IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th March 2008, 20:24
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране Препоръки за гладиатор ::)

Здравейте ,искам отдавна да си купя гладиатор но родителите ми естествено не са много навити щото мислят че е глупост та се чудя да си купя ли да не си ли купя ,вие какво ще ме посаветвате Имам ги парите а незнам какво да правя


И ако може някой да ме посаветва какъв по точно да си взема че не ги разбирам много по възможност до 600-700 лева
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th March 2008, 23:27
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

За какво става въпрос...

Едит: стана ми ясно ... отдавна не съм стъпвала във фитнес. По-добре си вземи карта, не ти трябва вкъщи... аз имам Орбитрек, развали се и сега събира прах и заема място.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th March 2008, 23:29
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ами взимай си,щом е за спорта!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th March 2008, 14:38
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране

Искам да попитам от метро видях 1 гладиатор със 60 килограма вградени тежести и е двоен отсрани има такова за кофички отгоре и за корем (повдигания на краката) а от доло има дъска предполагам за коремни преси за 680 лв заслужават ли си парите ил ида тъърся някаде по евтино
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th May 2008, 11:27
paci paci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Аз си купих кетлер-класик и съм много доволен! Няма тежести обаче,ще трябва да си намериш или да си направиш отливки от мозайка и цимент. Моите са такива и вършат чудесна работа.
Има лежанка в гладиатора,от метро този дето е няма,пък една лежанка е към 250-300 лв. Лежанката е с променлив наклон! Щангата си я направих от водопроводна тръба дълга 180 см. Тежестите си ги отлях от бетон(мозайка и цимент едно към едно) За 120 кг. тежести дето си ги отлях съм дал към 30-35 лева! Ако има нещо-питай! п.п. Кетлера излиза към 800 лв. Поръчах го от един сайт и след 2 дена ми го донесоха.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th May 2008, 19:24
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране

различни ли килограми си направил (сменяеми ) или простоп си отлял много килограми на лоста .

И да те питам така цимента при удар закачане нещо няма ли да се изрони
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd August 2008, 13:41
paci paci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3
По подразбиране

оттделни тежести са,най-различни. но си ги направи две по две да са еднакви. сложи повече цимент и няма се ронят! все пак внимавай да не ги блъскаш в земята много силно. Сложи и арматура от неква дебела тел като ги отливаш! или мрежа арматурна дето я ползват при строежите.Успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Препоръкизагладиатор
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:08.