IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 22nd May 2007, 10:47
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Мен най-много ми харесваше Пламенчо А сега от тези само Тео да не спечели, че голям пръч е, лицемерник такъв
Отговори с цитат
  #262  
Стар 22nd May 2007, 10:50
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

и аз много харесвах пламенчо и ми е мъччно че си тръгна, обаче и преслава много ми харесва!
Отговори с цитат
  #263  
Стар 22nd May 2007, 11:22
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Този Стефан ми е адски ужасен - защо си мисли, че трябва да изговаря всяка дума по възможно най-ясния начин??? Все пак не е учителка по език, а певец! Сякаш някаква жаба гледам - и в лице, и в глас.
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Отговори с цитат
  #264  
Стар 22nd May 2007, 14:20
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Тео да не спечели, че голям пръч е, лицемерник такъв
Да ти кажа честно снощи много се изложи.
Отговори с цитат
  #265  
Стар 22nd May 2007, 16:06
Pepes Pepes не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 223
Изпратете съобщение чрез ICQ до Pepes
По подразбиране

На мен снощи най-дървен ми беше Стефан, ми хич го няма в танците, де го видяха този артистизъм у него

А мацките определено се представиха страхотно
__________________
За всеки втори шанс трябва първа стъпка
Отговори с цитат
  #266  
Стар 23rd May 2007, 21:00
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
да си кажа и аз мнението за idol-ите :P
Мисля че Кремена направи много силно впечатление на кастингите и затова се задържа толкова дълго въпреки че не се представя добре на концертите.Вчера пя супер от което си правя извода че в арабското и турското й е силата. Все пак точно с Ищар тя срази журито на първия кастинг.
Преслава пее супер въпреки че малко ме дразни че всичко го докарва по един същ начин.Иначе я харесвам.
Невена също пее добре,много е сладка но честно казано ми е малко безлична на сцената.
Стефан освен че има ясна дикция, нищо друго не виждам.Гласа му не ме впечатлява с нищо.
Теодор ми е фаворит като начин на пеене,импровизация и сценично поведение.Определено знае как да пее и да контактува с публиката. Ако трябва да съм обективна обаче на снощния концерт не ми хареса много как си изпя песните.
не искам да се заяждам просто си пусни на таркан kuzu kuzu и си помисли дали го е докарала като хората...мен лични ме отврати. нямаше нищо общо с оригинала, думите не ги произнасяше както трябва и не и отиваше тази песен, защото е мъжка. трябвало да избере някоя женска песен, има доста такива и много хубави. Преслава не разбрах защо толкова я прехвалиха на песента на Ищар, като тя пееше хорша, а то е хорше(нито е, нито а,нещо по средата), но няма значение( въобще произношението и доста куцаше). Стефан ми е много безличен и противен, смятам че е безтелесен и въобще не е за там момчето....само Тео и Невена ми харесват, но според мен Теодор трябва да спечели!
а пък това да ги сравняват с световно известни певци, доказали се таланти е толкова смешно просто...че даже и да говорят че ги надминават ...е не
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #267  
Стар 23rd May 2007, 21:34
Martha Martha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Теодор ми е фаворит като начин на пеене,импровизация и сценично поведение.Определено знае как да пее и да контактува с публиката. Ако трябва да съм обективна обаче на снощния концерт не ми хареса много как си изпя песните.
хайде и аз да кажа и за мен теодор е най-най-най страшно специфичен глас има а пък и е много-много-много симпатичен пу пу
Отговори с цитат
  #268  
Стар 24th May 2007, 09:49
Stjernefodt Stjernefodt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 25
По подразбиране

Напоследък гледам всеки понеделник това предаване и за участниците мога да кажа,че не ме впечатляват особено.Сигурна съм,че сред кандидатите е имало много по-талантливи от тях,но явно от журито са ги избирали по критерий връзки И дори да си изпълнят супер фалшиво песните,като започнат да ги възхваляват....Задачата за другия понеделник ми се видя интересна и определено ще падне голям смях
Отговори с цитат
  #269  
Стар 24th May 2007, 09:54
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stjernefodt
...Сигурна съм,че сред кандидатите е имало много по-талантливи от тях,но явно от журито са ги избирали по критерий връзки...
Да, аз познавам един такъв - по-талантлив е от всички момчета, които допуснаха до шоуто и по неговата история съдя, че не зависи от връзки, а от това да си по-кротка душица...да гледаш журито в очите като бог и да не се опълчваш много, много...
Отговори с цитат
  #270  
Стар 24th May 2007, 11:20
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
не искам да се заяждам просто си пусни на таркан kuzu kuzu и си помисли дали го е докарала като хората...мен лични ме отврати. нямаше нищо общо с оригинала, думите не ги произнасяше както трябва и не и отиваше тази песен, защото е мъжка.
Beautiful_ аз не разбирам нито турски нито арабски и предполагам че си права за произношението. аз си казвам мнението като обикновен зрител.Не казвам че Кремена се е справила блестящо но трябва да се съгласиш че в сравнение с дугите концерти беше значително по-добре.Иначе аз съм на мнение че тя много отдавна трябваше да си тръгне.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: MusicIdol
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:46.