IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th October 2012, 21:38
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
Wink Фейслифтинг

Здравейте, аз съм явно от "по-старите" потребителки на форума.Преди около 4-5 години мислех, че само носът ми е проблем, коригираха ми го / от 4 ти път.Първите три пъти бяха преди 14 години при един исъщ хирург, та си ги броя за едно /, добре, сега съм доволна от него/ НОСЪТ/.Но след като прехвърлих 40 те / сега съм на 42 / и след три бременности и раждания, то всичко вече се поддава на земното притегляне, в т.ч. и лицето.Въпреки, че като седнах срещу доктора с искане за лице, той първоначално ми каза - на вас пък какво ви е?И ми препоръча лазерни процедури за заличаване на фините бръчици под очите, но аз си искам ендомидбрауфейслифт.Е от първа консултация си насрочих и дата, прибрах се окрилена в къщи, съобщих на четИримата мъже/ трима сина и мъжа ми/, на тях им увиснаха челюстите, защото знаят, че съм малко луда и отказване няма.Моля, няма ли някои по-узрели потребителки, които са информирани за този ендоскопски лифтинг в средната част на лицето/ повдигане на тъканите в посока нагоре към скулите/ и изтегляне на външния ъгъл на веждите малко настрани и нагоре.Ако не, в средата на декември ще ви пиша за резултата.
Стискам палци на всички с предстоящи интервенции.Защо да се отказваме от мечтите си даже и на "преклонна" възраст.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th October 2012, 23:08
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Това е много популярна процедура сред ЗВЕЗДИТЕ /световните величия/, но при тях целта е промяна в контура и от там цялото изражението. Погледът става като на коте! Скулите стават ясно изразени и женствени.
Аз напълно те подкрепям!!! Една жена трябва да се чувства добре в кожата си. Ще се подмладиш, ще се почустваш друг човек.
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th October 2012, 22:11
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране Благодаря!

Понякога си мисля да не би нещо с психиката ми да не е наред, та искам да отложа старостта така упорито.Но просто съм си суетна.И си разсъждавам на глас - през изминалите 19 години съм преживяла това и онова, и доста стрес и напрежение и сега, когато нещата са уж под контрол, пак на високи скорости, но вече от "мен зависи"искам да изтрия отпечатъка на лицето от минали неблагополучия и да започна " на чисто".То темата ми стана като за психоаналитик, но все пак ще съм благодарна на мнения на жени, оперирани в България по този начин.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th October 2012, 23:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз също те подкрепям! Виждала съм прекрасни резултати точно от този вид лифтинг - той е подходящ за хора в НЕнапреднала възраст, да кажем 45. Не е прекалено инвачивен, няма грозни белези, резултатът е един по-изразен контур на лицето(както каза ugly_duckling) , прекрасно очертаване на скулите, изобщо на мен ми харесва много повече от класическия! Аз даже си мислих ако има начин да го направя като стана на 30... Но, живот и здраве, на 40 и аз съм на редицата!
Успех и да се похвалиш със снимки!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th October 2012, 14:09
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране Позабързах се...

защото се притеснявам, че като навляза в климактериума по-бавно ще се възстановявам от всякакви интервенции.Иначе преди 10 години си мислех, че кожата ти трябва да е като акордеон, за да прибегнеш до операция на лицето, но след като има и не толкова касапски методи, като открития лифт, защо не.Въпреки, че докторът каза, че трайността на класическия лифт е около 2-3 години повече от тази на ендоскопския.За това мисля, че не много напредналата възраст е по-подходяща за ендоскопски.Избрала съм си и едни резорбируеми импланти/ като тънки линийки със зъбчета/, които се поставят от скулата към долната част на бузата, за по-добро зарастване на новото положение.Ще видим тази работа.Ако майка ми, която е възрастна жена, разбере за намеренията ми ,ще и прилошее.Дано от домочадието да не ме издадат.

Последно редактирано от tediidet : 28th October 2012 на 14:12
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th October 2012, 23:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Така, като го описваш, мисля, че се сещам кой ще прави лифтинга. Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th October 2012, 12:46
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Аз също мисля, че се сещам кой ще те оперира! Права си, че този вид лифтинг е по-подходящ за тази възраст. С тези импланти скулите ще се фиксират на новата позиция и така ефекта ще е по-добър и дълготраен!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th October 2012, 23:23
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

А, за какъв период от време издържа, аз гледах д-р Н.Г. срока бил 2-3 години и после трябвало друго щото видиш ли нищо не било панацея, ако е за толкова кратък период, не е ли по-добре един радиочестотен лифтинг!?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th October 2012, 23:31
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
Talking 2-3 години?

Не ме стряскай, това е кратко.Докторът при който ходих/ различен от Н.Г./ каза други цифри, като например 6-7 г. ендоскопски, 8-9 г. класически.Накратко момичета, дами за първият ми син, който скоро става на 19 съм си слабичко, подвижно, симпатично мамче, втория, който наближава 9 ми казва, че и с бузките, които са ми по-надолу пак съм си добре, но за третия, който направи 2 и още не говори много, какво ще казват като отивам в детската градина след 1 година-" Момченце, баба ти идва да те вземе", а-ууу.Та така, да закрепя още 3-4 годинки.Това на шега.Като се подсетя как се пействаше линк към снимки ще кача снимки "преди".В "Снимка.бг" имам стари албуми, но как ставаше...Благодаря ви за отговорите.А имам чувството, че докторът, докато ме оперира няма да издържи на гледката и ще се събудя с чифт новички гърди, но уви - мъжът ми не можел да пипа" чуждо тяло".Защо чуждо, то ще си е наше, даже на изплащане.Но с тези темпове, това за пенсия ще го оставя./ когато на дядото ще му е все едно дали е чуждо тяло или не е /

Последно редактирано от tediidet : 30th October 2012 на 23:34
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st October 2012, 17:57
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tediidet Виж мнението
Не ме стряскай, това е кратко.Докторът при който ходих/ различен от Н.Г./ каза други цифри, като например 6-7 г. ендоскопски, 8-9 г. класически.Накратко момичета, дами за първият ми син, който скоро става на 19 съм си слабичко, подвижно, симпатично мамче, втория, който наближава 9 ми казва, че и с бузките, които са ми по-надолу пак съм си добре, но за третия, който направи 2 и още не говори много, какво ще казват като отивам в детската градина след 1 година-" Момченце, баба ти идва да те вземе", а-ууу.Та така, да закрепя още 3-4 годинки.Това на шега.Като се подсетя как се пействаше линк към снимки ще кача снимки "преди".В "Снимка.бг" имам стари албуми, но как ставаше...Благодаря ви за отговорите.А имам чувството, че докторът, докато ме оперира няма да издържи на гледката и ще се събудя с чифт новички гърди, но уви - мъжът ми не можел да пипа" чуждо тяло".Защо чуждо, то ще си е наше, даже на изплащане.Но с тези темпове, това за пенсия ще го оставя./ когато на дядото ще му е все едно дали е чуждо тяло или не е /
Не знам доколко са ти увиснали бузките и как ще те наричат другите мами, обаче с тоя атитюд към живота и с едно фейслифтингче (уф, че я измислих тая думичка) ще си трепа-а-а-а-а-а-а-ч! Стискам ти палци и ще чакам да пишеш пак! Отначало се вълнувах за фейслифтинга, сега просто ме зареждаш с настроение като те чета!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:08.