IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1101  
Стар 16th October 2013, 08:34
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ама ти си си имала доста материал предварително. Да се помоля и аз за снимки: inga@abv.bg. Щото и аз ги изтървах.
Материал,ама увиснал )) Да,имах си гърди,но установих,че по добре да нямаш.Тогава по лесно можеш да си ги коригираш.Пращам снимки на имейла ти :*
Отговори с цитат
  #1102  
Стар 16th October 2013, 08:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз мисля, че момичето много добре ме разбра и изобщо не се е "вързала"...
За съжаление понякога откровенността се бърка с заяждането ...
Наистина, помислете всички: по-добре ли е само да се хвалим и да си премълчаваме проблемите, особено ако проблемите са разрешими?
Отговори с цитат
  #1103  
Стар 16th October 2013, 08:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ети, много фактори играят при определяне на вида имплант. При теб доколкото виждам от снимката има доста матрЯл (жлезна тъкан) и след като няма да има повдигане (обиране на кожа) е поставен имплант, който да "опъне" това, което си имала преди операцията. Тази Фатка с кръгли импланти не е възможна при теб, защото дори и екста хай проекция на кръгъл имплант не е възможно да запълни долната част на гърдите ти.
Отговори с цитат
  #1104  
Стар 16th October 2013, 08:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Наистина, помислете всички: по-добре ли е само да се хвалим и да си премълчаваме проблемите, особено ако проблемите са разрешими?
Ма то тва с мисленето е мноо сложен процес
Отговори с цитат
  #1105  
Стар 16th October 2013, 08:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еti123 Виж мнението
Материал,ама увиснал )) Да,имах си гърди,но установих,че по добре да нямаш.Тогава по лесно можеш да си ги коригираш.Пращам снимки на имейла ти :*
Благодаря ... отивам да гледам.
Отговори с цитат
  #1106  
Стар 16th October 2013, 08:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еti123 Виж мнението
Шоки ,коя основа точно се взима/измерва предвид кръглия имплант?
Самата гърда в долната част се измерва със см.Когато отидох на консултация попитах док. дали ще може кръгли, нисък профил. Това , за мен, беше идеалния профил. Той каза, че първо трябва да ме погледне, измери и да види дали става. И ми каза, да ти имаш широка основа, кръгли импланти ще са ти без проблем. Това е един от факторите има още хиляди други фактори, които влияят за вида имплант. Само док. може да ти каже кое ще е най-добре за теб.
Отговори с цитат
  #1107  
Стар 16th October 2013, 08:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ма то тва с мисленето е мноо сложен процес
Ааа, не, то оправдания могат много да се измислят ...
То си е казано - 2 пъти мери, веднъж режи и визирам себе си в малкото пъти, когато съм писала без да мисля много и евентуално може да съм засегнала някой. Много е важно как е написана забележката, че почти всички сме тънкообидни. Уф!
Отговори с цитат
  #1108  
Стар 16th October 2013, 08:55
beiBICHka beiBICHka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Ина, колебая се доста за анатомичните, тъй като не е гаранция, че ще се размина с повдигането. Доки каза, че вероятността да не се наложи е по-малка, ако сложа тях, но пак не я изключва. Четох в доста форуми и има момичета, които са с капковидни протези и известно време след операцията, гърдите им са отново с почти изпразнен горен полюс. Е не като преди, но все пак, не е като с кръгли. При мен това е желанието, горе да има, защото аз материал си имам, особено на едната. Който иска, може да му пратя снимки на мейла, да ми го даде на лични или тук, както му е по-удобно
Имам и още едно притеснение - на първата ми консултация ИС ми предложи кръгли, ниска проекция + повдигане като комлект И различни кубици за двете гърди (375 и 350/320мисля). Но сега сега ми говореше, че е добре да се направят с еднакви импланти - 375 кръгли или 410 капковидни.. И ме хвърли в тъча!
Ети, пощата ми е aniiii@abv.bg.
Отговори с цитат
  #1109  
Стар 16th October 2013, 09:03
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Шоки,lily.ana ,така вече обяснено го разбрах.Благодаря! Значи съм си имала за запълване повече в долната част,от колкото горе...
beiBICHka пратих ти снимки.
Отговори с цитат
  #1110  
Стар 16th October 2013, 10:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ааа, не, то оправдания могат много да се измислят ...
То си е казано - 2 пъти мери, веднъж режи и визирам себе си в малкото пъти, когато съм писала без да мисля много и евентуално може да съм засегнала някой. Много е важно как е написана забележката, че почти всички сме тънкообидни. Уф!
Никой от нас не може да си позволява да прави "забележки", защото нямаме необходимото образование.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:02.