IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th August 2014, 13:47
stelina8 stelina8 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Може да разгледате този магазин: Super Bebe има доста неща за новородени.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th May 2015, 14:39
pufa02 pufa02 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Най-полезният подарък според мен е да питаш майката от какво има нужда и да го вземеш. Иначи има голяма вероятност да се дублират нещата, а от това определено няма смисъл. Когато на моя син беше бебенце, аз така процедирах. Всеки, който ме питаше му отговарях нещо различно и така се обзаведох с много полезни неща, които нямах
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th May 2015, 21:51
Аватара на desi_dm
desi_dm desi_dm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 21
По подразбиране

Вариантите наистина са много, но по-добре говори с тях, защото всеки има различно мнение и потребности и не си заслужава да хвърлиш 500 лв за нещо, което няма да е толкова полезно.
Например - шезлог. Аз го намирам за полезен подарък, но на една приятелка така и не и влезе в употреба. В началото бебето получава почти всичко необходимо от роднините, а и не са необходими толкова много неща. Но след една година нещата започват да се променят. Така, че може да се купи нещо, което ще се ползва след около година.
На мен ми подариха сребърна лъжичка и се зарадвах, защото има и сантиментална стойност и ще остане за спомен. Въпреки, че този подарък се препоръчка за кръщене.
Някои майки купуват скъпи стерилизатори, а други изобщо не ползват.
Мога да предложа още - столче за хранене, проходилка или люлка.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27th January 2016, 16:27
Mimi_V Mimi_V не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 47
По подразбиране

Моля за съвет относно подарък за бебе. Като начало, колебая се между козметика или дрешка. Козметиката ми е:
http://www.enzo.bg/weleda/baby-and-c...o-maslo-neven/ и http://www.enzo.bg/weleda/baby-and-c...hampoan-neven/
Дрешката ми е например нещо такова http://bebeshoci.com/%D0%BF%D1%80%D0...%D0%BA%D0%B8-0
Отговори с цитат
  #35  
Стар 1st March 2016, 14:21
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

И двата варианта за подарък са страхотни. Ако знаеш какво би зарадвало майката на бебока повече, от какво повече има нужда. Може би ще ти помогне.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th March 2016, 19:30
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране

Дрешката взех след дълги размисли на майката й подарих селекция шоколадови бонбони и тя като ценител, мисля че се зарадва добре се получи
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th May 2016, 13:55
Maret Maret не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 52
По подразбиране

Не отдаван минах през това и всички ме питаха от какво имам нужда. Малко ми беше кофти, защото ми изглеждаше странно да си поръчвам подаръци от близките и приятелите ми. В крайна сметка това е най-правилно, защото вероятността да се дублират подаръци изчезва, пък и така винаги подаръка ще е харесан и използван.
Ако все пак не искате да питате майката от какво се нуждае ето няколко идеи:
бейби фон
шезлонг
кенгуро
бебешко бънджи
кошница за кола ( все пак новородените не се слагат в столчета )
дрешки никога не са излишни
Играчки избягвайте за този ранен етап!!!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 8th July 2016, 17:41
mirelka123 mirelka123 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Аз взех такъв комплект http://detski-magazin.com/komplekti-...rge-12847.html , много е сладък и идеален подарък за новородено, майката на детенцето много го хареса.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 6th December 2016, 14:34
Аватара на pepimili
pepimili pepimili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 41
По подразбиране

За детето на братовчед ми поръчах онлайн столче за колата https://ohoboho.com/
Най-добре е да се посъветвате с младите родители от какво имат нужда. Ние сме много близки с братовчед ми и знаех, че няма да се притесни да ми каже. Предпочитам така, отколкото да подаря нещо, което няма да им влезе в употреба.
Доста изгодна оферта е и ми го доставиха много бързо!

Последно редактирано от pepimili : 13th May 2019 на 16:34
Отговори с цитат
  #40  
Стар 13th April 2023, 22:46
vessy.1106 vessy.1106 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2023
Мнения: 18
По подразбиране

Мисля, че видеокамерата е доста по- малко от 500 лв
Цитирай:
Първоначално написано от georgibozhinov Виж мнението
Здравейте Брат ми и жена му ще си имат момиче след около 2 месеца и идва въпроса от брата на бъдещият баща т.е. АЗ - бъдещият чичо какъв подарък да направя. Моля за помощ. Може темата да се развие с всякакви примери за подаръци от всякакво естество. Подарък за бебето или за родителите. Искам да е нещо нестандартно, но и много полезно. Не ми се дават пари на ръка. Колички, креватчета, дрешки.... и т.н. тези работи бабите ще ги купуват накити като гривни, обеци, синджирчета също. Обмислям сумата да е около 500 лева. Мислех си за видеокамера за да записват моментите, но доста се колебая, пък ще ми трябват и още малко средства за нея Сега е ваш ред
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подаръкприновородено
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:30.