IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2391  
Стар 20th August 2011, 07:58
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Petia8804 Виж мнението
и пр мен се бъгна, не вийдам последните коментари (само на Тутик)
Май е време за нова тема, мн стр станаха
Според мен е хубаво да откриете и една тема - пример Лафче - така там да си лафим и да обсъждаме всичко друго освен тея теми, така нема да се спамя важните
Точно за това си мислих снощи и аз-време е за Част 3.Но нека това го направи някой от старейшините тук.Пети,тема лафче има,само че е озаглавена "Общи приказки на оперираните"-там си спамиш на воля
Форумът ме обича мен Това е причината да виждаш само моите коментари
Отговори с цитат
  #2392  
Стар 20th August 2011, 09:34
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Имаме си вече нова тема. В нея само доволни и щастливи потребители и потребителки да се разписват

Тъй като нямам възможност да заключа темата, а напоследък не забелязвам присъствие на модератори или администратори във форума, моля не пишете в тази тема след мен. Заповядайте в Ринопластика при доц. Джамбазов - III част
Отговори с цитат
  #2393  
Стар 10th May 2012, 11:46
Aleks7906 Aleks7906 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 4
По подразбиране

здравейте, не успях да изчета всички страници, затова бихте ли ми казали на кои дати се записват часовете? останала съм с впечатление че след 16 ден от месеца, така ли е?
благодаря ви
Отговори с цитат
  #2394  
Стар 9th June 2012, 17:14
Levroni Levroni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 1
По подразбиране

zdraveite.mnogo li e trudno da se zapazi 4as za konsultaciq?4uh 4e za sled meseci napred e zaeto
Отговори с цитат
  #2395  
Стар 30th June 2012, 15:16
Solenka Solenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Gerka, пуснах ти ги на мейла
Здрасти, тъй-като и аз искам да си правя операция при Джамбазов, може ли да ми пратиш снимки и на мен - yanitsa.tsoneva@gmail.com И какви точно корекции си направи на нослето ??
Отговори с цитат
  #2396  
Стар 1st July 2012, 20:48
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Тази тема е доста стара, има трета част на ринопластиките при Проф. Джамбазов, там има по-актуална информация...
Тук:
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12183
Отговори с цитат
  #2397  
Стар 7th September 2012, 18:31
rief rief не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 4
По подразбиране

е си правете ринопластика при Джамбазов , на мен ми направи единия профил различен от другия, същото стана и с моя позната. Явно го прави нарочно за да може по няколко пъти да се ходи или не се старае да се получат нещата както трябва. Може да има и някои доволни но много НЕ СМЕ и има защо не може д амахнеш гърбицата от едната страна и да я оставиш от другата. Пожелавам Ви късмет ако решите да си правите Ринопластика при него, добър е , но явно някои пациенти са с приоритет .
Отговори с цитат
  #2398  
Стар 12th September 2012, 10:59
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране Новобранец

Здравейте,

Сега на 09.11 ми предстой операция при доц.Джамбазов.Интересно ми беше , дали има някой който да е със насрочена операция за същатата дата ?

На консултацията с д-ра , той каза, че нямам нужда от намесата му, тк имам хубав нос и каза, че имам психологичен проблем. Той е четвъртия Д-р , който ме разубеждава след И.Стоянов, Енчев и Георгиев, но аз не си харесвам профила, имам малка гърбичка и в крайна сметка един живот живеем и ако нещо ни кара да се чувставаме некомфортно, то тогава защо да не го поправим.

Има ли опция да взема майка си с мен и тя да остане да нощува в болницата ?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:02.