IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd August 2008, 15:01
anemona anemona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 15
По подразбиране The Warrior Diet

Четох за една диета на д-р Ори Хофмеклер, която в общи линии се състои в следното: цял ден се ядат само плодове. Вечерта е единственото хранене и то протича в следния ред:
1. Салата от пресни зеленчуци.
2. Белтъчна храна
3. Въглехидратна храна.
Знам, че по принцип здравословното хранене е няколко пъти дневно, но на мен никак не ми е удобно да се храня диетично на работното си място. Трябва да си нося храна от вкъщи, а никой не го прави и ще ми се подиграват. Та, въпросът ми е - има ли желаещи да я пробваме тази диета? Аз мисля да започна от утре.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd August 2008, 09:10
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране Re: The Warrior Diet

Цитирай:
Първоначално написано от anemona
а никой не го прави и ще ми се подиграват..

ти в детска градина ли работиш?!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd August 2008, 10:49
anemona anemona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Не, войник съм
Аз си го започнах режима, нищо, че нямам компания. Сутринта хапнах диня, към 10 ч. - грозде. Ще отчитам тук прогреса (дано да има такъв )
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd August 2008, 11:50
vur vur не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране Re: The Warrior Diet

Цитирай:
Първоначално написано от anemona
Четох за една диета на д-р Ори Хофмеклер, която в общи линии се състои в следното: цял ден се ядат само плодове.
Първо, през деня не се ядат само плодове, а се пости, т.е. най-добре е, ако можеш да караш само на вода. Но за да не е много рязко, адаптирането започва с по един-два плода на ден или плодови сокове, ако съвсем не издържаш - малко чисти протеини или ядки.

Тази диета според мен е подходяща само за активно спортуващи. Вечерята е след тренировката. А под въглехидратна храна не се разбира торти и шоколадчета, а малко зърнени храни или плод.

Мисля, че в един друг фитнес форум има линк към книгата.

Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd August 2008, 13:42
anemona anemona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 15
По подразбиране Re: The Warrior Diet

Цитирай:
Първоначално написано от vur
Първо, през деня не се ядат само плодове, а се пости, т.е. най-добре е, ако можеш да караш само на вода.
Супер! Това е още по-добре! Тази диета като че ли за мен е измислена Не че не мога да сложа 2-3 ябълки в чантата, ама е малко неудобно, как да ги извадя и да почна да гриза пред всичките колеги?!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th August 2008, 19:36
anemona anemona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Днес карах цял ден на вода, изпих около 3 литра. След работа поиграх аеробика. Вечерта седнах и в продължение на около час изядох една салата с домати, краставици, чушки и лук, после малко таратор, 1 парче руло "Стефани" и накрая малко бобена салата. Наистина не чувствам глад през деня, може би от жегата или от многото вода.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th August 2008, 17:29
Hellson Hellson не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 23
По подразбиране

вода по цял ден ? Ти за храст ли се имаш или може би за плодово дръвче ? Продължавай така и усещам как няма да стигнеш до 3-та страница на тази тема.
Някога замислял си си се благодарение на какво твоето тяло е достигнало тази възраст ? Може би заради това , че си го снабдявал поне с минималното количество необходими за него хранителни вещества. Слушай какво, и в този сайт и в други сайтове български има показани диети. По-добре ги спазвай. Верно да не си в детската градина да ти се смеят? Вземи се стегни!

ПП: А другите като не си носят храна , какво правят ? Сигурно отиват някъде да ядат. Провери в заведенията около работното ти място и все ще намериш нещо което да е полезно за теб за ядене.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th August 2008, 20:20
anemona anemona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Честно казано, аз се чувствам добре. Дотук свалих 1 кг, което, мисля, покрива отвсякъде приетите за здравословно отслабване стандарти. Е, не карам на вода по цял ден, хапвам плодове на обед. И без това в тия жеги не ми е много до ядене.
Относно храненето на колегите ми: Едната част ходят на стол и ядат готвена храна, която изобщо не струва. А друга част изобщо не ядат, карат само на кафета и цигари.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th August 2008, 10:29
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Момичета, моля ви осъзнайте се и започнете да се храните
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th August 2008, 16:52
anemona anemona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Аз се храня, само че вечер Съвсем осъзнато!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: WarriorDiet
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:05.