IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th March 2014, 12:25
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране Следвате ли тенденциите?

Интересува ме следното - следите ли актуалните модни тенденции и това, което се диктува от големите дизайнери? Всичко се сменя толкова бързо в модата, че понякога е много трудно да бъдеш абсолютно в час. Кои са най-модерните тенденции този сезон - цветове, силует, дори коса и грим? Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th March 2014, 02:19
Viksinka Viksinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Iveto123 Виж мнението
Интересува ме следното - следите ли актуалните модни тенденции и това, което се диктува от големите дизайнери? Всичко се сменя толкова бързо в модата, че понякога е много трудно да бъдеш абсолютно в час. Кои са най-модерните тенденции този сезон - цветове, силует, дори коса и грим? Мерси предварително!

Здравей! За себе си мога да отговоря, че се интересувам каква е модата, но много зависи дали ще ми хареса. В никакъв случай не й робувам. Моят стил е по-класически, често залагам на класиката, изчистени дрехи към които може да се добавят по-масивни бижута за да се разчупят.



1. Топ тенденции при обличането за Пролет-Лято 2014г


2. Актуални прически за 2014г.


3. Грим - пролет 2014г


Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th March 2014, 14:50
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Мерси, но марките в материала са доста скъпички, а и не се продават у нас. Но все пак имаше полезна информация. Най-добре е наистина да не се робува на модата, но това смятам в наши дни е абсолютно невъзможно - дрехите са ужасно важни, за да направиш добро впечатление и да бъдеш забелязана - не говоря само за мъжкия пол, но и във всички други сфери - работа, приятелски кръг и т.н. Признавам, че ми е доста трудно непрекъснато да се опитвам да съм в крак с модата и всичко ново!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th March 2014, 12:11
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Хубаво е да се следят тенденциите, защото така можеш да вкараш свежа идея в гардероба си, иначе не ги следя "сляпо", защото преди всичко, това, което обличаш трябва да ти отива...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th March 2014, 12:01
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

да, напълно съм съгласна, но понякога особено в разговори е много важно да си запозната с всичко най-ново от света на модата и да покажеш, че един вид разбираш и имаш точно такива дрехи!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th March 2014, 12:02
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Затова и може би по-скоро ме интересува какво е най-модерно този сезон, но да са марки, които са на достъпни цени и могат да бъдат открити по моловете например!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th March 2014, 12:11
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Винаги можеш да си направиш стайлинг с последните тенденции за по-малко пари... Вместо за 2000 лв., можеш да постигнеш същият ефект и за около 200 лв.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th April 2014, 14:35
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Не е важно как си облечен, а да си винаги чист и спретнат.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th January 2015, 20:23
simonita_85 simonita_85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

За модни тенденции при дамските чанти https://damskichanti.com/blog
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th January 2015, 07:14
caserry caserry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Аз си пазарувам бельо, обувки, сега си харесах и от новите им комлекти шапки с шал.
Вкараха и нова колекция чанти, боти и ботуши... Направо ще ме разорят, ако продължават така.
Наистина доставят поръчките в рамките на обещаното и са много мили. www.gbridal.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Следвателитенденциите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:54.