IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 26th June 2012, 21:45
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roksett Виж мнението
нито един от тримата !!! Избрах доктор ЛЮДМИЛ ПЕЕВ съм доволна !!!
подозирам,че си от персонала....
Отговори с цитат
  #412  
Стар 27th June 2012, 05:23
SUZANEEE SUZANEEE не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Да се запознаем , Ели, за да опровергая твоите съмнения !!!Все пак човек може да е доволен и от някой различен от тези ,които вие тук прехваляте и които ви докарват до 2-3 реоперации и пак ги хвалите !!! С персонала се запознах на операцията- и толкова.Но все пак държа да подчертая ,че вероятно съм жената с най-голяма възраст тук, подложила се на тази операция--на 48 год съм- и затова погледа ми за нещата , за всичко тук е доста по-зрял и различен от вашия.За своята възраст изглеждам отлично, но направих тази стъпка като глътка въздух или капчица тонус в живота след като миналата година загубих съпруга си след 30 год. брак, това е ...Желая на всички тук да са щастливи и доволни със своите нови придобивки,да им донесат мир и спокойствие със себе си и още повече любов с най- близкия човек,защото сам човек е половин човек--ценете човека до себе си !!!!!
Отговори с цитат
  #413  
Стар 27th June 2012, 07:04
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Аз пък бих препоръчала Енчев. Много съм доволна от него, както от крайния резултат, така и от самото отношение. Единственото, за която малко му се ядосвам е, че като го разпитвах преди операцията той представи нещата доста лежерно, че всиччко е супер лесно, супер бързо се възстановяваш, абе цветя и рози... а то не е точно така
А иначе имплантите, които сложих са малко по-малки от тези, които той препоръча и макар че ме е яд, че не го послушах, доста добре си ми стоят. Белезите са доста малки под ареолите, доста трябва да се вгледам, за да ги видя изобщо, разстоянието между гърдите ми е идеално.
Болницата и персонала са на изключително високо ниво. Очароваха ме сестрите там. Но може би е нормално де, все пак нали си плащаме и то доста
Имам албум в профила, ако искаш разгледай.
Отговори с цитат
  #414  
Стар 27th June 2012, 12:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Роксет, това че цитираш реоперациите на момичетата дава грешна представа на тепърва регистриралите се тук. Ако си изчела архивите назад (за което се съмнявам) по-голяма част от реоперациите са напоследък за смяна на PIP.

Всички сме в еуфория непосредствено след операцията, но повечето момичета тук не си позволяват да препоръчват хирурзи, независимо от това колко са доволни от собствения си избор. След като изтъкваш възрастта си като признак за зрялост би трябвало да си наясно с това, което току що казах (а дали?). Няма лошо да пишеш за преживяванията си, но най-малкото при положение, че нямаш поглед върху работата на други хирурзи не би трябвало да изказваш крайни мнения.

Надявам се операцията ти да е успешна и да нямаш проблеми в бъдеще, но имай предвид, че доста млади момичета четат форума и вместо да събират информация и факти се подвеждат по изписаните суперлативи. Всички имаме глави на раменете си и не е редно да държим друг отговорен за решенията си, НО...
Отговори с цитат
  #415  
Стар 27th June 2012, 14:07
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roksett Виж мнението
Да се запознаем , Ели, за да опровергая твоите съмнения !!!Все пак човек може да е доволен и от някой различен от тези ,които вие тук прехваляте и които ви докарват до 2-3 реоперации и пак ги хвалите !!! С персонала се запознах на операцията- и толкова.Но все пак държа да подчертая ,че вероятно съм жената с най-голяма възраст тук, подложила се на тази операция--на 48 год съм- и затова погледа ми за нещата , за всичко тук е доста по-зрял и различен от вашия.За своята възраст изглеждам отлично, но направих тази стъпка като глътка въздух или капчица тонус в живота след като миналата година загубих съпруга си след 30 год. брак, това е ...Желая на всички тук да са щастливи и доволни със своите нови придобивки,да им донесат мир и спокойствие със себе си и още повече любов с най- близкия човек,защото сам човек е половин човек--ценете човека до себе си !!!!!
Здравей!!! Да се запознаем.Мисля,че твърде малко време е минало от операцията ти и е трърде рано и прибързано да раздаваш рекламни брошури(дори за твоята възраст би трябвало да подходиш по улегнало,мисля) И 2-ро ВсеКи хирург има и свойте грешки,дори и най-добрия това незначи ,че трябва да си толкова категорична за другите.Не знаеш годините на всички и от теб не почва топлата вода(относно по-зрелият ти поглед) Иза това ,че някой минават на реоперация ТЕ нямат вина..понякога късмета изневерява......Със здраве да си ги носиш...и съжалявам за загубата ти....
Отговори с цитат
  #416  
Стар 27th June 2012, 15:50
SUZANEEE SUZANEEE не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

