IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 13th April 2010, 17:45
Аватара на mariaia
mariaia mariaia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря от името на всички, laralake. Ще ти бъдем много благодарни, ако продължаваш да ни държиш в течение. Аз самата непрекъснато търя инфо в нета... Ужасно е, че някои хора всяват паника абсолютно ненужно.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 13th April 2010, 18:06
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

момичета, нещо се разнежих и много искам да ви кажа - много се радвам, че си пишем тук и си помагаме и със съвети и с информация. Благодарение на вас се чувствам доста по-спокойна. И аз мога да пускам линкове, но са на френски и не съм сигурна, че ще са полезни, но като има нещо ново ще го преведа и пусна веднага.

Благодаря на всички вас
Отговори с цитат
  #93  
Стар 13th April 2010, 18:36
Аватара на mariaia
mariaia mariaia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Да, момичета, това е начинът. Трябва да се подкрепяме. . Няма да се оставим да ни шашкат. Аз работя в медия и непрекъснато следя слуая, ако има нещо, веднага ще пиша.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 13th April 2010, 19:24
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

не само,че ще с и помагаме с информация и ще се подкрепяме морално,но си мисля,че можем и много повече-ако бъдат предприети някакви съдебни мерки с/у ПИП не трябва да оставаме безучастни,а де се обединим и да си търсим правата!!!
Отговори с цитат
  #95  
Стар 13th April 2010, 20:02
Аватара на mariaia
mariaia mariaia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Да, разбира се! Въпросът е, че PIP са в дефицит с около 9 млн. и не зная как изобщо могат да платят на всички засегнати.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 13th April 2010, 21:58
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аз изгледах с удоволствие интервюто на д-р Тонев, и мога да кажа,че каквото имаше да се каже и обясни човека го направи...и абсолютно подкрепям и съвпадат с моето мнение 3 от най-важните аспекти на интервюто:
1. голям гаф за незаконната промяна на състава, но и аз съм на мнение, че никой няма да сложи нещо вредно
2. руптурата е видима само при изваждаме на имплантите - видяхте - срязаното се вижда само при настик, после си се връща в старото пложение и слято стъканите ехографски ще си изглежда цяло, въпреки това, дори да има спукване - щом няма проблем с тъканите - значи всичко е наред....би трябвало както преди казах, гелът да е в такъв състав,че даже и да е без обвивка, да е безвреден и да не води до никави реакции
3. тестванията в заводите - аз съм гледала такова на хирургически ръкавици и знам за какво опъване и разтягане става въпрос, и какъв малък процент ( 1/100 000 ) е необходим, за да бъде одобрено нещо....

това, което ме учуди е информацията за 20 годишните импланти без обвивка...аз лично се надявам за 25 години, с разработването на всички нови материи и технологии, с които се правят имплантите, сегашниет ни обвивки да са по-устойчиви
..всъщност, никога не е било тайна,че основното съревнование м/у фирмите е са били точно технологиите на обвивките...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 14th April 2010, 07:19
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

http://www.blitz.bg/news/article/75573
Отговори с цитат
  #98  
Стар 14th April 2010, 09:21
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimika
http://www.blitz.bg/news/article/75573
ох, айде стига вече!!!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 14th April 2010, 09:26
Аватара на Tialoto.bg
Tialoto.bg Tialoto.bg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 35
По подразбиране

Момичета, ако имате каквито и да са въпроси, не се колебайте да се свържете с нас на info@tialoto.bg

Ето и мнението доц.д-р Емил Георгиев по въпроса с имплантите на PIP

http://www.tialoto.bg/kozmetichna-hi...i-na-pip.10655
Отговори с цитат
  #100  
Стар 14th April 2010, 11:38
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

въпроси за какво ? на тема мамопластика ли ?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:13.