IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th April 2010, 20:56
danysf danysf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране часовници ??

Здравейте Поръчвали ли сте часовници от www.thetime.bg ??
Много съм си харесала един часовник и не мога да го намеря другаде в БГ, освен в този сайт.Колкото разбрах е нов сайт още не са качили всичките марко или грешно знам. Моля помогнете ми с някаква информация!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th May 2011, 20:21
onqskonq onqskonq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей, лично аз съм поръчвал от този сайт 1 часовник и като цяло не съм имал проблеми. Преди няколко дена попаднах на един сайт за часовници www.protime-bg.com и с удволетворение забелязах, че цените на часовниците са малко по-ниски отколкото в другите сайтове. Естествено първото нещо, което проверих дали часовниците са наистина оригинални и с радост се оказа така, което ме кара да си мисля че в България има вече и лоялни търговци.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th May 2011, 10:11
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

От такива "събирателни" сайтове изобщо вече не пазарувам. До ден днешен се разправям с адвокати, заради един артикул от такъв онлайн магазин...
Каквото и да поръчвате гледайте да е от оригиналния сайт... Такива големи разлики в цените на "оригиналните" продукти няма.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th May 2011, 14:37
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Баш часовник търся в момента. Тия сайтове са ми много полезни за гледане и за ориентир. Ма определено не бих купила от тях
Иначе който може да помага с идеи- мъжки, претенциите са да е кварцов, швийСарски мноу ясно , със стоманена верижка, спортно елегантен, лимит около 1000лв
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th May 2011, 14:51
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

И аз търся . Тука се зазяпах , ама само гледам моделите , от магазин ще го търся после .
http://www.authenticwatches.com/tagheuer.html
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th May 2011, 14:45
danysf danysf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
От такива "събирателни" сайтове изобщо вече не пазарувам. До ден днешен се разправям с адвокати, заради един артикул от такъв онлайн магазин...
Каквото и да поръчвате гледайте да е от оригиналния сайт... Такива големи разлики в цените на "оригиналните" продукти няма.
незнам но аз които су купих има 100лв разлика все пак който не е малко предполагам и про другите марки е така


http://wenger.bg/swiss-watches/sport...nce-70387.html

http://thetime.bg/1/153/1758.html
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd June 2011, 20:46
ivansemkov88 ivansemkov88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora Виж мнението
И аз търся . Тука се зазяпах , ама само гледам моделите , от магазин ще го търся после .
http://www.authenticwatches.com/tagheuer.html
Хм, е каква ти е гаранцията, че ще попаднеш на оригинал в някой магазин а няма да е някое менте? Аз бих си поръчал от нета стига да знам, че фирмения сайт не е фалшив, работи в paypal например и предлага възможност за обратно връщане на стоката в някакъв срок, както и безплатна доставка по домовете ! Това ми звучи идеално, а пък и знам, че не на малко стоки цените са по-евтини отколкото по магазините...

___________________________________
Интериорни Врати
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th June 2011, 16:44
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Аз няколко пъти съм си копувала часовници от amazon.co.uk и съм си доста доволна, незнам колко са оригинални , но стават те пък щото в моловете са мноог оригинални, кои ги знае и те от къде ги взимат!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th June 2011, 16:14
Аватара на Eripsa_
Eripsa_ Eripsa_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Аз почти не купувам от нета.Като го видя да ми хареса,щото правят какви ли не боклуци.Не че като го купиш примерно от мола има гаранция де...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd July 2013, 15:44
morskiq_1 morskiq_1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 6
По подразбиране Часовници по интернет

Аз само веднъж пазарувах по интернет и то часовник от този сайт. Доволен съм от часовника си.

Последно редактирано от morskiq_1 : 9th March 2022 на 11:31
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: часовници
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:45.