IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th April 2011, 17:26
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Lightbulb ..::: Споделете вкуса си за рокли :::..

Здравейте скъпи съфорумци, преди малко изпаднах пред една дилема, някъде прочетох мнение, че сватбените рокли тип ' Принцеса' с много тюл са смешни и наподобяват 'цирк'. Ето една снимка за да добиете представа.
http://http://prikachi.com/images.ph...0/3202040d.jpg

Какво е вашето мнение, наистина много ми е любопитно какво мислят повечето тук. Каква е идеалната сватбена рокля за вас и какво е мнението ви за различните модели?

Отново отправям въпроса си:
'Мислите ли, че сватбените рокли с тюл за кич, или пък роклята тип гръцка Богиня е като нощница, или точно обратното? Нека се съобразим и с типажите фигури, разбира се, а също можете да споделите с каква рокля сте били на сватбата си, ако сте омъжени и да 'поспорим' по този въпрос, за да съм сигурна, че не греша в собственото си мнение, което ще изкажа по - натам ''
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th April 2011, 17:39
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Рокля тип"принцеса"определено за мен е кич и цирк.Предпочитам изчистени и стилни модели,по възможност вталени и подчертаващи фигурата.Всякакви елементи от рода на розички,пеперудки,буфан ръкави,пайети,мрежички-за мен са тотална липса на стил и естетика.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th April 2011, 19:12
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Рокля тип"принцеса"определено за мен е кич и цирк.Предпочитам изчистени и стилни модели,по възможност вталени и подчертаващи фигурата.Всякакви елементи от рода на розички,пеперудки,буфан ръкави,пайети,мрежички-за мен са тотална липса на стил и естетика.
Един изчистен и стилен модел не изключва тюла или ръкавите. Стига всичко да е подбрано една рокля тип принцеса може да бъде много по - стилна от вталената да речем, а и не всяка дама има тяло за вталена рокля, нека бъдем реалисти.
Аз все още не съм си избрала рокля, имам още време, но се интересувам. Вталените рокли ми простеят и изглеждам безлична за това се бях насочила към абсолютно изчистена рокля тип принцеса. просто тюл, а корсета е от бял плат, приличащ на памучен.
А мрежичките - ще ги има, за съжаление съм традиционалистка и мисля да имам було. Дори само за церемонията, после го махам.
Относно роклята наистина много клоня към принцесата, но се заглеждам и по другите. Притеснявам седа не си орезиля важния ден
Давайте предложения и мнения

Последно редактирано от fiona55 : 9th April 2011 на 19:16
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th April 2011, 11:16
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

http://woman.hotnews.bg/gallery/394.html тук има интересни модели..
аз по принцип харесвам по-обемни рокли, като на принцеса... така или иначе сватбата би трябвало да е веднъж в живота, а не виждам друг повод да се облече такава рокля.
все още не съм се омъжила и мисля, че при мен проблема ще е, че ми харесват почти всички модели, но фаворите от горните са ми:
http://woman.hotnews.bg/images/394/15938.html#photo
http://woman.hotnews.bg/images/394/15939.html#photo
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th April 2011, 11:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Такава рокля мога да възприема само на жена, която е поне 1.70м
И не, че няма стилни модели, но масово се носят разни кичозни небивалици, за които се дават хиляди пари, а всъщност би трябвало на горките жени да им се плаща, за да ги носят тия чудесии.
Иначе аз лично съм за абсурдите и табутата
http://wedding-pictures.onewed.com/e...ural-waist.JPG
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th April 2011, 12:12
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
Wink

Аз съм твърдо за булката- в бяло, малдоженеца- в тъмен костюм Лично аз бях с дантелен корсет и пола от шифон ( тип принцеса).Апо е напълно права за нуждата от ръст който да вдигне такъв тип рокли, а аз ще добавя че корсетите искат бюст, иначе изглеждат нелепо!
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th April 2011, 16:19
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Wink

Мацки, роклите, които сте постнали са уникални!
Тази, която съм харесала е по - изчистена от тях.
1.67 съм висока и слаба, за бюста... не мога да кажа, че е много, но мисля, че чашка Ц е достатъчна. Не е като без хич.
Наистина, сватбата е веднъж в живота, ще сложа нещо, което в другите дни не мога да сложа.. предстоят ми и още сватби, на които ще ходя тази година, ще се нанося на тесни минижупи :Д
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th April 2011, 16:20
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Роклята, която планирам е като тази, само че абсолютно изчистена и снежно бяла, тази има някакви бродерии на корсета
Общо взето визията е същата и няма цигании по полата, на коерто много държах..
http://prikachi.com/images.php?images/930/3215930j.jpg
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th April 2011, 10:35
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Мацки, роклите, които сте постнали са уникални!
Тази, която съм харесала е по - изчистена от тях.
1.67 съм висока и слаба, за бюста... не мога да кажа, че е много, но мисля, че чашка Ц е достатъчна. Не е като без хич.
Наистина, сватбата е веднъж в живота, ще сложа нещо, което в другите дни не мога да сложа.. предстоят ми и още сватби, на които ще ходя тази година, ще се нанося на тесни минижупи :Д
Ноела и аз съм с C чашка-повече от достатъчна е при корсет защото той повдига бюста доволноИ в крайна сметка важното е да си "познаеш" роклята и да се харесаш в нея
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th April 2011, 14:30
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Аз обичам изчистени рокли, страстта са ми черните рокли, независимо дали къси или дълги, да са черни, по тялото или с леко подчертаващо деколте, но не да излиза всичко навън, а съвсем леко да подчертава. Но да са изчистени като модел, като цяло обичам изчистените линии и модели за всичко.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Споделетевкусасизарокли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:52.