IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st July 2006, 21:08
Amanda1 Amanda1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 5
По подразбиране Отслабнах с 30 кг. за 3 месеца...

Здравейте! Много ми се иска и сега да е така. Миналата година се случи това, но за сметка на това пострадах много сериозно. Сега съм си пак близо 90 кг . Молбата ми е да ме посъветвате някакъв специалист в тази област. Прочетох нещо интересно от един форум писано от suzana:
ТУК
и се замислих за диетолог. Може ли да ми препоръчате такъв и колко ще ми излезе всичко. Толкова много пари съм дала за какви ли не чуда и т.н. Омръзна ми да се лишавам. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st July 2006, 21:16
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

от какво пострада, от бързото отслабване ли?
и защо си възстановила килограмите толкова бързо?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st July 2006, 22:13
TiNki TiNki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 42
По подразбиране

сигурно защото това се получава при бързо отслабване ефекта йо-йо
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd July 2006, 00:18
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

здравей!
бе то и аз свалих толкова но не за 3 а за около 7 - 8 месеца.според мен трябва да го даваш по кротко за по трайни резултати.ако наблегнеш на спорта и ''мислиш'' с какво се храниш (стреми се да промениш трайно културата си на хранене) няма да има проблем.и аз се обърнах преди около 2 години към диетолог но файдата не беше голяма така и не ми пасна режима който ми изготви а и килограмите не се топяха така както ми се искаше.според мен всеки сам усеща с какво да се храни и от какво има нужда кога да понамали количеството или обратното......не знам ....така мисля аз... пожелавам ти успех в справянето с проблема ти
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd July 2006, 07:16
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

sumer_68 абсоютно съм съгласна с теб,всеки човек познава тялото си най-добре и ако поне има малко култура на хранене и сам може да се справи
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd July 2006, 07:25
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

И аз мисля така, по-добре човек сам да опита кротко и бавно. Аз поне така направих - от повече от 100 кила, за около година- две станах 72. Сега малко пак качих зимата- за съжаление всяка зима става така- но вече излязоха плодове и зеленчуци и досега махнал половината от каченото. Тези диети просто не мога да ги спазвам - 100гр. еди какво си, 1 лъжица еди какво си, чаша от сок от 3 плода...бррр.
Поне за мен знам, че моя си ми начин си действа.... Ама преди това съм опитала какво ли не и понякога даже с плачевни резултати, затова си мисля, че на Amanda1 просто й трябва малко време още да открие най-доброто за нея... Успех на всички ви.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd July 2006, 15:42
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

не мога да т6и препоръчам диетолог ,мога да ти кажа как беше при мен .Аз ходих при Байкова.Имах булимия ,а преди това анорексия .В следствие на това от 35-6кг станах 85кг за почти година ,когато отидох при нея тя ми изготви специален режим(яде се мн ,не с егладува)свалих на 56 кг при височина 176см и ги задържах,сваля се по3-4 кг на седмица .Ако искаш пиши ми на лични да ти дам кординати.



Моля ако се сметне за рекламно да се изтрие
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd July 2006, 16:18
potatobook potatobook не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Бургас
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до potatobook
По подразбиране

Здравейте,

Искам да Ви кажа, че аз също съм ходила на консултации при Доц. Байкова и съм изключително доволна. Така че, ако трябва се ползват услугите на специалист, тя е човекът. Просто с нейните програми нещата стават бавно, но сигурно.

Успех,
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th July 2006, 14:33
GURU GURU не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 15
По подразбиране

Ако тялото бива лишено от мазнини и/или въглехидрати при хранене метаболизмът си казва "Туй го няма, ко да се прай, пак на сланина ше я караме " и почва бързо изгаряне на подкожните мазнини. След края на "диетата" като подпукаме луканките и сладоледа метаболизма си казва "Мале много нещо се изяде тоз месец, ако пак стане така напрао ни се е*ало майката". И почва едно скоростно натрупване на подкожни мазнини, което "от мерки за сигурност" слага повече материал във тялото, отколкото е имало преди началото на диетата.
Според мен разумната скорост за сваляне на килца е 1 кг на 2-3 седмици.
__________________
Търпи казак, атаман ще станеш!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th December 2006, 20:10
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
В следствие на това от 35-6кг станах 85кг за почти година ,когато отидох при нея тя ми изготви специален режим(яде се мн ,не с егладува)свалих на 56 кг при височина 176см и ги задържах,сваля се по3-4 кг на седмица
дедее тва е наистина мн дет си свалила и са 56кг 176 си е направо перфектно бр а как успя да свалиш толкова мн?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:53.