IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 11th August 2010, 15:21
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

Здравейте,
При мен ситуацията е следната:
Много харесвам анфаса си и искрено неодобрявам профила си. В анфас нослето ми е мъничко и с много правилна форма, а като си гледам снимки в профил забелязвам, че направо си изглежда голям и няма как да пренебрегна наличието на гърбичка.
Въпросът ми е към вече преживелите тази интервенция и по-конкретно (ако има такива) към тези, които са имали моя случай. Дали при корекцията на гърбицата ще се промени формата на носа в анфас? Защото предполагам, че като тя се изпили връхчето ще падне надолу и ще трябва и то да претърпи корекции(повдигане). Само дето мен ме притеснява да не се вдигне прекалено и да се получи ефектът "свинска зурла". Има ли такава вероятност?
Благодаря за вниманието.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 11th August 2010, 15:31
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

при махане на гърбичка се променя и анфаса, защото гърба на носа става по-широк. За ефекта "свинска зурла", което всъщност е дефект /ето тук Уонт може да се включи / , мога да кажа че се получава от некадърност на доктора, иначе няма такава опасност. Затова хубавичко проучи хирурга, преди да се подложиш на тази интервенция.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 11th August 2010, 19:04
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

Това е едно от нещата, които ме притесняват - че носът ми ще изглежда по-широк в анфас. Явно ще трябва да избирам - хубав профил или хубва анфас.
Иначе за доктор съм се спряла на доцент Джамбазов. Толкова хубави отзиви има, а и като гледах резултатите при повечето пациенти се доубедих, че той е човекът.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 11th August 2010, 19:59
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Няма опасност да стане по широк ,колкото до ''свинската зурла'' тя се получава когато носа е скъсен много и ноздрите вместно да гледат на долу гледат параво фронтално!
Отговори с цитат
  #135  
Стар 12th August 2010, 15:37
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

Благодаря ти за отговора, want!
За мен е наистина много важно да не се получи разширяване във фронталната част, защото тогава ще изглеждам, меко казано, зле.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 13th August 2010, 09:02
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

а според мен ще се получи разширяване в анфас, няма как да се избегне при махане на гърбица.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 13th August 2010, 09:35
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Зависи от майстора По принцип след като махнат гърбицата страничните кости се събират за да не остане носа отворен от горе.При мен определено не се е разширил макар оня некадърник емил георгиев да ми е оставил костите не събрани!
Отговори с цитат
  #138  
Стар 13th August 2010, 09:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

колкото и да се прибират страничните кости, колкото и добре да е направено, никога не може да стане тънък гърба, както е било с гърбицата.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 13th August 2010, 10:34
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Тънък, тънък, колко пък тънък трябва да бъде, все пак няма да сечеш дърва с него
Отговори с цитат
  #140  
Стар 13th August 2010, 11:09
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

е, не да е като ръб, но все пак да е тънко отгоре, а не пътека.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:18.