IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 8th October 2011, 17:52
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Cherita, абсолютно възможно е да се сложат различни по големина импланти. Моята приятлека беше с голама асиметрия, Заякова я оправи напълно! Хем й сложи кръгли.
Тепавичарова все повече почва да ме изненадва(неприятно)...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #542  
Стар 8th October 2011, 18:09
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Алекса, опитай се да не се изнервяш излишно. Аз ако нещо се обърка и се промени (както в случая датата на твоята операция) си казвам, че е било за добро. Пожелавам ти успех в понеделник.
Отговори с цитат
  #543  
Стар 8th October 2011, 18:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честито на Сребра!
Отговори с цитат
  #544  
Стар 8th October 2011, 18:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нелка, ако асиметрията е голяма да, но ако е малка няма как да се поставят различни по големина импланти. При минимална разлика между двете гърди единственият начин за уеднаквяването им е с импланти с физиологичен разтвор. (а в конкретния случай не знаем за каква асиметрия става въпрос). При мен лявата беше по-малка, но разликата между двете беше много малка и нямаше как да се сложат различни по големина.
Отговори с цитат
  #545  
Стар 8th October 2011, 18:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Нелка, ако асиметрията е голяма да, но ако е малка няма как да се поставят различни по големина импланти. При минимална разлика между двете гърди единственият начин за уеднаквяването им е с импланти с физиологичен разтвор. (а в конкретния случай не знаем за каква асиметрия става въпрос). При мен лявата беше по-малка, но разликата между двете беше много малка и нямаше как да се сложат различни по големина.
Разбирам.
Но принципно при почти всички жени едната гърда е по-голяма, и при мен има разлика, трудно забележима. Но Черита се интересува от осиметряване, за това предположих, че има видима разлика.
На приятелката ми гърдите имат 50 кубика разлика, но знам че може и 25. Освен това тя искаше Макган, но заради асиметрията док й препоръча Ментор, забравих защо, но имаше връзка с различния кубик.

Както и да е. А леката асиметрия не става ли по-изразена, когато се увеличи бюста?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #546  
Стар 8th October 2011, 18:56
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
А леката асиметрия не става ли по-изразена, когато се увеличи бюста?

Ми сигурно зависи и е индивидуално при всеки.Сега май няма разлика (поне не е видима).


При мен примерно, както Менторките са с 25 кубика разлика щеше да се получи обратното ... нямаше да се изравнят. Т.е. пак се връщам на изходната си теория, че ако асиметрията е силно изразена, да може, но ако е минимална тцъ. Пък да ти кажа, въпреки че моите бяха с много малка разлика аз пак си питах дали може да се изравнят. Жени сме и все се хвърляме в некви филми и виждаме неща, които никой друг не вижда
Отговори с цитат
  #547  
Стар 9th October 2011, 00:04
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

минималната, или т.нар анатомична, срещана при всички асиметрия, не се коригира, ако при нея се сложат различни импланти, то резултатът ще е по-лош , отколкото с еднаквите...ралични по големина импланти се слагат при някаква разлика над определено ниво като обем, така че реузлтатът да е по-добър, отколкото с еднакви импланти. т.е прави се при жени с видима от далеч асиметрия. няма жени с две еднакви гърди, но в повечето случаи за да видиш асиметрията трябва да налагаш линии и сравняваш нива и милиметри.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #548  
Стар 9th October 2011, 12:36
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

При мен разликата не е голяма, може би затова не е предложила различни импланти, но пък сама каза, че няма да станат еднакви, защото едната е малко по-голяма. И това ми остана в главата, страх ме е да не стане много видима разликата, защото сега като са ми малки не си личи, но незнам как ще е като са по-големи. Но щом казвате, че мин. разлика не се коригира предполагам, че няма да си личи.

Сребра, честита операция!
Отговори с цитат
  #549  
Стар 10th October 2011, 14:37
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Srebra Виж мнението
Здравейте!Операцията ми вчера мина успешно!Болките хич не са малко(всъщност адски мн ме боли,но така ще е първите дни) с всеки изминал час болките ще стават по-поносими.Преди малко се прибрах в къщи и си лягам да поспя. Успех на всички. (гуш)
Честито! Със здраве да ги носиш.
Моите цици все още си стоят криви, с висок горен полюс.
Ходих при д-р Стоянов на консултация миналата седмица. Според него още е твърде рано да се каже, но имплантите са поставени прекалено нависоко.
Каза, че може да се наложи реоперация ((
Отговори с цитат
  #550  
Стар 10th October 2011, 15:06
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Алекса, опитай се да не се изнервяш излишно. Аз ако нещо се обърка и се промени (както в случая датата на твоята операция) си казвам, че е било за добро. Пожелавам ти успех в понеделник.
Благодаря Lily.ana и аз така си казах , само че и днес не беше за съжеление, докторът ми се обади и ми каза , че тези импалнти не идват и сега ще ги сменя с подобни на Macgan ..само формата била малко по-различна няма как доверявам му се да прави каквото знае, знае какво искам аз, само дето ме бави и това изнервя чакам сега за утре да видим...знаели някой Macgan за колко време идват ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:37.