IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 18th April 2012, 15:16
Qgodina Qgodina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 86
По подразбиране

Здравейте! При мен почти мина един месец вече, но в едната ноздра още имам едни сини и бели конци, които ми висят - не знам защо само в едната... и все не щат да паднат... много е досадно, понеже са по-навън и като си почиствам носа, по тях засъхват секрети и ми се запушва носа! А като се опитам внимателно да ги изкарам, виждам, че почвам да дърпам конците, които още не са готови да паднат... някакъв съвет?
Отговори с цитат
  #472  
Стар 20th April 2012, 16:40
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodina Виж мнението
Здравейте! При мен почти мина един месец вече, но в едната ноздра още имам едни сини и бели конци, които ми висят - не знам защо само в едната... и все не щат да паднат... много е досадно, понеже са по-навън и като си почиствам носа, по тях засъхват секрети и ми се запушва носа! А като се опитам внимателно да ги изкарам, виждам, че почвам да дърпам конците, които още не са готови да паднат... някакъв съвет?
Не ги дърпай, те ще си паднат когато трябва. И аз си гледам моите всеки ден сини и бели, но като се опитам да ги чопля ме боли, така че ще си чакам сами да се отделят. Малко е неудобно но все пак е нищо с всичко което се минава след операцията.
Вчера махнах един бял но той почти сам падна.Майката му е чакане.
Отговори с цитат
  #473  
Стар 20th April 2012, 19:44
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

...

Последно редактирано от synthia : 25th August 2012 на 14:50
Отговори с цитат
  #474  
Стар 20th April 2012, 21:11
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wrongway Виж мнението
Момичета, в сряда съм на втора консултация и с доктора ще трябва да обсъдим евентуалната дата за операция.. Въпросът ми е за колко време се възстановихте достатъчно, за да можете да излизате и да се срещате с хора? Тъй като аз все още имам лекции, но ми се очертават 2 седмици, в които няма да има нищо наложително за правене и ще мога да си почивам евентуално..
Достатъчни са ти
Отговори с цитат
  #475  
Стар 10th May 2012, 09:57
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

...

Последно редактирано от synthia : 25th August 2012 на 14:50
Отговори с цитат
  #476  
Стар 10th May 2012, 10:59
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

wrongway, мисля че има известна вероятност да се получи така. При мен има леко смъкване /аз съм 2 месеца и половина след/, но едва забележимо. Точна оценка мога да дам едва когато спадне напълно.
Отговори с цитат
  #477  
Стар 10th May 2012, 16:16
anetonkl anetonkl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 17
По подразбиране

смъкване ще е има,но ще е съвсем малко и едва ли ще наруши цялостната визия
Отговори с цитат
  #478  
Стар 12th May 2012, 16:46
Surinka_a Surinka_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 11
По подразбиране

Момичета (и момчета ) , кога започнахте да можете да си правите гримаси по-свободно ? И казвали ли са ви доковете вечер да си притискате носа между очите?
Отговори с цитат
  #479  
Стар 12th May 2012, 17:50
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Surinka_a Виж мнението
Момичета (и момчета ) , кога започнахте да можете да си правите гримаси по-свободно ? И казвали ли са ви доковете вечер да си притискате носа между очите?
Аз съм на месец и един ден и още не мога да правя добре гримаси. Някак като неподвижен и неподвластен на емоциите ми е. А вечер лепя хартиен лейкопласт, ако на това му казваш притискане.
Отговори с цитат
  #480  
Стар 12th May 2012, 17:56
Surinka_a Surinka_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Аз съм на месец и един ден и още не мога да правя добре гримаси. Някак като неподвижен и неподвластен на емоциите ми е. А вечер лепя хартиен лейкопласт, ако на това му казваш притискане.
Ами той каза с пръсти да си притискам носа и аз се почудих и го попитах дали е за да не ми се раздалечават костите и той каза не.Така и не разбрах защо трябва ,а се притеснявам да се стискам чак..
Иначе си взех лонгетата да си я слагам вечер и аз.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:04.