IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th November 2013, 13:40
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране Момичета,помагайте :)))

Здравейте, надявам че има момичета ,който влизат във форума ,защото съм доста объркана и се нуждая от вашите съвети и мнения от личен опит.След дълго проучване на хирурзи ,четене по форуми ,безкрайно се обърках от противоречивите мнения на всички и искрено се надявам вие да можете да ми помогнете с решението кой да избера .Бях се насочила към доц.Евстатиев в Токуда, но тук мненията ме ужасиха ,помагайте моля ви . Предваритело ми благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th November 2013, 18:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Насочи се към някои други лекари тогава, бъди поне горе-долу наясно какво искаш като резултат и почвай с консултациите.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th November 2013, 19:10
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Както сама си казала мненията са противоречиви,но ако прочетеш форума ще видиш,че тук най-вече са доволни от Стоянов,или просто по голям брой от участващите в форума са негови пациентки незнам.Но основните имена са Тепавичарова и Стоянов.Най добре е да направиш консултации,както ти е казала инка и сама ще почустваш кой е твоя доктор.
Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th November 2013, 19:58
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Никоя от нас няма да ти каже при кой лекар да се оперираш. Ти сама трябва да решиш.
Разгледай снимки на оперирани при различните лекари, иди на консултация и тогава сама ще прецениш. Ще усетиш кой е твоят лекар и на кой можеш да се довериш.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th November 2013, 10:27
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

А изобщо има ли някой ,който се е оперирал при Евстатиев и ако има моля ви кажете какво е мнението ви ,четох няъде че бил старомоден .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th November 2013, 10:37
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

И може ли да ми кажете какво е крайната цена за операция при Тепавичарова и Стоянов ? При Евстаиев всичко излиза 7000 лв. което ме устройва като цена ,но пък четейки форумите започнах да се притеснявам относно резултата.Писах имейл на Стоянов и ми каза ,че от порядъка на 3800 д0 4400 евро ,а за Тевичарова не разбах каква е цената ,останах с впечатлението ,че прави малки гърди (а при моето положени трябва да се започне от 0 ) и искам след като се подлагам на такава сериозна и скъпа операция резултата да ме удовлетворява .Много ще съм ви благодарна да ми кажете какво мислите и да ми препоръчате подходящия хирург
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th November 2013, 18:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tifany123 Виж мнението
... а за Тевичарова не разбах каква е цената ,останах с впечатлението ,че прави малки гърди (а при моето положени трябва да се започне от 0 ) и искам след като се подлагам на такава сериозна и скъпа операция резултата да ме удовлетворява.
Eстетичния резултат след операцията не зависи от големината на бюста (т.е. импланта), освен ако не си голям цицоман.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th November 2013, 18:40
em_goko em_goko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Здравей, аз си правих операция при доц. Тепавичарова и цената излезе някъде към 8000лв със всички разходи. Много добре работи, но голямото НО e,че трябва да я убедиш да ти сложи по-големи импланти. Аз също бях с абсолютно нулев старт и съм с 245 сс.
Добре ми стоят и въобще не изглеждат изкуствени, а те са на 100% само такива , но все пак предпочитам да си бях сложила по-голям кубик. Така че, ако я убедиш по този въпрос можеш да й се довериш.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th November 2013, 13:31
darphin darphin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Аз също съм оперирана от доцентката-325 кубика(макар,че тя беше съгласна и 350 да ми сложи) и около 7000-7200 ми струваше всичко.Аз лично съм изключително доволна
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th November 2013, 14:06
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Аз съм висока 1.72,3 и сум 58 кг ,мисля че ще са ми малко 300 кубика ,но пък тръгвам и от почти нулев материал , така че съм обречена и трябва да се примирч с по-незадоволитен за мен резултат
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Момичетапомагайте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:37.