IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1321  
Стар 12th November 2012, 15:01
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Lady69, доколкото гледах таблиците на ПИП 350 куб са с диам. 12.6 и проекция 4.4. Така че, 12 см диаметър сега (т.е. новите, които ще слагате) ще са ти малко.
Точно това са размерите - 12.6 и 4.4...И сега какво да правя? Писах до клиниката и те ми отговориха за параметрите, но на продължението на въпроса ми - ако са по-малки какво да предприема - няма отговор! Гледах таблиците на Ментор и се чудя дали Round Moderate Plus Profile 375 cc, диаметър - 12.9 диаметър, проекция - 3.9 см ще бъде добре? или да моля за друг модел? Пък той като ще вземе да се съгласи...
Отговори с цитат
  #1322  
Стар 12th November 2012, 15:07
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
lady69 вероятно си с същите импланти като моите пип-350cc,125/4,4 са размерите.Среден профил пип ,които отговарят на висок при др.марки.Аз ще слагам Натрел 365cc.

Защо реши пак при Н.Георгиев?Нали беше насрочила консултация с Стоянов(може и да греша...)??
Да, точно такива са! А реших при Н.Г., защото близките ме посъветваха, че все пак е по-добре да е при същия хирург - да си види работата и да не се прехвърлят обвинения после между двамата, ако има проблем за нещо. Пък и цената не е без значение... При Н.Г. е 1850 евро.
Само дето сега съм в голям чудеж с тези размери... диаметърът трябва де е поне толкова, колкото е стария - 12.6. Колкото до проекцията не знам как ще се отрази, ако е по-малка...
Давайте съвет!!!
Писах на Гуендолин два пъти, но не получих отговор.. Някой да знае нещо за нея?
Отговори с цитат
  #1323  
Стар 13th November 2012, 09:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69 Виж мнението
Точно това са размерите - 12.6 и 4.4...И сега какво да правя? Писах до клиниката и те ми отговориха за параметрите, но на продължението на въпроса ми - ако са по-малки какво да предприема - няма отговор! Гледах таблиците на Ментор и се чудя дали Round Moderate Plus Profile 375 cc, диаметър - 12.9 диаметър, проекция - 3.9 см ще бъде добре? или да моля за друг модел? Пък той като ще вземе да се съгласи...
Не знам, ама дигай патардия ако трябва ... не става така с по-малък диаметър ... не се оставяй на течението само щото док така е казал.
Отговори с цитат
  #1324  
Стар 13th November 2012, 09:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
на профилактика...и аз отлагах.но утре вече отивам...пък да видим
Ели, беше ли, какво ти казаха (или нищо особено, както по принцип си е на тези прегледи)?
Отговори с цитат
  #1325  
Стар 13th November 2012, 09:51
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
lady69 вероятно си с същите импланти като моите пип-350cc,125/4,4 са размерите.Среден профил пип ,които отговарят на висок при др.марки.Аз ще слагам Натрел 365cc.

Защо реши пак при Н.Георгиев?Нали беше насрочила консултация с Стоянов(може и да греша...)??
Мила, може ли да ми кажеш какви са параметрите на Натрел 365сс, каквито ще слагаш?
Отговори с цитат
  #1326  
Стар 13th November 2012, 10:52
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Натрел TSF365сс,-12.25-5.0 аз съм с такива.А пдже да разгледаш и саита http://www.puls-norge.no/upload/Puls...gue%202009.pdf
Отговори с цитат
  #1327  
Стар 13th November 2012, 12:00
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Благодаря! Разгледах ги и мисля, че съм за 365сс /12.25/5.0/или 385сс /12.5/5.1/, софт тъч среден профил /full projection/. Обаче д-р Георгиев май не обича да слага Natrelle... Не знам дали въобще да се опитвам...
Отговори с цитат
  #1328  
Стар 13th November 2012, 18:09
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ели, беше ли, какво ти казаха (или нищо особено, както по принцип си е на тези прегледи)?
нищо особенно Инче...снимки и е доста набързо.Обаче беше егати лудницата...тоя народ не се спира..няма ПИП-ки тва онова..пълно беше .Лейди защо изобщо се занимаваш с него.отиди на една консултация при И.помисли хубаво.слагаш ги за дълго време.Виждала съм с по малък диаметър 2-я път..и картинката беше грозна.Според мен Г. не е наясно много.Така той лансираше и ПИП-ките,как може да му се довериш сега какво ти препоръчва?!?

Последно редактирано от eliii : 13th November 2012 на 18:13
Отговори с цитат
  #1329  
Стар 13th November 2012, 19:10
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Мила, обадих се в клиниката и в понеделник ще отида на още една консултация. Ще поискам Натрел 385сс. Ако ми откаже ще видя..той работи с Ментор, но от тях трябва да взема другия профил, втория, за да имам по-голям диаметър. Има ли с Натрел някой от реоперираните при него?
Отговори с цитат
  #1330  
Стар 13th November 2012, 20:18
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69 Виж мнението
Мила, обадих се в клиниката и в понеделник ще отида на още една консултация. Ще поискам Натрел 385сс. Ако ми откаже ще видя..той работи с Ментор, но от тях трябва да взема другия профил, втория, за да имам по-голям диаметър. Има ли с Натрел някой от реоперираните при него?
Аник, с триста зора май и сложи Мг Ган
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МненияотопериралитесеприГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:41.