IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1891  
Стар 12th April 2014, 08:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Гуинет, сестра ти в България ли живее. Този сутиен го има във всички молове във всички размери. Аз моя го закупих точно един ден преди операцията.
Отговори с цитат
  #1892  
Стар 12th April 2014, 08:58
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Момичета има мн нови попълнения явно!!! Със здраве да си носите сисите,проблем да не ви създават и мн да им се кефите! Всички сте.... А и да добавя,че в момента по Триумф-ите има 30% намаление на спортните сЮтиени...
Отговори с цитат
  #1893  
Стар 12th April 2014, 13:33
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

д-р Заякова също е за този Триумф, но не се е налагало да се чудя кой р-р ще ми е необходим и да го търся по магазините, защото беше включен в цената, реално аз се събудих с черен Триумф + ластична стягаща лента минаваща над гърдите, бях опакована от всякъде.
Отговори с цитат
  #1894  
Стар 12th April 2014, 16:52
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Гуинет, сестра ти в България ли живее. Този сутиен го има във всички молове във всички размери. Аз моя го закупих точно един ден преди операцията.
Да в София. Странно, може просто в момента да е бил свършил..
Отговори с цитат
  #1895  
Стар 12th April 2014, 16:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Да в София. Странно, може просто в момента да е бил свършил..
И на мен ми е странно. Аз моя си го купих един ден преди операцията от МОЛ сити център. Точно тук във форума ми казаха, че по моловете го има. Виж в отделните магазинчета на триумф вече може и да не се намери. Нека провери по другите молове.
Отговори с цитат
  #1896  
Стар 12th April 2014, 17:12
Аватара на Alexa_xpg
Alexa_xpg Alexa_xpg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Аз имам един малко глупав въпрос... Наистина ли е нужно на операцията на сме без изкуствени нокти, мигли и тн? Защото така ми пише в листите, които ми дадоха с изследванията и всичко )
Отговори с цитат
  #1897  
Стар 12th April 2014, 17:15
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Alexa_xpg задължително е особено за ноктите. Плочката трябва да се вижда , за да те наблюдават по време на упойката.
Отговори с цитат
  #1898  
Стар 12th April 2014, 17:31
Аватара на Alexa_xpg
Alexa_xpg Alexa_xpg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Много благодаря ) Аз съм на 29.05 при Стоянов и вече нямам никакво търпение
Отговори с цитат
  #1899  
Стар 12th April 2014, 21:01
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexa_xpg Виж мнението
Аз имам един малко глупав въпрос... Наистина ли е нужно на операцията на сме без изкуствени нокти, мигли и тн? Защото така ми пише в листите, които ми дадоха с изследванията и всичко )
Alexa_xpg, аз също бях при ИС и си бях с лакирани нокти - гел с декорации по цялата плочка на нокъта, така че, това са пълни глупости, че не трябва да си с лак или с нещо по ноктите.Преди операцията, месец по рано,лично го попитах точно това, за да преценя и да си махна гела от ноктите предварително, но от него получих отговор - че мога да съм лакирана като си поискам.Така и направих, няколко дена преди мамото бях на маникюр за месечната поддръжка и си направих чудесен френски с много декорации по всички нокти, така че...Това за следенето на цвета на ноктите е отживелица по нискобюджетните болнични заведения, при ИС нивото е повече от отлично и няма нужда от притеснения относно качеството на работа и висок професионализъм на тази клиника, поне моето мнение и опит е такова
Отговори с цитат
  #1900  
Стар 13th April 2014, 00:38
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Абе.... не е баш така. По цвета на ноктите и устните анестезиологът наблюдава за признаци на цианоза. И на мен ми казаха, че не е задължително да се махне лака, но е по-добре да съм без. Естествено отидох на операция нелакирана, защото е нормално да ме е грижа повече за здравето ми, отколкото за маникюра. Когато ми вадиха апендицита, отново бях без лак. И двете ми операции са били в модерни болници.
Това, че повечето екипи си затварят очите не означава, че са прави. Дори бих казала, че поемат ненужен риск.
Една седмица без лак не е болка за умиране. И без това в нея не излизаме навън много, много.
Ама това си е мое мнение. Не ангажирам никого с него.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:04.