IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 19th February 2015, 18:41
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

DanKem,

да, по-скъпо излиза в САЩ, и това с визата си е допълнителна разправия, но не вярвам чак да е проблем. Пък и в крайна сметка (както казва keery) би могло да се съчетае и с малка екскурзия. Не че разполагам с неограничени ресурси, но ми се иска този път да е за последно и да се събудя най-после от този кошмар! Затова мисля, че може би не е лошо поне една консултация да се направи с Дейвис. Мисля да си пусна документите за виза (туристическа) и да видим какво ще стане
Отговори с цитат
  #152  
Стар 19th February 2015, 21:13
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Да, абсолютно- прочетох малко какъв ти е проблемът- съжалявам, че така се е получило при теб Пожелавам ти кошмарът да свърши скоро, разбирам как се чувстваш. Консултация и операция при Дейвис според мен биха ти разрешили проблема- работата му е страхотна! Пиши като се задействаш- ще стискам палци
Отговори с цитат
  #153  
Стар 6th March 2015, 16:55
kiki85 kiki85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 27
По подразбиране

http://www.plastika-praga.ru/contact
Здравейте, искам да попитам някой чувал ли е за тази клиника. Събирам мнения за нея.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 6th March 2015, 21:33
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Кери толкова се радвам за теб изчетох с удоволствие всичко което си споделил за твоята операция като си спомня всичките ти преживявания мога да ти кажа честито най-накрая.....Ти страшно много ми помогна в този форум с информацията която споделяше и ми беше подкрепа в общото ни страдание.Много се радвам за теб.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 28th October 2016, 08:59
Anilim Anilim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Zdravei,cheta foruma ot dosta vreme i iskam da te pomolq ako mojesh da mi dadesh info za lekarite v Germaniq na koito si se sprql.Az jiveq v Germaniq i iskam da si napravq rino,dori imam zapisan chas pri Iordanov no malko me e strah,ta zatova da razgledam i tuk za kakvo stava vupros.Mnogo shte ti buda blagodarna
Отговори с цитат
  #156  
Стар 2nd December 2016, 06:03
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Благодаря Ви Валя, Рими за пожеланията, найстина отдавна не бях влизал тук. Радвам се ако мога да помогна на някой с информация и съвет. Относно финансите за едно пътуване плюс операция при Дейвис , Валя е сметнала правилно около 15К-16К в USD са нужни, но самочувствието и спокойствието ,че си се върнал/а към нормален живот си имат цена. Издаването на виза е лесно и не мисля, че ще имате проблем. На интервюто аз показах кореспонденцията ми с Дейвис, е имах и предишна издадена виза. Може би и това ми помогна, но като видят че отиваш по медицински причини и имаш средства да си покриеш престоя няма проблеми. Питат на самото интервю, какви спестявания имаш чисто информативно, без да се иска някакви документи като доказателство.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 30th December 2016, 13:30
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
Post

keery,

Радвам се, че пак пишеш тук!
Звучиш много свежо и предполагам, че е нямало неприятни изненади при спадането на отоците.
Въпреки това, дали би могъл да качиш някой снимки на вече спадналия ти нос? Моля

Малко хора си имат представа колко лоши могат да станат нещата, ако не попаднеш на правилния човек, и колко по-скъпо излиза всичко тогава. При мен нещата се влошават и вече почти не мога да дишам през носа си. Мислих, че мога да свикна с начина по който изглеждам, но с това че не работи- няма как.

Много, много се радвам за теб!
Отбивай се и тук от време на време
Отговори с цитат
  #158  
Стар 26th February 2017, 15:55
Irrenn Irrenn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Kerry, моля те свържи се с мен. Твоята история ми дава сили да се боря и да не се отказвам. Моят случай е сходен с твоя. Може би не искаш да се връщаш към кошмарните дни в миналото, но толкова много би ми помогнал. Благодаря ти!!! irenakirova@abv.bg
Отговори с цитат
  #159  
Стар 10th January 2019, 16:33
Ewa Ewa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте. Някой правил ли си е ринопластика в Румъния?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:04.