IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th October 2006, 21:16
dan4o... dan4o... не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2
По подразбиране Защо няма нищо ново в мода за дома???????

Искам да попитам защо от толкова много време няма нищо ново в МОДА ЗА ДОМА? От половин година гледам тия кухни, вече съм ги наизустил. През пет минути има нещо ново в МОДЕЛИ, МОДА, ИНТЕРВИЮТА, но не и в МОДА ЗА ДОМА! Защо?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th October 2006, 21:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Питаш така,все едно,че ние тук сме форум "Мода за дома" и ние определямя модните тенденции в дома
Ще ти кажа моето мнение-дома не е нещо,което мениш всеки сезон като дрехите и обувките например,така че е нормално тенденциите в обзавеждането да не се менят толкова често.
Освен това не знам какво гледаш,но определено има новости в обзавеждането-червеното,което напоследък беше абсолютен хит отстъпва място на тъмно лилавото(едно такова като индиго),което в подходяща комбинация може да изглежда страхотно
Ето една такава кухня ,втората снимка.Определено е нещо различно.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th October 2006, 10:49
dan4o... dan4o... не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Не помня да съм писал, че си сменям дома през 2 часа. Обаче когато искаш да се занимаваш с това (разбирай интериорен дизайн) ми трябват малко повече сведения, не мислиш ли? Ама май наистина си прав, че не й е тук мястото на тая тема...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th October 2006, 11:16
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Ми ти пък защо реши, че във форум "ТЯЛОТО" ще намериш:
Цитирай:
(разбирай интериорен дизайн) ми трябват малко повече сведения
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th October 2006, 12:28
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тона ти не ми харесва,опитах се да ти помогна,но явно съм грешно разбрана.Аз самата се интересувам и занимавам аматьорски с интериорен дизайн и успявам да си набавя почти всичко,което ме интересува от интернет,има толкова много информация,просто се разрови малко.
А и наистина,темата ти определено ще получи по-компетентни отговори в друг форум.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th October 2006, 21:50
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Хора в последно време гледам само БЕЗМИСЛЕНИ дразги да стават, честно казано найстина във форум тялото няма място такава тема но така и много други теми, може би въпроса трябваше да е към общи приказки но това няма значение. Не искам сега аз да ядосвам някого и за това се извинявам ако съм ви засегнала, но аз лично бих отговорила на въпроса с: "Не знам какво разбираш под ново и модерно но аз напоследък чести ходих до АЙКО и там има много различни неща не само за кухни но и за целият дом"
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th October 2006, 10:22
Cruella_Devil Cruella_Devil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 25
По подразбиране

а може би най-лесното и безболезнено беше да се каже, че до колкото си спомням..лиофи беше писал някъде, че форума не е особено свързан с тялото..в смисъл, че този въпрос трябва да го зададеш на някой който работи по сайт-а и качва статии, а не на форумците..
лек ден и успешна седмица на всички!
__________________
"Да се ядосваш значи да наказваш себе си за грешките на другите" - Цицерон
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th October 2006, 19:22
rumishark rumishark не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Град: СОФИЯ
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до rumishark
По подразбиране

Здравей,
аз се занимавам професионално с интериорен дизайн и с удоволствие бих те упътила ... къде да разгледаш какво е актуално и т.н. Ако искаш пиши ми на лични
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th January 2007, 01:38
Pimpin Pimpin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 270
По подразбиране

Цитирай:
лиофи беше писал някъде, че форума не е особено свързан с тялото
Форумът е свързан с Тялото, моля, моля. Така или иначе е част от сайта и почти всичко, което се пише и разисква в него е тематика за самия сайт.

А скоро доколкото знам ще има доста нови неща в Мода за дома на Тялото, който иска да гледа. хехе
__________________
Tialoto.bg - Come and Get it
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защоняманищоновомодазадома
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:55.