IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 27th March 2013, 00:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не, вие сте разкошни!

Така се бях сдухала днес! Много хейтъри в тази държава, направо изпаднах в шок колко злоба... А аз съм мн чувствителна, даже на моменти се замислих, че не съм за тая работа...

Но има хора, които наистина харесват какво правя и заради тях си струва да продулжвам..

Хайде стига за мен! Продълваме на тема СИСИ ! )
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #282  
Стар 27th March 2013, 09:12
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Нелка, браво! И песента и визията ти ми харесват! Жалко, че няма да мога да чуя БГ-версията, щеше да ми е интересно.
Хейтъри има навсякъде, няма да е цветно без тях. Хич не си тормози!
И определено ставаш за тая работа. Казвам го не защото си нашата добричка и отзивчива Нелка, а защото наистина е така! Keep walking!
Отговори с цитат
  #283  
Стар 27th March 2013, 09:13
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Нелка, на мен пък повече ми харесваше българската, особено като дойде: "Гледай моето тяло, само че в гръб...". А за хейтърите мога да кажа няколко неща, но не заслужават вниманието ми. Прави това, което можеш. Все пак колко хора могат да се похвалят, че работят това, което най много обичат? Горе главата, успех и целувки!
Отговори с цитат
  #284  
Стар 27th March 2013, 09:55
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Много ви благодаря, момичета!! )
Страхотен съпорт сте ми!

Махнахме го клипа на български, остава само английската версия!

Интересното е, че супер много помия се изля към бг версията, поп-фолк била. И като я свалих, получих много съобщения на лични да я върна?!?

Дано на английски се хареса повече!
Нелка , има много злоба и завист ... монетата има две страни , така че се абстрахирай от това че ще има такива , които ще те харесват и такива които ще сипят помия по теб и ще се опитват да те смачкват ... бъди уверена в себе си с гордо вдигната глава и слушай сърцето
Отговори с цитат
  #285  
Стар 27th March 2013, 10:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нелка, българина обожава да мрънка, критикува и плюе. Може би от родните ни слушатели ще чуеш повече критика от колкото комплименти, но това е в българската природа. Само да отбележа колко български звезди от всички браншове са брутално оплюти, а света ги харесва много. Така, че горе главата и не се впрягай. това е риска на популярността, да се сблъскваш с негативите. Песента ти е страхотна.
Отговори с цитат
  #286  
Стар 27th March 2013, 11:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Благодаряяя!!!

Прави сте!
Осифервам се и с всички сили напред! )

Само да вметна, че като са ми казавали мои познати колко е злобен българина, аз винаги съм "Абе в какъв сват живеете вие, къде са тея злобни хора? Около мен само свестни!"

Май аз съм живяла в буркан!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #287  
Стар 27th March 2013, 12:48
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Аз обичам критиката. Но критика градивна и обоснована.
В случая обаче, говорим за някакви недорасли умствено и физически индивиди, но с чудовищно самочувстиве. Те до обяд мразят примерно Нелката, след обяд целия свят.
Тези от мъжки пол, осъзнали, че жена тип Нелс никога не могат да имат, освен ако не е някоя на повикване, но те и пари нямат, щото хейтването в нета по цял ден пари не носи, та решават, че всичко що е красиво и мърда трябва да се плюе. Гроздето е кисело, знаете...
Появяват се и кокошки, които просто не могат да преживеят, че има и по-красиви от тях. За по умни да не говорим - за тях това е напълно ненужно. Все пак, буква леб не дава, както знаете.
И третия тип - музикалните инвалиди. Всеки има право на лош вкус, но да не ни го навират в носовете по толкова вулгарен начин все пак!
Нелс, изключително си ми симпатична, но това не влияе на оценката ми за прачето ти. Мога да ти кажа, че сутрин като стана, съм един малък буреносен облак. Тази сутрин обаче, като пуснах да чуя английската версия докато си пиивах кафето, накара ме да заподскачам като ощипана. Супер зареждащо ми действа! А БГ версията е вече в колата ми и се върти почти нон-стоп. Напълно искрено и чистосърдечно ти го казвам!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #288  
Стар 27th March 2013, 13:22
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Благодаряяя!!!

Прави сте!
Осифервам се и с всички сили напред! )

Само да вметна, че като са ми казавали мои познати колко е злобен българина, аз винаги съм "Абе в какъв сват живеете вие, къде са тея злобни хора? Около мен само свестни!"

Май аз съм живяла в буркан!
Понякога трябва да се радваме на наивността си , това за мен знак на душевна и детска чистота ... за съжаление голяма част от хората са с ,,гнили'' души...
Отговори с цитат
  #289  
Стар 27th March 2013, 13:54
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Ииии, дайте БГ версията на ЛС, моля!
Обещавам, че няма да препращам, качвам и пр.
Отговори с цитат
  #290  
Стар 27th March 2013, 14:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи, аз докат се Фкюча и Лидето общо взето е казала всичко. На теа дето киснат у форОмите и се чудят с кой да се заяждат, щот нали се сещаш, че така е много лесно можеш спокойно да им покажеш "среден пръст на английски" (това е лаф на моя змейчо)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:11.