IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 26th March 2013, 09:41
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Освен това, ако си много слаба , има опсаност да се описва доста контрасно горния полюс на кръглия имплант.
Това с горния полюс и по-скоро с ръбчетата - винаги го има при слабушки, на които им се четат ребрата. И при мен - завъртя ли се малко настрани и си ги виждам в огледалото. Затова при снимки - никакви светкавици.

Последно редактирано от ina.ina : 26th March 2013 на 17:21
Отговори с цитат
  #262  
Стар 26th March 2013, 09:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

За светкавиците си права!

Обещах ви клипа ми, не му е тук мястото, но не знам къде другаде:

http://vbox7.com/play:685e8e1aec

Ако трябва да сме по темата на места доста силно се очертава горния ръб, ама хайде да не издребняваме...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #263  
Стар 26th March 2013, 10:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нелка, с този глас можеш много!!! *цунки*
Отговори с цитат
  #264  
Стар 26th March 2013, 11:07
Аватара на Jeki
Jeki Jeki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Споделям с вас това, което са ми казвали за Стоянов. И понеже няма от кой друг да потърся по обективна оценка (нямам познати,които да са се операриали при Стоянов или Енчев) за това реших да попитам хора, които се интересуват много от темата, и най-вече имат личен. Проблема е там, че и на двете ми консултации със Стоянов, той изказа две различни мнения. Определено, когато отидох на първата консултация мин. година, той не ми се обоснова защо точно кръгли е избрал. Беше доста "пестелив" в обясненията си и за това може би, от категоричното ми мнение, че той ще бъде лекаря се разколебах (а и при него ми беше първа консултация като цяло за такъв тип операция). Бях отишла с моя приятелка (преди да направя отново консултация с него) и бях очарована от отношението и начина, по който и обясни защо и препоръчва анатомични. При мен не беше така. И когато отидох втория път и му споделих, какво са ми препоръчали, и дали това е удачно, той каза че може да се случи. Единственото нещо, което трябва да се промени това е профила - от FF на MF. И при положение, че и двама лекари са на едно и също мнение вече наистина не знам кой да избера и дали въобще да се спра на анатомични. Нито един от двамата не беше достатъчно убедителен защо точно анатомични пред кръгли или обратно. Сякаш, че ми се иска да си има изразен горен полюс, така, че да изглежда по-пищно деколтето.
Отговори с цитат
  #265  
Стар 26th March 2013, 11:45
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Нелка , много добре ти се е получил клипът поздравления и ти си много сладка и гласовита , а отностно горния ти полюс , много си е добре на мен лично това ми харесва и ми стои секси , надявам се да постигна подобен резултата ...
Отговори с цитат
  #266  
Стар 26th March 2013, 11:47
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Поздравления, Нелка! От две седмици проверявам дали го има качен целия, даже сутринта пак гледах. Супер е! :*
Отговори с цитат
  #267  
Стар 26th March 2013, 11:54
Аватара на Jeki
Jeki Jeki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението



http://vbox7.com/play:685e8e1aec

Ако трябва да сме по темата на места доста силно се очертава горния ръб, ама хайде да не издребняваме...

Песента ти е много готина - мелодична и динамична.
За визията ти - комбинацията с пищните бижута стои мноогоо секси и загатват сочния бюст..
Отговори с цитат
  #268  
Стар 26th March 2013, 12:10
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Нелка, поздравления! Заслужаваше си чакането!
Страхотен глас! Точно такъв си го представях!
"Гледай моето тяло" го мятам на CD и отива при любимите ми в колата, където да го слушам силно докато летя по пътищата! Много е зареждащо!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #269  
Стар 26th March 2013, 15:04
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Нелка, клипа е страхотен.Изглеждаш невероятно, да не съм те чула повече да се оплакваш от визията си и да си търсиш кусури
Пожелавам ти успех и много късмет и за напред и ще чакаме да ни пускаш тук и новите си проекти ... Тук винаги ще имаш фен група ! :*
Отговори с цитат
  #270  
Стар 26th March 2013, 15:40
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Нелка ,БРАВО мацка!!Песента е яка,и клиипа също!!!Успех ти пожелавам,да ги разбиеш!!!
p.s Ще ги разбиеш!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:11.