IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 13th April 2007, 07:11
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Момичета, аз съм страшно ТЪПА Като тръгнах да ви снимам очилцата разбрах, че всъщност не съм си купила Солано, а някакви си Polar Glare. Те бяха на един и същ щендер и аз заплеса изобщо не съм видяла, че са други. Учудих се от цената им, но пък се зарадвах. А тази продавачка, която знаеше, че съм там за Солано и след като половин час разглеждах Солано, накрая не ми каза, че тия са някакви други. Иначе се водят със защита и т.н. ама каквато съм си мнителна май пак ще има изваждане
Добрата новина е , че поне ще имам нещо за носене докато събера парички, за да не си правя експерименти. Знам си аз, че евтиното накрая излиза скъпо, ама на
Отговори с цитат
  #52  
Стар 14th April 2007, 12:17
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Току що се завърнах от Опто,видео и тн изложение в Международния изложбен център ма Цариградско
За всички ,които не са си купили очилца ,могат да прескочат -цените са малко по-нисички от тези в оптиките, има разнообразие
освен това дават и разни подаръчета .
Аз се сдобих с едни очилца на Солано за 90 лв ,дадоха ми спортен часовник ,химикал ,календар ,калъфче ,бонбони Солано без захар и талон за 10% намаление в Джой оптикс .
Пожелавам наслука на тези ,на които им се разкарва до там
А освен това се вмъкнах да разгледам и 2 яхти (извинявайте за офтопика),тъй като за пръв път ми се случи да влизам в яхта-малко ме хвана клаустрофобията,но това е друга тема
Отговори с цитат
  #53  
Стар 16th April 2007, 18:16
ribka ribka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 81
По подразбиране

Хей,Даничка,ама нали ти харесват,щом ги взе? Какво толкова пък,радвай им се

Някаква-Такава,а до кога е това изложение?Че аз май чак накрая на седмицата ще смогна
__________________
http://www.help-radi.org/
Отговори с цитат
  #54  
Стар 16th April 2007, 19:27
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Ами това се опитвам да правя Поне за сега нямам избор и ще трябва да си ги нося.Те всъщнот не са лоши, но аз вече съм предубедена

ПП. код-че: 1234
Отговори с цитат
  #55  
Стар 17th April 2007, 12:57
escape_of escape_of не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Доста време отделих за да разгледам всички модели и да се запозная с новите тенденции и така казано последния писък на модата тази година.Аз лично се спрях на Roberto Cavalli и Givenchy има някои модели които са уникални...много съм затруднена в избора си имайки в предвид,че Prada също имат много добри модели.Първата стъпка вече я направих харесах повече от необходимото.. Сега остава да избера едни и да ги купя.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 17th April 2007, 14:05
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka
Ами това се опитвам да правя Поне за сега нямам избор и ще трябва да си ги нося.Те всъщнот не са лоши, но аз вече съм предубедена

ПП. код-че: 1234
Дани ,не мога да отворя албумчето
Отговори с цитат
  #57  
Стар 18th April 2007, 00:13
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Пробвай от тук



ПП.Нещо не се получава. Първоначално се отварят, но като изляза от снимка.бг не иска. Утре ще го разуча и ще опитам пак
http://www.snimka.bg/profile.php?edi...oto_id=2639726



Не знам дали ще се отворят, май има проблем със снимка.бг, един път се отваря, един не. И друг път съм качвала снимки, ама без проблеми. Ако някой има идея къде бъркам или какво става, моля да ми пише!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 19th April 2007, 13:36
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

Никой нищо не казва за очилата по необходимост, но аз ще се похваля с моите Oakley за астигматизъм. Това е модела:
http://vesela.vulcho.com/displayimag...album=24&pos=1
купих ги от оптиката на Алабин срещу бившото кино "Москва", там има и страхотни слънчеви очила - Dior, Armani и др., а кутията им зверски ме кефи. Мъж ми също е фен на Oakley и носи ето тези:
http://vesela.vulcho.com/displayimag...album=24&pos=0
иначе и той по принцип е цайс и ги слага само като шофира или сме сред природата. Тях му ги купих от щатско за 90$, а тук ги продават за около 250лв., изобщо надценките на очилата, които продават в Бг според мен са ненормални. А на Oakley съм фенка на слънчевите очила, защото използват технологията XYZ Optics®, благодарение на която ъгъла на виждане не се изкривява дори съвсем в ъглите на очилата и периферното зрение остава перфектно. Това мисля ги прави една класа над всички други от към качество, а за дизайн вече си остава въпрос на вкус.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 21st April 2007, 00:54
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yolk
Никой нищо не казва за очилата по необходимост, но аз ще се похваля с моите Oakley за астигматизъм. Това е модела:
http://vesela.vulcho.com/displayimag...album=24&pos=1
купих ги от оптиката на Алабин срещу бившото кино "Москва", там има и страхотни слънчеви очила - Dior, Armani и др., а кутията им зверски ме кефи. Мъж ми също е фен на Oakley и носи ето тези:
http://vesela.vulcho.com/displayimag...album=24&pos=0
иначе и той по принцип е цайс и ги слага само като шофира или сме сред природата. Тях му ги купих от щатско за 90$, а тук ги продават за около 250лв., изобщо надценките на очилата, които продават в Бг според мен са ненормални. А на Oakley съм фенка на слънчевите очила, защото използват технологията XYZ Optics®, благодарение на която ъгъла на виждане не се изкривява дори съвсем в ъглите на очилата и периферното зрение остава перфектно. Това мисля ги прави една класа над всички други от към качество, а за дизайн вече си остава въпрос на вкус.
Oakley са с доста добро ка4ество но и Полароид не им отстъпват по нищо.Що се отнася до цената от 250 лева е доста ниска цена в западна Европа.Скоро трябваше да си правя о4ила тъй като съм късогледа и имам астигматизъм и си взех рамка на Прада която ми излезе заедно с стъклата към 800 лева.
http://www.thespecsplace.com/product_detail.cfm?id=252
Отговори с цитат
  #60  
Стар 21st April 2007, 09:33
Аватара на milen_40
milen_40 milen_40 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 248
По подразбиране

Аз също съм фен на Oakley, обаче нещо не ги намирам тук. Имах едни подарък от САЩ, но ги загубих и ... сега не мога да си намеря. Един приятел ще ходи в Щатите, мисля да му поръчам ,но не се знае кога ще се връща( лятото може и да е минало)
__________________
Жените не преследват мъжете, защото не се е случвало капана да преследва мишката.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Очила
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:12.