IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 15th March 2011, 22:21
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Гуен, Мариса, мерси за отговорите. Като спра кърменето ще го мисля
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th March 2011, 22:42
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
И аз мислех по едно време да ги избелвам ( системата за домашно избелване е изпробвана от мъжа ми ) само че при него имаше страхотен ефект, понеже спря цигарите и не пие кафе/чай/червено вино. Аз съм непушач, но не мога без кафе
Марисабела, потъмняват ли ти зъбите от кафе?
Аз съм си избелвала с домашно гелче и стана супер . Пия си кафе и не са ми потъмняли за сега . Знам , че някой тук писа за пиене на кафе със сламка , ако не можеш без . Но това е сигурно само веднага след избелването .
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th March 2011, 22:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
нископроцентен ще рече...10% или ...? (айде и ти да ме научиш на нещо.... ) И откъде...? Моят ще ме отреже обаче...иначе мога да пробвам....
Аз си купувам от зъболекарката,но ги има и в аптеките,с надценка разбира се.
Нископроцентният е със зелен цвят мисля,който има и под 10% мисля,защото преди да стигна на 16 минах през всичките.
И в таз връзка утре трябва да ходя да си взимам,добре че влезнах тук да се сетя

Едната шпица е 10лв,а в аптеката е близо 20.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th March 2011, 22:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

и като правиш поддръжка - един ден седмично ли е в такъв случай?... И съответно си хапваш или не цветно тогава....?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th March 2011, 23:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
и като правиш поддръжка - един ден седмично ли е в такъв случай?... И съответно си хапваш или не цветно тогава....?
Да,един път седмично за 2 часа.Ох,с нищо не се ограничавам.Не мога,а и не е нужно.Гелът е добър.Толкова добър,че ако го ползвах редовно нямаше да ходя 2 пъти годишно пак на лампата
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st April 2011, 22:04
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Повреме на бременноста се налагаше да вземам желязо на таблетки. От това зъбите ми доста си промениха цевета. Понеже нямаше как да ги избеля докато бях бременна и кърмех можех само да ги полирам за да падне повърхостното наслояване. Сега, когато вече нямам кърма отидох при моята зъболекарка за избелване. Тя ми препоръча домашното избелване, като се аргументира, че ще е по-щадящо към венците и зъбите ми, които под въздеиствието на хормоните са все още чувствителни. Направи ми силиконови отливки. Към тях вървят и 4 спринцовки с избелващ гел Opalescence 15%. Всяка от спринцовките стига за 3 нанасяния.Аз не пуша,но от кафе не се отказвам. Каза ми че поддръжката е веднъж годишно по 1-2 спринцовки за освежаване(1 спринцовка струва 25лв.). Според нея няма да се налага друго. Цената на този вид избелване е 300 лв. Мисля че е доста поносимо, а и резултатите които съм виждала при мои близки( и то пушачи) са страхотни. Днес започвам избелването и ще пиша за резултата след 10-тина дни.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd April 2011, 16:44
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Момичета има едни кутийки , като мидички с празх за избелване / за пушачи и непушачи/ някой пробвал ли ги е и хубави ли са ?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th April 2011, 16:45
borislava81 borislava81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Ама зъболекарите да ти кажа са много против. Моят поне само ме плаши със свъръх чувствителност. А и как стои въпросът с коронките ако са ти на предните зъби...дали избелването ще ги хване и тях? иначе аз съм пушач и много искам да си ги избеля...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th April 2011, 06:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Свръхчувствителност съм имала само след избелването,и ако прекаля с престоя на подържащия гел.Но веднъж избелени зъбите трябва да се ползва четка с мек косъм и продукти за чувствителни зъби.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14th April 2011, 08:20
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Свръхчувствителност съм имала само след избелването,и ако прекаля с престоя на подържащия гел.Но веднъж избелени зъбите трябва да се ползва четка с мек косъм и продукти за чувствителни зъби.
Този гел беше казала , че се намира в аптеките а шините задължително ли трябва да се изработят от зъболекар, или могат да се закупят направо ?
Предполагам отговорът е първото, но все пак да пробвам надеждата умира май последна !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:58.