IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 21st May 2011, 18:46
Аватара на Rebekka
Rebekka Rebekka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Лоша ли? Та тя е хирург,с какво да те примами с кафенце и бонбонки ли ?Тя не е там да прави мили очички и да се подмазва на пациентите си .На ден като минат 10 пациенти на консултация на всички ли трябва да предлага кафенце и да прави мили очички? Според мен жената си дава много точни отговори ,да ако нещо не ти е ясно го повтаря,но за да потрети едно и също изречение значи вече си има работа с някой който наистина бавно схваща и не е длъжна да си губи времето.
Според някой лоша според някой човек който си обича професията и и се отдава изцяло.
За примамване и кафенце са лъвчетата в кафенето.!!!!!!!!
Не виждам защо такава реакция но ОК ти си знаеш най добре.Лоша в кавички трябваше дасе приеме по друг начин,тези които са били при нея знаят какво съм имала в предвид а също така съм писала КОЕТО НЕ ОЗНАчАВА чЕ НЕ Е ДОБЪР СПЕЦИАЛИСТ!Но неможе да несе признае че на моменти е и една доза по груба от допустимото,поне според мен лекаря,освен всичко друго трябва дати вдъхва и увереност и спокойствие до някаква степен.Все пак в 90 процента от случаите говорим за хора за които това е нещо ново и непознато и има и голяма доза страх!С викане нещата несе получават с налагане също.Сега и дами викат и лошо дасе държат с мен най много дами стане смешно отдавна спрях дасе впечетлявам,но тогава такива неща ме притесняваха.Явно си пациентка на Тепавичарова (поне предполагам по реакцията)и си доволна от резултата си за което много се радвам,наистина!!!Как мисе иска всички да са доволни и да няма лоши операции.Които не го е преживял незнае какво е ;(.Но са малко непоправимите неща и мисля че кривите цици неса едно от тях.Вече съм решила че ще мина през почти всички лекари за които имам някакво мнение и ще преценя при кой да е реоперацията съдейки по това до колко реалистични са им очакванията за резултата след това.
Айде бе все трябва да има някои при енчев.Дайте по едно мнение пък било то добро или лошо.
Отговори с цитат
  #402  
Стар 21st May 2011, 21:58
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5809

ами тук има мнения,въпреки,че са в друга тема
Отговори с цитат
  #403  
Стар 21st May 2011, 23:19
Аватара на Rebekka
Rebekka Rebekka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 7
По подразбиране

pimcidinci
Отговори с цитат
  #404  
Стар 22nd May 2011, 01:20
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ако очакваш от енчев да те реоперира..........какво да кажа, че да прозвучи по-галантно незнам........но..... явно нещо те насочва натам.....така че- пътят всеки сам си го определя....попита за мнение - аз си го казах, въпреки че не видях отзвук .......та - акъл не давам, решенията са си нещо много лично !!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #405  
Стар 29th July 2011, 19:17
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Нито един от тримата.
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #406  
Стар 30th August 2011, 15:33
Evelin_Dimova-Tsenkova Evelin_Dimova-Tsenkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Момичета, ще си правя абдоминалнапластика при Николай Георгиев. Има ли някой от форума, който да ми изпрати мнения, снимки също ако може. Много ме е страх.
Отговори с цитат
  #407  
Стар 10th September 2011, 19:17
Аватара на vesinka
vesinka vesinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

неможах да изчета всички коментари,повечето от които от типа заяждане!За дотор мога да ти кажа аз бях при Стоянов:сложи ми 290 кубика аз исках повече но тои отказа и сега са малки!разстоянието между гърдите ми е 3 пръста а аз го избрах именно заради снимките които ми показа и на тях всички мацки са с плътно долепени гърди,иначе екипа и болницата са перфектни а и Стоянов мога да кажа че е професионалист,но специално аз несъм доволна!
Отговори с цитат
  #408  
Стар 10th September 2011, 20:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vesinka Виж мнението
неможах да изчета всички коментари,повечето от които от типа заяждане!За дотор мога да ти кажа аз бях при Стоянов:сложи ми 290 кубика аз исках повече но тои отказа и сега са малки!разстоянието между гърдите ми е 3 пръста а аз го избрах именно заради снимките които ми показа и на тях всички мацки са с плътно долепени гърди,иначе екипа и болницата са перфектни а и Стоянов мога да кажа че е професионалист,но специално аз несъм доволна!
Може да е малко в страни от темата, но защо е решил да ти сложи такъв кубик? Обоснова ли се някакси? В зависимост от ръста ти, костната структура и подгръдната обиколка може да не е могъл да побере повече... Но пък разтоянието между гърдите говори, че е имало мегдан... Не знам, ти консултира ли се отново с него, защо така се е получило?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #409  
Стар 10th September 2011, 22:15
Аватара на vesinka
vesinka vesinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

ами,той каза че сум много финна и няма място,но се оказа че е имало просто грешно е сметнал.А аз нямах никакъв бюст преди и сега ми малеят.несъм ходила пак защото не живея в БГ,но като се прибера непременно ще отида,тои твърдеше че мускула ги бута и до 2 месец ще се приберат.Вече е 4 месец и те си седят под мишниците!
Отговори с цитат
  #410  
Стар 26th June 2012, 21:39
SUZANEEE SUZANEEE не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

нито един от тримата !!! Избрах доктор ЛЮДМИЛ ПЕЕВ съм доволна !!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:31.