IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 24th October 2010, 21:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Някои от участниците (като Марисабела например) изказват мнения по всички въпроси във различни форуми ,нямащи нищо общо помежду си. След такива крупни цифри като 2682(,,мнения") сами са си ПОВЯРВАЛИ, че са по-добри и от самите лекари. Слушайте ги, не ходете при специалисти, Влияйте се от мнението им! (Ирония-за онези, които не могат да четат между редовете) Такива ще ви дадат всякакви съвети-за дупета, цици, кореми и т.н. 2682 ,,професионални мнения" -ха-ха-ха

какво целиш?хахахахахааххаа

трупаш мнения ли,аз дори незнаех колко са ми мненията и дали са профи изобщо не ме вълнува
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #202  
Стар 25th October 2010, 08:38
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

1029, една снимка има много по-голяма тежест в този форум, отколкото 100 постинга с някакво безумно рекламно съдържание

За съжаление, му правиш лоша услуга на нашия (моя любим) доктор
Отговори с цитат
  #203  
Стар 30th October 2010, 19:50
svetlinka svetlinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 1
По подразбиране доктор Кабакчиев

Някой знае ли нещо за д-р Кабакчиев от Правителствена болница?
Отговори с цитат
  #204  
Стар 8th November 2010, 22:46
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Някой знае ли нещо за д-р Кабакчиев от Правителствена болница?

Аз за пръв път 4увам за този доктор, но имам приятелка, която работи там и ще проу4а..... А ти знаеш ли нещо за него....
Отговори с цитат
  #205  
Стар 11th November 2010, 12:40
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте момичета! Отдавна влизам тук и само чета ли чета....Аз също съм със проблемен нос. След жестоко счупване /натрошен/ ми направиха операция в Медицинска академия 1994г. От тогава до сега си дишам само с капки за нос...Но ...и те вече не ми действат. Постоянно ми се запушва носа , а на всичко отгоре и носната ми преграда е изкривена. Като погледна в огледалото се вижда вътре как лявата преграда почти опира в стената на носа. Връхчето е също криво и в едната страна външно се вижда едно вдлъбване, а другата страна е изтумбено..Кажете ми моля ви при кого да отида за да го оправи и да си дишам нормално..Мисля да отида и при Йорданов и при Джамбазов.Моля ви дайте ми координатите им и адресите!!!
Отговори с цитат
  #206  
Стар 11th November 2010, 13:07
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Здравейте момичета! Отдавна влизам тук и само чета ли чета....Аз също съм със проблемен нос. След жестоко счупване /натрошен/ ми направиха операция в Медицинска академия 1994г. От тогава до сега си дишам само с капки за нос...Но ...и те вече не ми действат. Постоянно ми се запушва носа , а на всичко отгоре и носната ми преграда е изкривена. Като погледна в огледалото се вижда вътре как лявата преграда почти опира в стената на носа. Връхчето е също криво и в едната страна външно се вижда едно вдлъбване, а другата страна е изтумбено..Кажете ми моля ви при кого да отида за да го оправи и да си дишам нормално..Мисля да отида и при Йорданов и при Джамбазов.Моля ви дайте ми координатите им и адресите!!!
Много добре си решила. Продължителната употреба на капки и спрейчета за нос никак не е препоръчителна. И си точно и само за УНГ. Дано да имаш успех и да може да се реши проблемът на 100%.

http://www.driordanov.com/

http://www.sinumed.net/ung/contact.html
Отговори с цитат
  #207  
Стар 14th November 2010, 17:39
Аватара на Ipsinia
Ipsinia Ipsinia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте на всички!
На 11 Декември ми предстои първата операция. Носът ми е счупен от приблизително 15години (в момента съм на 22) и избрах Доц. д-р Емил Георгиев. Преди да сте решили да ме критикувате относно избора искам да обележа, че някой от най-близките ми се подложиха на различни видове инетрвенции при д-р Георгиев и недоволни в моето обкръжение за сега няма. И все пак колкото и да съм сигурна ми се ще да прочета някое по-актуално мнение от някой минал през ръцете на д-р Георгиев в последно време.
Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #208  
Стар 14th November 2010, 17:47
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Хахахах това че се е справил добре с други интервенции не значи че може да се справи и с носа ти
Ти виждала ли си носове правени от него ?
Аз си правих ринопластика при него и няма ти казвам как ме обезобрази , отделно че за да оправя пораженията се бръкнах с около 21 000 лева!
Избора е твой но това ще ти е най голямата грешка! В форума има само 2 мацки които са доволни от него , всичко останало е пропищяло.Има тема с класация на пластичните хирурзи ...той е един от водещите ...в несполучиливи ринопластики!
Отговори с цитат
  #209  
Стар 14th November 2010, 17:50
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ipsinia
Здравейте на всички!
На 11 Декември ми предстои първата операция. Носът ми е счупен от приблизително 15години (в момента съм на 22) и избрах Доц. д-р Емил Георгиев. Преди да сте решили да ме критикувате относно избора искам да обележа, че някой от най-близките ми се подложиха на различни видове инетрвенции при д-р Георгиев и недоволни в моето обкръжение за сега няма. И все пак колкото и да съм сигурна ми се ще да прочета някое по-актуално мнение от някой минал през ръцете на д-р Георгиев в последно време.
Благодаря ви предварително
Аз, преди 3-4 месеца. В момента съм доволна, въпреки че в първите месеци след операцията имах известни проблеми. Надявам се нещата да продължат да се развиват в положителна посока.
Това, което искам да уточня е, че ми е направено това, за което се бяхме разбрали преди операцията. А това е много важно.
Отговори с цитат
  #210  
Стар 15th November 2010, 04:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

емил георгиев отне почти 3 години от нормалния ми живот като оризили носа ми и дишах трудно,а вечер съм се будила от задушаване.
Опита се да коригира носа ми 2 седмици след операцията с местна упойка на пълен стомах.Събудих се по същия начин маскирана с тампони в носа,превзръзки и гипс
Не ми иска никакви изследвания и ме оперира по време на цикъл.Нямам никакъв документ,че съм оперирана при него!Той не е УНГ доктор,а лицево-челюстен хирург,от който са пропищели стотици хора,дори и деца!Била съм свидетел на семейство с бебе,което е оперирал и имаше скандал в кабинета му.....Малко след операцията едва мърдаща ме изгониха от клиниката цялата в кръв
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:31.