IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th April 2008, 21:57
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране Строежи под носа ни

Здравейте
Ядосах се та реших да запитам-някой дали знае къде мога да се оплача от шума на съседния строеж! Хора не се издържа вече!
Седя си сега след работа вкъщи и познайте какво, пак се разтракаха пустите бетон помпи пак почна да се лее с тонове бетон. Ей тези хора спирка нямат. Някой да знае къде мога да пусна жалба. То това не се издържа.Денонощно се строи! Ей сега -почти 11 е и пак наливат. Няма зиме , няма лете - българския предприемач треа парици да изкара. А иде лято- спомням си края на миналото лято като почнаха строежа- Сутрин стават в 5.30-коването на куфража-започва в 6.00 и аз вече съм кукурях, плочи наливат през ноща и мажат на прожектори. Та някой ако знае къде може да се сигнализира за това- трябва да има някаде някй, който да следи нива на шум, запрашеност и т.н. дето да им набие една тлъста глоба -та след 10 да не барнат бетон-помпа.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th April 2008, 22:07
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

какво да ти кажа??? Самият факт, че са им дали право на строеж, от там насетне не можеш ги барна за нищо....ще си шумят и тропат, няма отърване Можеш да пробваш по разните му там институции (като например отделът в общината който се занимава със строителството в града) , и да си пробваш късмета, но знаеш как е в нашата малка китна държавица ....пари, корупция, материален интерес...плъзнали са навсякъде
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th April 2008, 22:21
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Пфуу абцолютно.. Иначе не са съвсем близо- дели ни паркинга на блока и една улица, но ей сега ги гледам и другото, което ме дазни- запушат улицата с бетоновозите -та хората от блока да не могат да си паркират в паркинга. Абе - ей на тва му кажи българска работа.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th April 2008, 11:19
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Нищо няма да направиш защото те ще си платят глобите и понеже са притиснати от срока или искат да свършат по бързо нямат избор и 1000-2000лв един акт не ги бърка
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th April 2008, 12:53
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Искрено съчувствам на всички,които са жертва на нечий строеж,ремонт и т.н.!При мен беше още по-тежка ситуацията,тъй като ремонтът беше в апартамента над мен....8(!) месеца с канго над главата ми просто..!!Законов ред,по който да си потърся правата няма - дом.съветите са весел спомен от близкото соц минало.А,пропуснах да отбележа,че по време на ремонта аз имах държавни изпити...Накрая до там ми бяха гръмнали бушоните,че исках да им надраскам новата врата за отмъщение и да напиша "ПРОЩАВАМ ВИ" А в момента въпросните мили хорица продължават да ме тормозят с музика.Въобще оправия няма,само остава да се надява човек да попадне на разбрани съседи или да им свърши по-бързо ремонта
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th April 2008, 13:06
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз съм страдала и продължавам да страдам от такива съседи. В момента заучавам песните на Лепа Брена -денонощно.
затова си купих апартамент на последния етаж И сметам да си реша проблема ,но знае ли човек
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th April 2008, 13:12
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Да,апартамент на последния етаж е много удачен вариант,като тръгна да си купувам(ех,мечти...) непременно ще държа на това.
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th April 2008, 13:15
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Моите съседи имат 2 пубера който докато детето беше малко задължително пускаха музиката до-дупка,сега пък възрастните всяка вечер се бият и карат и се чува всичко(бедна ви е фантазията какъв речник имат) но най- гадно е че в събота стават в 7 и започват да крещят като идиоти.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th April 2008, 13:30
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Ти да не живееш у нас
Малкият от тях чу първите псувни и ме питаше какво е това което говорят,а жената го гони и после излиза на терасата и го вика да се връща със колкото глас има
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th April 2008, 13:37
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Моите съседи са същия отврат.Децата им дори ритат топка на стената и викат като заклани ужас.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Строежиподносани
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:17.