IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 4th January 2006, 17:53
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

хм, на мен не ми казаха да правя никакви масажи
я да ви питам, оня ден на консултацията ми каза да ходя два пъти годишно на ехографски преглед /щото при мамолога било с рентген и не се виждало добре през имплантанта/. вие ходите ли? и ако има някой от Варна, да ми каже къде ходи, че незнам къде има ехограф освен при гинеколога ми, ама незнам дали трябва да е някъв специалист, или всеки лекар с ехограф може да свърши тая работа
Отговори с цитат
  #122  
Стар 4th January 2006, 18:00
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

При мамолога прегледът не е с рентген, а е с ехограф. Мамограф (дето е като ренгтен) има само в ракова болница, и той се прави само на жени с огромни естествени бюстове, дето ехографа няма как да ги "скринира".

Гинеколог не може да ти прави ехография на гръдите, защото не знае как да чете картината на екрана. Затова се ходи на мамолог.

Във Варна нямам идея кой и къде, в София аз лично ходя при д-р Дилова. Вече съм писала за нея във форума.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 10th January 2006, 12:58
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

А аз днес четох последния брой на"Тема"и познайте кой беше на корицата-нашата съфорумничка Aset .Хубаво интервю си дала-без крайности и изхвърляния обясняваш как са били нещата при теб..поздравления!
Отговори с цитат
  #124  
Стар 10th January 2006, 14:08
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natasha
А аз днес четох последния брой на"Тема"и познайте кой беше на корицата-нашата съфорумничка Aset .Хубаво интервю си дала-без крайности и изхвърляния обясняваш как са били нещата при теб..поздравления!
Много мило ме изненада с този постинг, Natasha.
Радвам се, че одобряваш интервюто, аз самата преди да се оперирам имах нужда от такива статии и от това някой претърпял да ми обясни за какво иде реч в такава операция.
Бъди здрава!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #125  
Стар 10th January 2006, 14:25
Аватара на JuSt`a`GiRL
JuSt`a`GiRL JuSt`a`GiRL не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Видин
Мнения: 176
Изпратете съобщение чрез ICQ до JuSt`a`GiRL Изпратете съобщение чрез MSN до JuSt`a`GiRL
По подразбиране

Aset поздравления и от мен!Не съм го чела,но задължително ще потътся новия брой ...
__________________
You wanted perfect
You got your perfect
Now I'm too perfect for someone like you
I was a dandy in your ghetto with a snow white smile
But you'll ever be as perfect whatever you do
Отговори с цитат
  #126  
Стар 10th January 2006, 14:39
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

JuSt`a`GiRL,
моята история си е същата, даже тук ще намериш повече подробности. Но има още едно- две момичета, които разказват по- различни неща.
Natasha,
Продължавам да се чудя ти как ме позна...
Ето корицата:

Ама тук май не излизаха снимки..., та ето линк:
http://temanews.com/index.php?page=r...mo=1&relID=226
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 10th January 2006, 16:08
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране hi

на 23 години съм.имам имплантанти и съм увеличавала бюста си.в петък ми предстои операция на носа.ще я правя при доц.д-р Бояджиев.Много ме е страх,че не съм избрала най-добрия в областта.Искам да чуя мнения,дори и да не сте се подлагали на такъв вид операция.Имам малко време ....затова търся съмишленици навсякъде

правила съм си устните при него и съм доволна,но промяната на носа е доста рискована и може както да подобри,така и да съсипе самочувствието ми
Отговори с цитат
  #128  
Стар 10th January 2006, 16:15
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране Re: hi

Цитирай:
Първоначално написано от dnny
на 23 години съм.имам имплантанти и съм увеличавала бюста си.в петък ми предстои операция на носа.ще я правя при доц.д-р Бояджиев.Много ме е страх,че не съм избрала най-добрия в областта.Искам да чуя мнения,дори и да не сте се подлагали на такъв вид операция.Имам малко време ....затова търся съмишленици навсякъде
Ами ние вече те прочетохме...Би трябвало да попиташ има ли оперирани от доц. Бояджиев, а не дали изобщо има някоя от нас онлайн....Аз имам доверие само на Тепавичапова, ама това си е мое лично мнение, не искам да го налагам на всеки...
Отговори с цитат
  #129  
Стар 10th January 2006, 16:20
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране Много извинявайте всички.Не искам да се натрапвам

Просто наистина имах нужда от помощ.Желая успех на всички ви и се надявам,че ще комуникираме занапред.Ивинете ме още веднъж.От няколко дни следя сайта ви.Чудесен е.
Всичко добро!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 10th January 2006, 20:24
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Natasha,
Продължавам да се чудя ти как ме позна.
Случайно ми попадна списанието и започнах да го чета(не е лошо).Отначало изобщо не те свързах с момичето на корицата и от статия на статия дойдох и до тази за пластичната хирургия.Тогава се сетих за името ти,а после и за някои твои снимки,които съм виждала във форума,и накрая вече те познах и на корицата.Хубава снимка,но повечето твои са такива.Надявам се любопитството ми да бъде извинено.Въпреки,че няма да си увеличавам бюста,аз също искам да знам за постиженията на пластичната хирургия.Е,всеки интерес си има граници..не бих надзърнала под полата на Азис,примерно
Здраве и късмет на всички!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималиженасъссиликонтук
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:35.