IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th November 2007, 21:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Много го задълба. Все пак не става въпрос за състезание"най- добре облечен град", а за модата в градовете по принцип. По тая логика, дай да не си снимаме и показваме курортите и забележителностите например, щото има по луксозни и по- "забележителни" такива от нашите
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th November 2007, 21:48
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
рано в смисъл, че не сме стигнали големите градове по света, за да се сравняваме с тях естествено, че трябва от някъде да почнем, но аз лично мисля, че това трябва да е нещо важно, да си оправим стандарта на живот и после да мислим за улична мода. защото е много зле положението и мисля че скоро няма да останат хора по улиците, за да я създават тази улична мода.
Ами може би има доза истина в думите ти,но аз не бих каала,че ни е чак толкова нисък стандарта на живот у нас.Все пак ако се огледаш по улиците всеки е облечен не по-малко добре и не по-малко модерно от другите държави.Дори бих казала,че примарно в една Америка хората много по-малко обръщат внимание на това как са облечени в ежедневието,а все пак в Б-я поне според мое мнение всеки гледа да е колкото се може по шик без значение кога и къде.Но примерно,че сме далеч от модното производство ....сме далече...за това си мисля,че ни е време да започнем и ние.В Б-я има много талантливи хора които нямат въззможността да покажат таланта си и способностите си...
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th November 2007, 22:18
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Много го задълба.
аз на проблемите гледам в дълбочина. повече няма да коментирам по въпроса. това си е моето мнение.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th November 2007, 01:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Да, ама тук става въпрос просто за мода, не за проблемите. То ясно, че всяка тема, свързана с България, може да я обърнем на проблем, ама не е това целта.
Спрециално за модата, спокойно мога да кажа, че българите са едни от най- суетните сигурно в Европа, обръщат внимание много повече на детайлите и един такъв сайт едва ли би ни изложил с нещо. Определено не е да не сме дорасли, дори доста могат да понаучат от нас на тема облекло и стил.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th November 2007, 04:33
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Спрециално за модата, спокойно мога да кажа, че българите са едни от най- суетните сигурно в Европа
И аз мисля така, българите наистина се обличат стилно и с вкус, в Европа не знам как е, но в САЩ носят маркови дрехи(произведени в Китай), например размъкната тениска Nike, Adidas и дънки Tommy Hilfiger или Levi's с висока до гърдите талия.Какво значение има марката когато дрехата няма нито кройка, нито стил?Сайта е интересен, успех
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th November 2007, 09:18
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

прави сте че много обръщаме внимание, но незнам дали това е за радост. гледах едно предаване по бтв преди няколко седмици, където 2 ангичанки май, дошли да живеят в България, и седели цял ден в централно кафене и гледали жените и се чудели как можело да ходим с толкова силен грим, с толкова бухнати коси и как се задържаме на такива високи токчета през деня. като погледнем само описанието, на мен ми прилича на магистрална фея...
вие какво мислите? нормално ли е това?
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th November 2007, 09:22
hspLtd hspLtd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 92
По подразбиране

към автора - добра идея, но си купи и домейн за да изглежда още по професионално. извинявай че го казвам, ама и снимките можеш малко по интересно да ги снимаш. кадрирай смело и ще се радваш на резултатите. (като за начало не дръж хората по средата на снимките, и не ги снимай задължително от главата до петите)

а доколкото за приказките, че ни е рано - глупости! няма какво да чакаме 20 години за да почнем да се снимаме по улиците как сме облечени
просто на автора й трябва подкрепа и идеи!
__________________
jokeoffice.com
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th November 2007, 10:10
Ivet Ivet не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Barcelona - Spain
Мнения: 694
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
прави сте че много обръщаме внимание, но незнам дали това е за радост. гледах едно предаване по бтв преди няколко седмици, където 2 ангичанки май, дошли да живеят в България, и седели цял ден в централно кафене и гледали жените и се чудели как можело да ходим с толкова силен грим, с толкова бухнати коси и как се задържаме на такива високи токчета през деня. като погледнем само описанието, на мен ми прилича на магистрална фея...
вие какво мислите? нормално ли е това?
Ами, не мисля, че точно англичанките имат право да коментират, защото, поне тук в Испания ,по морските курорти през лятото, английските моми са най-магистралната гледка. Ако видиш тълпа от 14-15 годишни девойки, със супер къси поли, невероятно високи токове и грим в доволно голямо количество - ето ги. Не съм виждала, поне от туристите, никой друг облечен толкова фрапиращо грозно и неподходящо. Както и да е, само се отклоняваме от темата. В България винаги е имало и ще има стилно и интересно облечени хора, така че идеята за сайта е много добра! Пожелавам много успех на авторите!
__________________
Ivet@Last.fm
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th November 2007, 14:21
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Както е казала Коко Шанел, една мода не е мода ако не стигне до улицата.
Според мен замисълът не цели заснемане на парад на марки, а модата на града, която му придава по-специфичен облик.
Аз съм чувала от чужденци, че са много впечатлени от красотата и елегантността на жените в България. (Не са ходили да им четат етикетите по дрехите. )
А англичанки за мода, нямат какво да кажат според мен. Да си обуват ниските ортопедични чепици и да хващат пътя за UK
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th November 2007, 16:54
hspLtd hspLtd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 92
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
А англичанки за мода, нямат какво да кажат според мен. Да си обуват ниските ортопедични чепици и да хващат пътя за UK
сори за офтопика, но ти говориш за масата селянки който не са излизали от острова

аз често пътувам там и можеш да видиш мацки каквито тук само по филми и списания гледаме

при нас(в България), ситуацията е обратната - масата хора "разбира" от мода но за сметка на това нямаме този моден елит.
__________________
jokeoffice.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УличнамодаБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:34.