IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 14th March 2013, 22:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мерилин, както каза Лидка, имаш нашата силна морална подкрепа. Аз те поздравявам за това, че сподели проблема си тук, защото е важно да се споделят и проблемите и лекарските грешки. Много момичета, когато имат проблем не споделят, за да не бъдат изкритикувани, може би. Такава информация е много важна за бъдещи опериращи се момичета. Дръж ни в течение какво се случва покрай теб от тук нататък .
Отговори с цитат
  #112  
Стар 15th March 2013, 16:08
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Благодаря ви много, момичета! Писах на две момичета със същия проблем, но не ми отговарят. Не искам никой да се чувства така както аз в момента, затова споделих. Ще ви пиша като има развитие
Отговори с цитат
  #113  
Стар 15th March 2013, 16:09
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Мерилин, тормозИ Тонев до дупка! Не може така! Безотговорност и отричане на очеизвадните си грешки. За които си платила съответната сума. Ебаси наглеца! Консултирай се с юрист, поеми нещата в свои ръце.
Надявам се всичко да се нареди при теб. Дръж ни в течение.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 15th March 2013, 16:09
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Как може такива неща да се случват на такива готини хора? Днес се запознах лично с merilin13 и мога да кажа, че е супер усмихнат и позитивен човек !
Мила, стискам ти палци и се надявам да се намери най-доброто решение. Търси си правата докрай и не се оставяй!
Радвам се, че се запознахме, мила!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 15th March 2013, 16:10
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Ако някой знае имена на адвокати, които се занимават с такива дела, моля да ми пише
Отговори с цитат
  #116  
Стар 16th March 2013, 00:11
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merilin13 Виж мнението
Благодаря ви много, момичета! Писах на две момичета със същия проблем, но не ми отговарят. Не искам никой да се чувства така както аз в момента, затова споделих. Ще ви пиша като има развитие
Аз те поздравявам за куража да споделиш,това което ти се случва!!!Пожелавам ти всичко да се оправи и да нямаш повече никакви проблеми!!!Ще чакаме с нетърпение да ни кажеш,че всичко е наред!!!
Успех,мила!!!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 30th March 2015, 13:37
iliana 81 iliana 81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте,момичета!
Нова съм във форума и съжалявам, че по-рано не ви открих, защото щях може би да си спестя доста главоболия и безсънни нощи.
Ето и моята история: преди месец и половина претърпях операция за поставяне на импланти+повдигане на бюста и намаляне на ареолите.Разрези тип котва.Всичко се направи в една операция.На третата седмица от операцията установих с ужас, че като бонус съм получила дабъл-бабъл на лявата гърда.В нормално положение на гърдите нищо им няма.Гънката се вижда когато си вдигна ръцете. Освен това на мястото кожата е доста набрана, което допълнително засилва ефекта. Докторът, който ме оперира-за сега бих желала да се въздържа да споменавам името му-твърди, че след като в нормално положение на гърдите нищо им няма не трябвало да се пипат имплантите или джобовете(защото му казах,че съм попрочела това-онова), и "след като толкова ме притеснявало" може след 6 месеца да намали малко собствената ми жлеза в гънката, която се получава, като нямало да има разлика в големината на двете гърди.Не ми гарантира на 100%, че напълно ще се оправи, но със сигурност щяло да е по-добре.
Нямам представа какво да правя-нещо не ми звучи убедително такъв вид корекция от една страна, а от друга нямам пари за реоперации при други доктори.Решила съм просто да напрява консултация с друг д-р-най-вероятно със Стоянов-за да ми обясни какъв точно е проблема и дали това е решението на въпроса, но това ще стане най-рано другия месец. За това моля момичета, които са имали такъв проблем да ми пишат.Попаднах на няколко случая във форума, но момичетата са писали до момента, в който им предстои реоперация, а какво се случва след това и какво точно се е направило не ми става ясно.
Никога не съм имала хубави гърди, а след раждане и кърмене станаха още по-увиснали, изпразнени от съдъжание и целите в стрии.Мечтата ми беше не да имам съвършения бюст,защото съм се примирила с белезите от операцията и стриите ми, но поне един приличен и стегнат. Но с този дабъл-бабъл не мога да се примиря.
Съжалявам да дългия пост, дано не съм отегчила някой.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 30th March 2015, 15:22
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

I
iliana81, здравей! Аз бях с ужасен дабъл бабъл от Тонев, след това реоперация при д-р Стоянов. За съжаление не успя и той да се справи, въпреки че сменихме имплантите от кръгли с анатомични. Тонев ми е обърнал гръдния мускул, Стоянов обеща, че ще го поправи, но не го направи. Тонев ми предложи да запълни празнотата с мазнина, Стоянов каза, че е опасно и това не се практикува вече, а сега и той ми предлага да ми постави мазнина. Ако не е толкова зле по-добре не прави нищо. Моят дабъл бабъл се вижда, но повече не бих се подложила защото изгубих доверие в лекарите, а и повече усложнения не искам.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 30th March 2015, 18:20
iliana 81 iliana 81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 11
По подразбиране

Здравей, Мерилин! Много се радвам, че толкова бързо си ми отговорила точно ти, защото бях проследила историята ти и благодаря за отзивчивостта. Съжалявам, че въпреки реоперацията пак не са се получили нещата . Искам да те попитам това, че Тонев ти е обърнал мускула кога се разбра-на операцията при Стоянов или още на прегледа? Ти консултира ли се с адвокат? Ходи ли пак при Тонев и как реагира, когато разбра, че знаеш, че ти е обърнал мускула?
Отговори с цитат
  #120  
Стар 30th March 2015, 18:27
iliana 81 iliana 81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 11
По подразбиране

Питам, защото аз все още не знам защо са се получили така нещата при мен- дали е заради обърнат мускул като при теб или нещо друго. Докторът започна да мрънка, че съм имала голяма птоза, че ми била много трудна за работа кожата и т.н.Но аз не съм била предупредена , че има вероятност да получа дабъл-бабъл, нито пък, че ми е такъв типа на кожата-ако изобщо това е проблемът.Освен това той се биеше в гърдите, че импланти и повдигане може да го направи в една операция, а сега се оказва, че има неща, които трябва да се коригират.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дабълбабълщото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:30.