IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th November 2017, 21:12
rredbarrette rredbarrette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 3
Smile Д-р Иван Йорданов СофияМЕД (ринопластика)

Здравейте!
Нова съм във форума и не успях да намеря достатъчно информация и снимки тук за доктор Иван Йорданов за това реших да направя нова тема.
Живея в чужбина, лятото имах консултация с него, а операцията се очаква да е след около месец. Много се вълнувам, но бих искала да видя снимки на негови пациенти преди операцията си.
Ще съм изключително благодарна ако тези оперирали се при него ми споделят мнението си и изпратят преди/след снимки на нослетата си. Можете също да ми пишете на лично съобщение ако не искате да споделяте снимки тук.
Благодаря много!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th November 2017, 10:49
colette colette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравей,
Опитах да ти пиша на лично, но си забранила личните съобщения : )
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th November 2017, 14:54
rredbarrette rredbarrette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Много рових из профила си, но никъде не намирам как да позволя изпращане и получаване на съобщения. Съжалявам, че ще питам за такава помощ в тема за ринопластика, но имаш ли представа как мога да позволя съобщенията, за да можеш да ми пишеш?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th November 2017, 15:20
colette colette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 2
По подразбиране

И аз се затрудних доста, но го намерих къде е. Най-горе цъкаш на съобщения, след това над статиите трябва да видиш ‘Бързи връзки’ -> Редактирай опциите -> Лични съобщения и някъде по средата има опция ‘Позволи личните съобщения’.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th November 2017, 16:14
rredbarrette rredbarrette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Много благодаря! Мисля че се справих, би трябвало да имаш лично съобщение от мен
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th November 2017, 17:14
Pipi2106 Pipi2106 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте дами,Аз също обмислям операция при Иван Йорданов в Софиямед,тъй като апаратурата е иновативна за България,но за съжаление има много малко дискусии на тази тема.Ще съм много благодарна,ако ми изпратите снимка и на мен(преди-сега).Поздрави и успех на всички
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th November 2017, 22:46
mihailova.mmm mihailova.mmm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Не могли да намерят достатъчно информация във форума за Йорданов!?
Бхааа...само мазохисти еЙ
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th November 2017, 16:15
Irrenn Irrenn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 9
По подразбиране

rredbarrette, не се доверявай на този психопат. Правих си операция на счупен нос при него през 2015г., като основно трябваше да намести само костта и да запълни липсващ хрущял на гърба на носа, като вземе материал от септума. За мен беше важно само да се намести липсващия хрущял на гърба на носа ми не ме притесняваше изобщо. Дори го споделих с Йорданов, но той каза "Не, ако го правим да го направим като хората". Трябваше да послушам вътрешния си глас и да бягам далече от този психопат. Но аз му се доверих и се оперирах. Това е най -голямата грешка в живота ми. Този човек може наистина да е имал сериозни намерения да ми помогне, но не се прави по този начин. Отваряйки носа е видял, че нямам материал, който да вземе от септума и прави нещо фрапиращо, граничещо с лудостта- взима хрущял от върха на носа ми меката част при ноздрите и го качва на гърба, където по принцип се слага твърда присадка. Променя цялата визия на носа- големина, форма, ноздри, връх и всичко. При положение, че бях предупредила да не се променя въобще. Исках си моя нос такъв какъвто е той трябваше да отстрани само поражението от счупването. Преживях огромен шок и все още не мога да се възстановя психически от това което ми причини този човек. Като цяло се държи арогантно и брутално. Дава вид на самонадеян и много знаещ, но истината е че няма никаква отговорност към пациента и неговото здраве. Освен стреса, който преживях имам проблеми с дишането, почти нямам хрущяли в септума, по гърба на носа си остава проблема и допълнително ме е оставил с липсващ хрущял на върха на носа, откъдето е взел материал. Двете ноздри са силно асиметрични, като едната е и доста по-малка от другата. След операцията се появи дрезгава кашлица целогодишно си кашлям и лекарите казват че проблема идва от носа. Потвърдиха ми и изкривен септум. Трагедията ми е огромна, но аз не губя надежда знам че ще успея да преодолея всичко това и един ден ще възстановя ритъма си на живот.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th November 2017, 19:22
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Irrenn, ужасно съжалявам че си минала през това. Съчувствам ти и защото по същия начин не си послушах вътрешния глас като го видях колко е самонадеян - аз отидох при него за ревизия защото не можех да дишам добре след операция при Джамбазов. Супер самонадеяно ми заяви - нищо сложно, ще сложа присадка, и друг път съм правил такава операция. откъде да предположа, че ще дишам още по-зле ??? Но най-гадното беше че на трите прегледа на които отидох след това ми обясняваше как това е заради бавния възстановителен период. Две години и половина по-късно почти не дишам през носа си. Сигурна съм, че през цялото време е знаел колко се е осрал на операцията, но нали си е нещастник не би си го признал никога.
Аз отдавна нямам желание да обяснявам на хората за моята драма, но се надявам че мога да спестя на някой грешката да се довери на този боклук и да мине през този кошмар, така че продължавам да пиша.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th November 2017, 21:09
Irrenn Irrenn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Фоги, прочетох, че ти предстои операция в Турция. Пиши ми на имейла ми, ще го видиш в коментарите във форума.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
др йорданов, иван йорданов, ринопластика, ринопластика йорданов, ринопластика снимки

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИванЙордановСофияМЕДринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:11.