[
Отговори с цитат
  #417  
Стар 11th July 2012, 09:47
ivatodorova76 ivatodorova76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 32
По подразбиране

Чувала съм много отзиви за Енчев. но не съм виждала работата му и не знам защо тези двамата от заглавието на темата са ми най - крещящи в съзнанието. Някак клоня към тях, но и за себе си не съм сигурна, понеже не съм виждала работата им. Записвам се за да следя темата и всичко около работата им освен казаното до сега
Отговори с цитат
  #418  
Стар 12th July 2012, 09:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivatodorova76 Виж мнението
Чувала съм много отзиви за Енчев. но не съм виждала работата му и не знам защо тези двамата от заглавието на темата са ми най - крещящи в съзнанието. Някак клоня към тях, но и за себе си не съм сигурна, понеже не съм виждала работата им. Записвам се за да следя темата и всичко около работата им освен казаното до сега
Честно казано не мисля, че има добри отзиви за Енчев. Не искам да обидя някого, но по-добре не ходи при него. Интересно ми е какво ще ти каже Стоянов. Тепавичарова (въпреки че не е в темата) може и да те изгони, ако е в лошо настроение (т.е. ако реши и тя, че се бъзикаш или си се вманиачила на тема цици меко казано).
Отговори с цитат
  #419  
Стар 13th July 2012, 23:32
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

roksett явно е в еуфория все още, щастлива, доволна от резултата и хирурга, който е избрала и за това го е препоръчала горещо. Всеки реагира различно. Дай боже всекиму, без значение кой хируг сме избрали или ще изберем.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #420  
Стар 29th July 2012, 23:08
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране кого да избера за свой хирург

Здравейте,
чувствам се длъжна да напиша няколко реда за тези които се лутат и се чудят кого да изберат. Имам една операция при Георгиев и реоперация при Стоянов. При първата операция избрах Георгиев по две причини. юпървата беше че исках естествено изглеждащ бюст с нормални за моято фигура размери. Георгиев предложи 355 кубика а Стоянов- 420. Уплаших се от кубиците които измисли Стоянов (не исках да изглеждам като фолк певица, а като жена с нормален естетичен бюст). Освен това бях чела че Стоянов ги прави раздалечени. Тези две неща ме отведоха при Георгиев. По това време най меките които слагаха бяха PIP, знаете- тези, които дават повече руптури и както се писа с технически силикон, а не медицински. Резултата от операцията- леко криви (едната имаше тесен джоб), не добра дозировка на упойката ( щях да пукна от ниско кръвно след нея 70/50), но без разстояние по средата. Поради това че бяха PIP се наложи да избирам наново хирург. Този път избрах Стоянов. Резултата беше много по-добър , упойката беше изчислена много добре, нямах проблеми с кръвното след това. Единственото което си мисля е че незнам ако бях избрала за първи път Стоянов, дали разстоянието щеше да е ок, тъй като в случая той трябваше да направи леки корекции на съществуващ джоб, а не да прави нов. Не съм доволна от големината, трябваше да избера малко по-големи -375 кубика. Не знам защо докторите мислят че всички жени искат големи бюстове, сега няма връщане назад ( аз съм с анатомични). Ако всичко което написах помага за избора ви- успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.