IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 22nd February 2013, 16:28
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Лилян си е разбирач, нищо, че скромничи!
За мен си е дабъл бабъл. Даже като спаднат отоците ще стане още по-изразен според мен...
Отиди на друго място, да видиш, какво ще ти кажат. Аз на твое място отдавна да съм го сторила.
Да, среден е профила. Ще отида при Тепавичарова и Стоянов. Въпреки, че като чета едва ли има смисъл........Даже и да се докаже, че е лекарска грешка пак ние си плащаме за всичко!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 22nd February 2013, 16:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако е дабъл бабъл ще трябва да си го оправи без пари. Друг е въпросът дали ще му се довериш.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 22nd February 2013, 16:44
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merilin13 Виж мнението
Да, среден е профила. Ще отида при Тепавичарова и Стоянов. Въпреки, че като чета едва ли има смисъл........Даже и да се докаже, че е лекарска грешка пак ние си плащаме за всичко!
Ако се докаже, че е лекарска грешка, въпросният лекар трябва да те компенсира по някакъв начин. Ако държи на името си де... Казвам по някакъв начин, защото аз не бих легнала под ножа на същия доктор втори път. Но следващото ми посещение при него ще бъде с адвокат.
Дано, дано да бъркаме и всичко да се намести, че болките и дискомфорта не могат да се компенсират по никакъв начин! За кога си планирала консултации с Тепавичарова и Стоянов?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 22nd February 2013, 16:49
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Ако се докаже, че е лекарска грешка, въпросният лекар трябва да те компенсира по някакъв начин. Ако държи на името си де... Казвам по някакъв начин, защото аз не бих легнала под ножа на същия доктор втори път. Но следващото ми посещение при него ще бъде с адвокат.
Дано, дано да бъркаме и всичко да се намести, че болките и дискомфорта не могат да се компенсират по никакъв начин! За кога си планирала консултации с Тепавичарова и Стоянов?
Не съм звъняла, чувствам се ужасно в момента, но до 1-2 седмици ще го направя! Аз също не бих му се доверила! Човешко е да се греши, но да се бяга от отговорност си е направо престъпление!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 22nd February 2013, 16:52
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merilin13 Виж мнението
Не съм звъняла, чувствам се ужасно в момента, но до 1-2 седмици ще го направя! Аз също не бих му се доверила! Човешко е да се греши, но да се бяга от отговорност си е направо престъпление!
merilin13, аз за час при Стоянов чаках точно месец и половина. Графика в момента явно му е доста натоварен.
Предполагам, че и при Тепавичарова ще е същото ... По-добре се обади и си вземи час от сега.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 22nd February 2013, 16:56
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merilin13 Виж мнението
Човешко е да се греши, но да се бяга от отговорност си е направо престъпление!
Мен точно това ме ядоса! Бягането от отговорност! Успех ти желая и записвай час за консултация от сега, както те е посъветвала simona_80 .
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 22nd February 2013, 17:07
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Мен точно това ме ядоса! Бягането от отговорност! Успех ти желая и записвай час за консултация от сега, както те е посъветвала simona_80 .
Благодаря ви, момичета! Махам снимките, че като ги гледам и ..........
Ако някой друг иска ще му изпратя на лични
Отговори с цитат
  #78  
Стар 22nd February 2013, 18:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Мерилин, не ги видях, но точно за снимки щях да те питам и аз. Обаче имам доверие на момичетата и наистина не е лошо да си направиш още една консултация, пък то дотогава и време ще е минало и надявам се да се изясни ситуацията в твоя полза, т.е. да нямаш нужда от корекции.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 22nd February 2013, 18:45
Nikol_1408 Nikol_1408 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Обади се за консултация при някой друг пластичен хирург по твой избор. Няма нужда да бързаш, ако искаш поизчакай малко, обмисли нещата. Без пари и да иска да го оправи, не мисля, че трябва да се доверяваш. Не една и две бяха тези, които, поблазнени от обещания за безплатни или евтини операции, с цел да спестят някой лев, си докараха по две-три реоперации. Започнат ли да отричат проблема и после, като видят, че си упорита- да обещават разни безплатни неща- забрави.Опитай се да си вземеш парите.
Съжалявам за всичко, което ти се случва.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 22nd February 2013, 19:04
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikol_1408 Виж мнението
Обади се за консултация при някой друг пластичен хирург по твой избор. Няма нужда да бързаш, ако искаш поизчакай малко, обмисли нещата. Без пари и да иска да го оправи, не мисля, че трябва да се доверяваш. Не една и две бяха тези, които, поблазнени от обещания за безплатни или евтини операции, с цел да спестят някой лев, си докараха по две-три реоперации. Започнат ли да отричат проблема и после, като видят, че си упорита- да обещават разни безплатни неща- забрави.Опитай се да си вземеш парите.
Съжалявам за всичко, което ти се случва.
Не съм гледала парите, избрах го защото от всичко прочетено ми се видя най-реален, но уви - САМО НА ДУМИ! Не бих му се доверила дори и без пари вече!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дабълбабълщото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:08.