IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 17th October 2010, 10:06
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
А, да! Запишете си час за консултация няколко месеца преди датата, за която имате желание.Чака се! Има много хора! При кого има опашка от чакащи? Риторичен въпрос!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 17th October 2010, 12:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
А, да! Запишете си час за конзултация няколко месеца преди датата за която имате желание.Чака се! Има много хора! При кого има опшка от чакащи? Риторичен въпрос!

хахахах,точно при тия дето се чака много на опашка не си струват.Личен опит
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #103  
Стар 17th October 2010, 13:29
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Лош личен опит!!! Доц. Джамбазов е изпълнителен директор на най-голямята болница в България и въпреки многобройните си ангажименти работи и за пациентите си,MARISABELA!


Създай си нов личен опит !
Отговори с цитат
  #104  
Стар 17th October 2010, 13:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Лош личен опит!!! Доц. Джамбазов е изпълнителен директор на най-голямята болница в България и въпреки многобройните си ангажименти работи и за пациентите си,MARISABELA!


Създай си нов личен опит !

придобих уникален опит с друг,който неможе да се мери с джамбазов,който даже консултация не се справи ок

тва,1е има една група хора доволни от него не го правят професионалист в очите на другите,хахахааа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #105  
Стар 17th October 2010, 13:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Лош личен опит!!! Доц. Джамбазов е изпълнителен директор на най-голямята болница в България и въпреки многобройните си ангажименти работи и за пациентите си,MARISABELA!


Създай си нов личен опит !
аа,знаеш ли,че изобщо не ме вълнува на какво е изпълнител,превид,че емил георгиев,който ме оризили има десетки грамоти,сертификати,главен хирург по незнам още кво си-НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА МЕ ВПЕЧАТЛЯВАШ С ПРОЗВИЩЕ.СТОЙНОСТНИТЕ ХОРА СА ДРУГИ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #106  
Стар 17th October 2010, 14:28
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от vivi_j
някой може ли да каже нещо и за доц.Анастасов.
за 1 път чувам това име за ринопластика.За мамопластика само
Мисля, че не е чудно, защото работата му е лицева хирургия:

http://ala-bg.org/index.php?option=c...d=11&Itemid=45
Отговори с цитат
  #107  
Стар 17th October 2010, 22:48
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Това все пак не е улична раздумка.Не искам да впечатлявам никой, особено с титли и звания.Нямам представа какво точно си преживяла, но очевидно е голямо разочарование.Многото пари и дипломи естествено не ти гарантират успех, но красотата е относително нещо.За мен този нос е съвършен, тези устни прекрасни, тези гърди секси,а за теб просто всичко това е непоносимо-примерно!Все пак нашето тяло не ни прави ЛИЧНОСТИ! Но е хубаво да има някаква симетрия.Аз имах голям, гърбав и широк нос - до онзи ден! Но това не ми попречи да имам семейство, деца и професионална кариера.Но винаги се чувствах некомфортно,притеснена,обр ъщах глава, мразех фотографите и т.н.Вече говоря в мин.вр., а още не съм видяла окончателния резултат.Не очаквам да заприличам на Клаудия Шифър или на Грета Гарбо, не очаквам чудеса и да се събудя принцеса!Тук е важно и какво очакване имаш.А то,лицето ти, е дадено от Бог!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 17th October 2010, 23:01
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Доц.Джамбазов е един от малкото стойностни хора. Първо трябва да познаваш човека и после да го хулиш. Така е по-справедливо!Отиди, запознай се, поговори:после се запознай с работата му: поговори с хората, на които е помогнал: придобий лични впечатрления и реши какво искаш,а не по българси-да плюем дружно и в захлас.Тук не си пишем за да се впечатляваме, а за да си обменяме впечатления и преживявания.Не си длъжна да харесваш всички,но това не ти дава право на дребни и злобни подмятания. Извинявай!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 18th October 2010, 04:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Доц.Джамбазов е един от малкото стойностни хора. Първо трябва да познаваш човека и после да го хулиш. Така е по-справедливо!Отиди, запознай се, поговори:после се запознай с работата му: поговори с хората, на които е помогнал: придобий лични впечатрления и реши какво искаш,а не по българси-да плюем дружно и в захлас.Тук не си пишем за да се впечатляваме, а за да си обменяме впечатления и преживявания.Не си длъжна да харесваш всички,но това не ти дава право на дребни и злобни подмятания. Извинявай!

хммм,бях при него-изобщо си изгубих времето.Нито каза,че може,нито че ще оправи нещата!Точка!
Намерих един наистина стойностен УНг хирург,който не само е перфектен специалист и оправи всичко в носа ми,но е и прекрасен човек.Нямам нужда да познавам джамбазов,щом на една консултация стоеше и гледаше носа ми като невижан инструмент
А ти вземи приеми,че той не винаги /както в моя случай/ се представя добре.Реалност го наречи.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #110  
Стар 18th October 2010, 11:03
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Браво, Марисабела! Хубаво е, че си решила проблема си.Не смятам, че има само един единствен добър хирург.Нека са много за да ни помагат.Но е хубаво да имаме толерантност, а недоволството да подкрепяме с факти!
Момичета и момчета, все пак, аз пак казвам:ЗА МЕН ДОЦ.ДЖАМБАЗОВ Е СТРАХОТЕН ПРОФЕСИОНАЛИСТ.ВИНАГИ ЩЕ СЪМ МУ БЛАГОДАРНА!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнайдобриятхирургнанослетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:24.