IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Тренировки вкъщи


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 31st August 2007, 23:04
Lady`Death Lady`Death не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: гр.София
Мнения: 15
По подразбиране Диета от която отслабнах с 4кг за 6 дни

Висока съм 175 и тежах 73кг,килограмите са ми в нормата,но не се чувствах добре и исках да отслабна,пробвах хиляди вида диети,но без резултат,правих си един тест и се оказа че сам с по-ленив метаболизам.Моя приятелка ми даде една протеинова диета от която за 6 дни отслабнах с 4 кг,съчетах я с лек спорт-карах колело.Незнам колко е полезна затова всеки сам преценява дали би я спазил,тя е строга и се спазват стриктно написаните продукти,не се приемат други вещества,хубаво е да се пие и повече вода.

1ден
закуска-чаша кафе (за кафето не се ползва захар и сметана, ако не го обичате така купете си захарин колкото да подсладите малко вкуса)
обяд-2 варени яйца
вечеря-варено месо и салата с лимон (аз през цялата диета ядях само пилешко)

2ден
закуска-ч.кафе и парче сухар
обяд-2 варени яйца
вечеря-шунка,салата с лимон и чаша кисело мляко

3ден
закуска-ч.кафе
обяд-2 зеленчуци и плодове
вечеря-2 варени яйца,салата с лимон и шунка

4ден
закуска-ч.кафе
обяд-2 варени яйца и сок от моркови
вечеря-варено месо и салата с лимон

5ден
закуска-настурган морков с лимон
обяд-печена риба с домат
вечеря-не се яде

6ден
закуска-ч.кафе
обяд-варено месо + плод
вечеря-печено месо + салата с лимон

Искам да се извиня ако някъде е написана дадената от мен диета,току що се регистрирах и не можах да прегледам всичко.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st September 2007, 09:58
Lubaka17 Lubaka17 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Belgium Bruxelles
Мнения: 162
По подразбиране

Да ,естествено че ще свалиш бързо първите дни ,но след една седмица няма да има този ефект (това си е направо гладуване).Съветвам те да потърсиш из форума има доста диети които са супер за отслабване
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st September 2007, 10:21
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Това не е никаква протеинова диета е жива простотия. Ако си направиш правилно НВД ще ядеш по 4-5 пъти стабилно на ден, ще забързаш метаболизма си и ще изчистиш колкото искаш за към 1 месец с постоянни резултати.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd September 2007, 18:08
Lady`Death Lady`Death не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: гр.София
Мнения: 15
По подразбиране

Днес имах време да поразгледам повече и попаднах на диетата която сам спазвала под името "Японското чудо" или нещо такова,спазвах я преди около месец и не сам възвърнала старите си килограми.ако може ми обяснете какво точно представлява НВД Мерси предварително
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd September 2007, 18:52
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady`Death
ако може ми обяснете какво точно представлява НВД Мерси предварително
НВД е абревиатура на ниско въглехидратна диета. Изписани са десетки страници във форума за нея, просто използвай търсачката за повече информация.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd September 2007, 18:05
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Днеска сигурно за 4 път се цитирам сам
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
При нормални условия тялото набавя енергия от разграждането на въглехидратите. Излишната енергия се складира под формата на бяла мастна тъкан. Само когато се спрат или намалят драстично въглехидратите тялото започва да черпи от мазнините, понеже те са по-трудни за разграждане. Тогава тялото изпада в състояние, наречено кетоза, при което черния дроб разгражда мазнините до мастни киселини и кетони, които могат да се използват за енергия. Тогава е задължително да се увеличи приемът на пълноценни(животински) белтъчини. С други думи ти е нужна Ниско Въглехидратна Дета (НВД) нещо подобна на тази:
Код:
07:00 170 гр месо + 100гр овесени ядки
10:30 170 гр месо + 100гр ориз
12:30 170 гр месо + салата
16:00 170 гр + зелена салата (марула и лук примерно)
19:00 170 гр месо + зелена салата  
22:00 170 гр месо преди лягане
Часовете са примерни и може да си ги направиш както ти е удобно, стига да гледаш да имаш около 2 часа между храненията. Също така на всеки четвърти ден добавяш 200гр ориз или картофи на храненето в 12:30. Това е цялата философия.
Самоче след като си жена намали грамажите наполовина.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd September 2007, 21:33
Lady`Death Lady`Death не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: гр.София
Мнения: 15
По подразбиране

Мерси за отделеното време от ваша страна,работата е там че нямам как да спазя часовете,през деня имам време да хапна най-мн. 2-3 пъти,гледам да избягвам всякакви тестени изделия и сладко,забелязала съм ,че дори да хапна една троха от хляб и на следващия ден сам с килограм отгоре Мерси отново
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd September 2007, 21:40
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady`Death
забелязала съм ,че дори да хапна една троха от хляб и на следващия ден сам с килограм отгоре
е, това вече е внушение!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd September 2007, 21:48
Lady`Death Lady`Death не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: гр.София
Мнения: 15
По подразбиране

за съжаление не е точно така,пълнея от най-малкото нещо,страшно трудно ми е да задържа някакви смешни за усилията,които полагам килограми
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd September 2007, 22:01
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

знаеш ли, разбирам те... като казах, че това е внушение, наистина го мислех, но най-добронамерено... аз също се чувствам така напоследък... не ям почти нищо, спортувам, а не отслабвам... почти съм сигурна, че си внушаваме и това ни е като психологическа пречка да отслабваме...
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Диетаоткоятоотслабнах4кгзадни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:02.