IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th August 2009, 18:30
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране Секс хороскоп

Докато се рових из сайта на космополитън, попаднах на този Секс хороскоп и се очудих, че е доста вярно. Е, видяхте ли вашия? Вярно ли е или не? ...
__________________
жия
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th August 2009, 18:55
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Нямам право да гледам настрани . . Взела съм си " Най-доброто ми секс съвпадение " за цял живот . . За когато съм в настроение , си отговоря теста горе-долу , което може би означава случайност .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th August 2009, 20:27
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Жената КОЗИРОГ
Не се нуждаеш от кой знае колко много предигра – способна си от нула достигаш до състояние „УАУ“ за отрицателно време. Екзотичните отклонения от правия похотлив път не те интересуват особено, предпочиташ да запазиш силите си за класически здрав секс. Обичаш да играеш доминираща роля, така че доста си падаш по „ездачката“. Веднъж щом откриеш своя ритъм, сексът се превръща в диво състезание с награда оргазъм за печелившите (не че изобщо е възможно да има губещи, разбира се). Почти безпроблемно можеш да си осигуриш достигане до финала повече от веднъж. Обичаш да драскаш, хапеш и крещиш. Най-добрите ти секс съвпадения: Телец, Скорпион, Риби и Козирог.
Ей това съм аз
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th August 2009, 22:05
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Жената РАК
Никога не би направила първата крачка, но можеш да бъдеш много добра в леглото, защото си способна на супер интензивна чувственост. Отговаряш на страстта с толкова много жар, че не само се докосваш до сърцето му, но и го стимулираш да ти демонстрира възможно най-доброто си представяне. От друга страна, за нищо на света не би се лишила от соловия секс. Любимата ти поза: излегната си по корем, докато партньорът ти прониква в теб отзад. Най-добрите ти секс съвпадения: Телец, Лъв, Дева, Скорпион и Риби. - тук са познали
Но...
Ерогенни зони
Гърдите, подгръдната област.

Любимата му фантазия
Кухненски секс... Просни го върху кухненската маса и... тук са много далеч от правилния отговор
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th August 2009, 22:32
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

......Обожават съблазняването, любовната предигра и дългия интересен разговор, водещ до горещи страсти... Ако всичко това бъде постигнато в подходяща луксозна обстановка, се получава взривоопасна комбинация!

.....супер женствена и инстинктивна ексхибиционистка

......Притежаваш необикновен контрол над вагиналните си мускули

.....Обожаваш всички пози, при които дупето ти е на показ.

......Най-добрите ти секс съвпадения са Дева, Близнаци, Лъв, Скорпион, Стрелец и Водолей....

Някой да отговаря на профила
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th August 2009, 22:33
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Жената ЛЪВ
Много поддържана, страстна, съблазнителна и мързелива! Независимо какво иска, жената Лъв абсолютно винаги го постига. В спалнята си същинска лъвица и със сигурност в „черното ти тефтерче“ има хора с белези, които могат да го докажат. Нуждата ти да се показваш оправдава предпочитанието ти да си отгоре, за да може партньорът ти да се наслаждава на красотата и извивките на тялото ти. Най-добрите ти секс партньори са Везни, Скорпион, Стрелец и Овен. Гардеробът ти е пълен с палави и супер изрязани гащички и сутиени...


това за мен, супер, много обичам да чета за зодията си
Любимата му фантазия
Почти всички представители на зодията обожават вниманието, обичат да са център на внимание и в повечето случаи наистина се разтапят, когато партньорът им върши абсолютно цялата работа...
добре леко егоистично отнаша страна,

ама като чета за партньора си , и за другия дето ми е слабост, и на двамата могада угодя
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th August 2009, 23:10
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Те са чувствени и креативни любовници, които си падат по енергичния секс и реализирането на еротични фантазии. Ако говорим за вратата на спалнята, срамът определено остава зад нея. Апетитът им за секс е нестихващ и обичат да поддържат похотливо разнообразие. Ако партньорът им реализира някоя от палавите им фантазии, ще получава наградата си цяла нощ... За тях най-добрата възможна комбинация е любовта и сексът да вървят ръка за ръка, защото обичат сигурността да не се чувстват застрашени. Освен това наистина обожават да доставят удоволствие на някого. Колкото до най-разпалващата ги маневра... едва ли има нужда да споменаваме, че не обичат, а обожават секса във вода!

__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th August 2009, 23:23
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Жената ОВЕН

При кардинален знак като Овена няма място за срамежливост. Ти предприемаш и доминираш... дори сексуално. Искаш това, което искаш, и то когато го искаш. Мразиш да чуваш фрази от типа „мило, не тук... родителите ми се хранят в съседната стая...“ или „не можеш ли да изчакаш, докато излезем от колата.“ Планетата Марс, която те управлява, просто е нетърпелива да чака.




ма то тфа е само началото ...
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th August 2009, 00:11
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Жената КОЗИРОГ
Не се нуждаеш от кой знае колко много предигра – способна си от нула достигаш до състояние „УАУ“ за отрицателно време. Екзотичните отклонения от правия похотлив път не те интересуват особено, предпочиташ да запазиш силите си за класически здрав секс. Обичаш да играеш доминираща роля, така че доста си падаш по „ездачката“. Веднъж щом откриеш своя ритъм, сексът се превръща в диво състезание с награда оргазъм за печелившите (не че изобщо е възможно да има губещи, разбира се). Почти безпроблемно можеш да си осигуриш достигане до финала повече от веднъж. Обичаш да драскаш, хапеш и крещиш. Най-добрите ти секс съвпадения: Телец, Скорпион, Риби и Козирог.
Ей това съм аз
И аз !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th August 2009, 07:16
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Жената РИБИ
Винаги предприемаш правилните действия, имаш правилните реплики и създаваш правилната атмосфера. Супер сексуално освободена си и ако фантазиите на партньора ти съвпаднат с твоите, приключенията ви между чаршафите може да се превърнат в истински го-ре-щи! Никога не отказваш нови предложения. Любимо похотливо място: водно легло или джакузи. Най-добрите ти секс съвпадения: Рак, Скорпион, Козирог, Риби.

Има нещо вярно Само дето не съм била със Скорпион,Козирог и Рак в леглото.Ама не е късно
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексхороскоп
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:44.