IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd November 2011, 14:12
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva Виж мнението
За съжаление форума вече се чете от много болни мозъци,затова ще обеднява все повече на снимки и на информация засягаща дадената тема.
Не знам ,защо се позволява на тези безмозъчни болни мозъчета да продължават да си пишат и пишат ,явно тук наистина няма и няма и да има контрол..единствения начин е да си разменяме скайпове и еимейли ,което е доста трудоемко понякога.
Ти друго можеш ли да пишеш? Първолашки изказ, първолашки определения.
Хоризонтално и плоско.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd November 2011, 14:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А дали има някой от по-старите потребители друг контакт (по-личен) с някой от модераторите? Ясно е, че на ЛС никой не отговаря... Церберката какво чака, вместо да се развихри
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd November 2011, 14:21
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Те ако са уволнени, кел файда да ги търси!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd November 2011, 14:47
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Мда, хоризонтално и плоско. Като тавата със зелето ми. Познавам много тави членове на БЛС... Иначе и аз съм твърдо ЗА цензурата. Но коя цензура? На какво? На това, че си позволих да кажа "100лв са множко". За мен спрямо скромните ми доходи Е множко. Е и? Ще лаеме ли пак до небесата?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd November 2011, 15:17
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Ти друго можеш ли да пишеш? Първолашки изказ, първолашки определения.
Хоризонтално и плоско.
Ами,Лъке виждам ,че се откриваш в думите ми затова не се обиждай ами се промени и направи нещата вертикални и изпъкнали ако можеш,че то само дренажи са ти в главата и на теб не ти е лесно
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd November 2011, 15:22
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението
Мда, хоризонтално и плоско. Като тавата със зелето ми. Познавам много тави членове на БЛС... Иначе и аз съм твърдо ЗА цензурата. Но коя цензура? На какво? На това, че си позволих да кажа "100лв са множко". За мен спрямо скромните ми доходи Е множко. Е и? Ще лаеме ли пак до небесата?
Леле ти и тук ли се появи ...силно се надявам бащата ти да няма нищо общо с БЛС,НО ТОВА ЩЕ ГО РАЗБЕРА МНОГО СКОРО..
А да и да те питам ти мъж ли си жена ли си на 20 ли си на 200 ли си малко неопределено ми идваш
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd November 2011, 15:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva Виж мнението
За съжаление форума вече се чете от много болни мозъци,затова ще обеднява все повече на снимки и на информация засягаща дадената тема.
Не знам ,защо се позволява на тези безмозъчни болни мозъчета да продължават да си пишат и пишат ,явно тук наистина няма и няма и да има контрол..единствения начин е да си разменяме скайпове и еимейли ,което е доста трудоемко понякога.
Аз мисля, че този форум отдвна действа без модератори и контрол. Много жалко наистина, много ме е яд - страхотен форум беше. Незнам как може да се променят нещата и този форум да се сдобие с грамотен и адекватен модератор. От другите теми вече съм вдигвала ръце, но мамопластиката е доста лична тема със споделяния и снимки и много ще е хубаво нещо да се направи, за да предотвратим лигавщините и изцепките тук.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd November 2011, 22:22
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
За да е подредено и "чисто" е нужно постоянно модераторско присъствие, което да трие неадекватните и обидни постове и спама също.
Явно няма такова, а и модератор, който не е част от форума и не го касае лично какво пише тук, няма как да е особено ефективен .....и точно по този повод ако някой от нас има право да трие мнения или ЗАБРАНЯВА на определен потребител за определено време да пише във форума, би било отлично, поне според мен !!! Ето - поредния пример.......ако имах такива права в този момент, то от тази тема бих изтрила поне 5-6 мнения.....и ако на някой му се струва прекалено, мога да ви кажа,че например в един прост училищен форум в бг мама не дават и дума да се шукне- всяко неблагопристойно мнение, или мнение тип запис, или честито, несъдържащо друга информация, се трие още докато не си се обърнал.......

ЗА НЕДОРАЗБРАЛИТЕ ИДЕЯТА МИ :

НЕ ПРЕДЛАГАМ ПРАВОТО НА ТРИЕНЕ НА МНЕНИЯ С РАЗЛИЧНО ВИЖДАНЕ. ПРЕДЛАГАМ ТРИЕНЕТО НА ОБИДИ , ГЛУПАВИ ИЗКАЗВАНИЯ ТИП ЗАЯЖДАНЕ, НАПАДКИ, СПАМ. !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd November 2011, 22:28
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението
... Иначе и аз съм твърдо ЗА цензурата. Но коя цензура? На какво? На това, че си позволих да кажа "100лв са множко". За мен спрямо скромните ми доходи Е множко. Е и? Ще лаеме ли пак до небесата?
Наистина ли смяташ, че реплика от рода на "100лв са множко" биха ме накарали да пусна темата ????????
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 2nd November 2011 на 22:30
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd November 2011, 23:04
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

На този етап,можеби трябва да си наложим самоконтрол.Понякога се чудя защо като се види ,че някои целенасочено спами дадена тема.Вместо да се подмине този коментара всички се юрват да се заяждат,отговорят..... итн.Просто спамерските мнение си личат и трябва да се подминават.Така и на спамерите няма да им е интресно дълго време,като ни видят кви сме сухари 7)))))
Не ,че и аз самата не съм се впускала в обяснения с подобни "личноти"макари и да звучи силно тази дума за дребните им душички
Форума е страшно полезен.Лично съм прочела и чета с интерес всуко ново мнение.Самата аз на моменти можеби задавам изнервящи за по-опитнете потребители въпроси,но понякого и в нещо дъвкано и предъвкано се ражда или открива нещо ново.Вяко инфо е ценно за момента си,но това не значи ,че след пет години ще е актуално.Така ,чи пишете и си налагайте цензура по отношение на реплики към некоректни потребители.
Лека и спокойна нощ Много се радвам,че ви има !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: цензура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:26.