IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 19th February 2013, 20:19
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Мерилин, когато докторът не си признава грешката е много кофти (ама това говори лошо и за него). И все пак кога ти е била направена операцията - колко скоро? Иначе не съм чела много за тоз проблем, но не ми се връзва (при положение, че почти си нямала жлеза) това да е очакващ се резултат при операцията. Пък и ако е бил почти сигурен, че ще се получи тоз проблем, би трябвало да ти го каже предварително, за да го знаеш този риск.
На 14.01 ми беше. На първата консултация ми каза - имаш много малък бюст и е лесно. Поисках втора консултация - пак ми каза същото, даже ми е написано в епикризата - малки по обем гърди! Сега ми каза, че ми го бил казал - да ама не, даже имейл му бях изпратила, в който съм си казала, че се съгласявам с неговия вариант, който изключва тези рискове! Поисках просто бюст, без претенции за кубици, профили и т.н...... и накрая не стига, че съм крива отвсякъде, ами даже едва ли не виновна за това! Поисках да ми види белезите как зарастват и той ми отговори какво да ги гледал, нямало начин да не са наред. Ще направя консултации и с други лекари. Всички ли лекари реагират така ако има проблем???
Отговори с цитат
  #52  
Стар 19th February 2013, 21:06
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Лелеее, това е направо ужас !
А иначе на консултациите е много мил. И аз скоро бях при него на консултация.
Мен още като ме видя и започна да ме убеждава как щяло да стане много лесно, защото съм имала собствена жлеза. Май репертоара му е един и същи при всички ...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20th February 2013, 10:08
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merilin13 Виж мнението
На 14.01 ми беше. На първата консултация ми каза - имаш много малък бюст и е лесно. Поисках втора консултация - пак ми каза същото, даже ми е написано в епикризата - малки по обем гърди! Сега ми каза, че ми го бил казал - да ама не, даже имейл му бях изпратила, в който съм си казала, че се съгласявам с неговия вариант, който изключва тези рискове! Поисках просто бюст, без претенции за кубици, профили и т.н...... и накрая не стига, че съм крива отвсякъде, ами даже едва ли не виновна за това! Поисках да ми види белезите как зарастват и той ми отговори какво да ги гледал, нямало начин да не са наред. Ще направя консултации и с други лекари. Всички ли лекари реагират така ако има проблем???
Мила, гадна работа, но станалото станало. Някой ти беше писал за Тепавичарова, тя като че ли е най-добрият (по-скоро най-сигурният) избор при тази ситуация. За лекарските грешки ... зависи от човека (т.е. лекаря), но определено никой не обича да му се казва, че греши и особено ако казването е под формата на каране - много е деликатно в такива ситуации.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 21st February 2013, 13:28
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

merilin,дръж ни в течение какво се случва с теб.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 21st February 2013, 14:09
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Не съм се карала, попитах го най-спокойно за проблема. Надявам се с масажите да се оправи проблема, не искам повече да ме режат
Отговори с цитат
  #56  
Стар 21st February 2013, 14:50
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

merilin13, най-искрено ти стискам палци да не се наложи да те режат пак.
Дано всичко се размине по-леко и да се реши бързо този проблем.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 22nd February 2013, 10:09
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merilin13 Виж мнението
Надявам се с масажите да се оправи проблема, не искам повече да ме режат
Масажи ли ти препоръча Тонев, т.е. че с масажи може да се оправи положението?
Отговори с цитат
  #58  
Стар 22nd February 2013, 10:45
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

merilin,каквото и да ти казва Тонев ти непременно посети още един д-р-не отлагай
Отговори с цитат
  #59  
Стар 22nd February 2013, 11:25
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Тъжно ми става, като чета такива постове.
Всички лягаме на масата в операционната с ясното съзнание, че не всичко може да е наред след това, но някак си вярваме, че докторът, на който сме гласували такова доверие, ще даде най-доброто от себе си. И когато такъв "сакътлък" се случи по вина на доктора, нормалното следствие би било, той да признае глешката си и да я поправи. Ако нещата са такива, каквито ги описва Мерилин, то не му прави чест на Тонев, че отрича вина и се опитва да и замаже очите с масажчета. То, ако това се оправяше с масажи, кой би се подлагал на повторни операции!!! Мерилин, не искам да вгорчавам надеждите ти, но..... не мисля, че от масажи ще се оправи положението. Търси си правата и най-вече се консултирай с друг хирург, след което, представи неоспорими факти пред Тонев и не му позволявай да ти говори глупости!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 22nd February 2013, 13:28
Nikol_1408 Nikol_1408 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Ако това наистина е дабъл бабъл - няма да се оправи с масажи. След първия месец гърдите продължават да се променят в продължение на почти 1 година, но колкото и да се променят, ако имаш наистина дабъл бабъл, няма как да изчезне от самосебе си. Дано да не е това, а да е нещо временно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дабълбабълщото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:59.