IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 14th April 2010, 15:12
Аватара на Tialoto.bg
Tialoto.bg Tialoto.bg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 35
По подразбиране

Готови сме да съдействаме за намирането на достоверна информация по въпроса.

Заблуждаващата информация по здравословни въпроси не помага на никого.

С най-добри чувства - екип на Tialoto.bg
Отговори с цитат
  #112  
Стар 14th April 2010, 17:16
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране Скандал с дефектни френски импланти

Здравейте момичета.Вместо да се притесняваме след всяка глупава публикация за имплантите ПИП нека да запазим спокойствие.Моля,ако някоя от нас е имала проблеми с такива импланти да сподели:от колко време е с имплантите и какъв точно е бил проблема.Това според мен е най-сигурния начин да разберем какво може да очакваме.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 14th April 2010, 20:00
Mucinka Mucinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте момичета, вече година и половина съм с импланти ПИП. За сега нямам никакъв проблем (да чукна на дърво). Цялата тази суматоха звучи ужасно. За момент и аз се паникьосах, но ме успокоява факта, че засега няма проблеми, не са установени някакви усложнения с тези импланти, дано и да няма. Утре ще ходя на мамограф, другата събота съм при Тонев на контролен. Днес говорих със секретарката му, тя също ме успокои (това и е работата все пак).
Няма проблеми без решения, сигурна съм, че всичко ще бъде наред
__________________
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш...
Отговори с цитат
  #114  
Стар 14th April 2010, 22:22
Аватара на mariaia
mariaia mariaia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Спокойно, мила, аз вече бях. Мамологът ми каза, че всичко е О.К. и да не го мисля изобщо, а той по принцип не е фен на имплантите. .
Просто така е в тази индустрия, преди 10 г., не зная колко от вас помнят, но спряха аналгина,бил вреден. После пак го пуснаха. Съпругът ми е доктор и с него това си говорим, че с всичко е така, на няколко години стават такива неща - изтеглят се продукти от пазара и се налагат други. Така е и със сърдечните клапи, и с лекарствата, е, явно и с имплантите.
Ето и линк към едно ентервю с твоя док, за да се успокоиш малко преди прегледа, сегурна съм, че всичко ще бъде супер О.К.
http://novinitepro.bg/specialno/body...-zdraveto.html
Отговори с цитат
  #115  
Стар 15th April 2010, 07:54
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

тов,а което се разтече и аз не разбрах каква марка е, но каквото и да е , е притеснително и говори за некачественост на гела....гелът трябва да е кохезивен, т.е като го стиснеш излиза, като пуснеш - се прибира....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 15th April 2010, 08:55
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
тов,а което се разтече и аз не разбрах каква марка е, но каквото и да е , е притеснително и говори за некачественост на гела....гелът трябва да е кохезивен, т.е като го стиснеш излиза, като пуснеш - се прибира....
Е как каква, ПИП е нали точно за тях беше темата, демонстрира как гелът в сегашните ПИП се разтича, не е кохезивен (което не е добре), но тъй като обвивката е много здрава, няма място за излишна паника! То заради лигльовците Иван и Андрей, доктора не успя да си обясни като хората.
Просто трябва да си ходиме на редовни прегледи и да се надяваме дълги години да нямаме проблеми с тях! И дай боже по отношение на гаранцията да се измисли нещо, че тия пари така на вятъра ....
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #117  
Стар 15th April 2010, 09:05
dvaseva dvaseva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Здравейте,аз искам да попитам има ли някой опериран при д-р Кънев и дали някой се е свързвал с него???Аз със с ПИП от година и половина,до този момент не съм имала никакъв проблем,когато прочетъх първите писания за ПИП не се притесних мн,реших да изчакам за да видя какво ще стане с изследванията на гела.....Днес званнах на въпросния хирург,а той даже нямаше време да ми обясни за какво става въпрос,явно мн бързаше "Няма никакъв проблем,това са спекулации......."При въпроса за някакъв преглед..."Ако държиш отиди при мамограф....проблем няма" Значи като трябва да ти вземат паричките са страшно мили,отзивчиви и любезни......а сега какво птавим????
Отговори с цитат
  #118  
Стар 15th April 2010, 09:31
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

И на мен ми направи впечатление като срязаха импланта как се разтече гела, даже по ръката му имаше изцапано и как му предложи кърпичка...нямам думи...И аз се питам какво ще направят с гаранцията???
Отговори с цитат
  #119  
Стар 15th April 2010, 09:56
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
тов,а което се разтече и аз не разбрах каква марка е, но каквото и да е , е притеснително и говори за некачественост на гела....гелът трябва да е кохезивен, т.е като го стиснеш излиза, като пуснеш - се прибира....
Е как каква, ПИП е нали точно за тях беше темата, демонстрира как гелът в сегашните ПИП се разтича, не е кохезивен (което не е добре), но тъй като обвивката е много здрава, няма място за излишна паника! То заради лигльовците Иван и Андрей, доктора не успя да си обясни като хората.
Просто трябва да си ходиме на редовни прегледи и да се надяваме дълги години да нямаме проблеми с тях! И дай боже по отношение на гаранцията да се измисли нещо, че тия пари така на вятъра ....
за да е проблемът в руптура на имплантите, то проблемът е в качеството на обвивката...след което идва проблемът с качеството на гела....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 15th April 2010, 10:10
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
И на мен ми направи впечатление като срязаха импланта как се разтече гела, даже по ръката му имаше изцапано и как му предложи кърпичка...нямам думи...И аз се питам какво ще направят с гаранцията???
те пип са по-меки на пипане. явно от консистенцията на гела идва това. но обвивката е доста яка...как е разпъваха само...
обаче много ме издразниха двамата лигьовци. д-р Георгиев имаше какво да обясни и какво да каже, а те говореха повече от него....тъпаци
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:40.