IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th October 2013, 08:05
armi77 armi77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране имплантите ми не слизат

Здравейте, минаха два месеца от операцията ми -повдигане и импланти и имплантите ми все още са високо горе, не слизат. Притеснено ми е, знам, че се чака 6 месеца, но те си седят горе и това е. Има ли други като мен? И кога ви слезнаха имплантите. Сега изглежда доста грозно...Интересува ме откъде си купихте ластичната лента за притискане на бюста, до момента не съм намерила по аптеките и спортните магазини
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th October 2013, 08:16
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Повдигането и имплантите в една операция ли ти ги направиха?Кой те оперира.До колкото знам не е хубаво да се прави в една операция.Може би стоят горе защото ти е обрана повече кожа в долната част на гърдата.Аз имам само повдигане и при мен е точно така.отдолу е стеснено и стегнато,а отгоре си е празно и хлабаво.Незнам дали ме разбираш и може би това кара импланта да стои горе.Но още ти е много рано изчакай
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th October 2013, 08:30
armi77 armi77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране

да, в една операция, много се надявам, че ще слезнат. Оперира ме Тонев. Той каза, че ако не слезнат, той ще ми ги свали оперативно, но хич не ми се иска
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th October 2013, 08:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ластична лента в магазина не мисля, че ще намериш, тя се слага от пластичния хирург. Щом са ти били толкова високи мисля, че още веднага е трябвало да ти постави ластична лента. Но ако джоба ти е направен високо няма спадане. Толкова оплаквания се изписаха в последно време от Тонев, че незнам как още се осмеляват да ходат при него.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th October 2013, 12:32
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от armi77 Виж мнението
да, в една операция, много се надявам, че ще слезнат. Оперира ме Тонев. Той каза, че ако не слезнат, той ще ми ги свали оперативно, но хич не ми се иска
Милата Как можа да отидеш при този некадърник??? На мен ми е обърнал главния мускул, освен че имах ниско направен джоб и дабъл бабъл Няма ли кой да го спре този да орезилва?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th October 2013, 14:58
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Теорията със слизането на имплантите е невярна. Спадат отоците и се отпускат тъканите. Реално слизане няма...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th October 2013, 16:18
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Не се тревожи! Има някакво "стягане" и "отпускане" на тъканта около 3тия до 6тия месец. Моите бяха преди 2седмици на високо, сега са слезли.. (съдя по белега).
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd October 2013, 23:11
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Не искам да звуча отчайващо, но щом не са слезли за два месеца, не очаквай и да слязат...
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th December 2013, 16:16
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Мойте слязоха след 3-4 месец, но все пак си бях малко странен случай. Аз лично една год. си чувствах дисконфорта. Но сега уж свекнах, въпреки че пак имам усещания. Особено като спя по корем и без ластичния сутиен. Все пк има деградивни неща от тзи сложени цици...поне за мен. Нямам силата физическа с която преди разполагах, поради факта че тия неща все пак ми тежат на фигурата и гръбнака ми се натоварва. Тоест не мога да хвърча и правя чудеса от храброст с разни тъпи неща за преместване както преди. С това нещо винаги има стоп. Иначе са перфектни като слагане и визия но ми пречи ползването на физ сила отделна от тази във фитнеса. Ако някой беше писал за това нещо нямаше да си ги сложа. Аз и от как си ги сложих съм забравила че треа с нещо ново да се фукам, тоест нямам няква еофорична нагласа от това нещо. Само неудобства, ама квот съм си направила тва е. Не се оплаквам от тях - на визия нещата са повече от ок ама и кво от това. И преди пак си ми беше добре. Сега само се спъвам в доста неща които иначе мога да си свърша, а сега трябва да плащам да ми ги свършат. Ето това ми е неудобното.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th December 2013, 21:10
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

И моите не слязоха по-точно десния, левия имплант си беше ок. И на мен ми обясняваха, че ще слезе, да ама не, даже го усещах как се движи в тялото ми когато се навеждам. Все си мисля, че като вземаш пари и имаш амбицията да можеш нещо трябваше да е по-добър резултата. При мен имаше и постоянен дискомфорт и едно подуване на лявата гърда, която визуално беше добре. Това, което пише The Shadow го изпитвах всеки ден, неудобството, не можеш да си ползваш реално силата и ръцете, обожавам да плувам а вече плувах основно с крака без да натоварвам ръцете и един слънчев ден 3 години след поставянето им, реших че повече няма да им робувам и ги махнах. Все още ми е трудно да свикна с доста по малкия размер и нямам дискомфорта, който имах преди, но гърдите ми са може би малко осакатени, предпочитам да не мисля за това. Съжалявам, че минах през целия този ад, че не потърсих алтернатива, каква ли ама....все още го преживявам всеки ден. Махнах ги на 15.05 сигурно ще ми мине с времето, но ако се пишеше повече за реалните усещания, които ти носят имплантите...пак щях да пробвам, дебела глава.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: имплантитеминеслизат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:37.