IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 3rd July 2007, 23:11
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Мерси, Рали
Ми те са ни като по калъп.
Ама хубав калъп
Отговори с цитат
  #62  
Стар 4th July 2007, 08:44
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Хелън, наистина са станали много хубави! браво
Отговори с цитат
  #63  
Стар 4th July 2007, 11:44
Аватара на мимка
мимка мимка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 163
По подразбиране

Супер са станали, мойте гърди са почти същите като твоите преди операцията така, че добих добра представа за кубиците и видаа, много благодаря
Отговори с цитат
  #64  
Стар 7th July 2007, 14:42
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Добавих още две снимки в албума, който иска да види как са на десетия ден
Отговори с цитат
  #65  
Стар 8th July 2007, 09:28
gidilenka gidilenka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 44
По подразбиране

Поздравявам те, helen tt, гърдите ти са разкошни
Отговори с цитат
  #66  
Стар 8th July 2007, 10:31
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

helen tt, гърдите ти са разкошни , но мен ме впечатлява най-много пресата ти.... егати якото коремче, браво, мацка
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #67  
Стар 8th July 2007, 12:32
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Благодря ви много.
Докторът каза, че още по хубави ще станат
Той май е единствения, който още има намира кусури. Но това може само да ме радва
Отговори с цитат
  #68  
Стар 18th May 2008, 21:42
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от helen tt
Аз се оперирах преди 1 седмица при него - 280 сс, надмускулно, кръгли, висок профил.
Мимка, ето снимки но имай предвид, че са правени на третия ден след операцията. Все още са неоформени, но се пак нямах почти никакви болки вече и се чувствах отлично. Същата вечер бях на парти и им събрах очите на всички, макар че бях с този бабешки сутиен

В петък като ми махне конците, ще сложа още снимки да видиш каква е разликата

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149772
Парола: 2222

Може да потърсиш снимки на Юлияна Кънчева и Нели от "Огледала". Техните също ги е слагал д-р Михайлов и са кръгли.
На знам дали са под или над мускула, но ако той е преценик, че трябва под - значи така е по-добре.
мн са ти хубави,аз си мислех че кръглите ще стоят мн изкуствено,затова на консултацията при Георгиев казах че искам капковидни,ама и подмускулно.....имали разлика в това как изглеждат ако кръглите са сложени подмускулно или надмускулно?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 18th May 2008, 23:49
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danaq
имали разлика в това как изглеждат ако кръглите са сложени подмускулно или надмускулно?
Има, разбира се... надмускулните са доста по-очертани, стоят по-кръгли и с по-изпъкнал преход в горната част...
Отговори с цитат
  #70  
Стар 29th March 2011, 14:49
McBright McBright не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
Аз също съм една от много доволните пациентки на д-р Стоян Михайлов. Направих си корекция на бюста при него преди 2 години ( 2009г.). Операцията мина много успешно и гърдите ми изглеждаха съвсем естествено още в началото на възстановяването ми, благодарение на професионализма на д-р Михайлов. Доверих му се напълно и за размера, и за начина на поставяне - частично под мускула и резултатът наистина ме задоволи напълно. След няколко месеца забременях и доста се притеснявах как ще се отрази това на гърдите ми. Радвам се, че точно както докторът ми гарантира, бременността и кърменето по никакъв начин не повлияха негативно на бюста ми, напротив. Кърмих 5 месеца, включително и с помощта на помпа, а гърдите ми по никакъв начин не промениха формата си. Даже в болницата, където раждах, никой от докторите и мед. персонал не разбра, че имам импланти - толкова естествено стоят гърдите ми, че всички си мислеха, че просто от кърмата имам такъв хубав и голям бюст!
На мен корекцията ми се отрази много положително, вдъхна ми повече самочувствие и чисто женска увереност и се надявам така да е с всички, които се решат да си направят операцията. Радвам се, че имах късмета да попадна на д-р Михайлов, защото наистина вярвам, че той ми направи възможно най-хубавите гърди. Впечатли ме с професионализъм, много човешко и всеотдайно отношение и най-вече с това, че не си прави излишна реклама - самите доволни пациентки са най-голямата му реклама. Имам няколко приятелки, които са се оперирали при други, доста по-шумно рекламиращи се д-ри, и самите те признават, че моят бюст стои най-естествено. Надявам се със споделеното да съм била полезна и желая късмет и успех на всички!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Михайлов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:22.