IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th August 2013, 11:03
julkata julkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunny Girl Виж мнението
Най-доброто средство срещу акнето е Акне аут. Изпробвала съм го, сестра ми също. Но е важно да се маже само пъпката, защото изсушава кожата. Препоръчвам с две ръце
И аз съм го ползвала, добро е наистина, но наистина не предотвратява появата на акне, а и с него трябва да се мажеш по няколко пъти на ден, което за мен е невъзможно и когато го ползвах се мажех само вечер. Вече не го ползвам защото си купих уред за светлинна терапия против акне Silk'n Clear и съм много доволна. Кожата ми се изчисти и то без да се мажа с хиляди кремове и тоници, от които ми е писнало.
Аз си го взех тук: http://www.krasivotialo.com/za-kraso...%BD%D0%B5.html Видях, че го има и в Метро, но там е доста по - скъп, а това са вносителите и поддържат добри цени. Препоръчвам го защото наистина си заслужава!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th August 2013, 11:23
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julkata Виж мнението
И аз съм го ползвала, добро е наистина, но наистина не предотвратява появата на акне, а и с него трябва да се мажеш по няколко пъти на ден, което за мен е невъзможно и когато го ползвах се мажех само вечер. Вече не го ползвам защото си купих уред за светлинна терапия против акне Silk'n Clear и съм много доволна. Кожата ми се изчисти и то без да се мажа с хиляди кремове и тоници, от които ми е писнало.
Аз си го взех тук: http://www.krasivotialo.com/za-kraso...%BD%D0%B5.html Видях, че го има и в Метро, но там е доста по - скъп, а това са вносителите и поддържат добри цени. Препоръчвам го защото наистина си заслужава!
Този уред дали помага и срещу пигментни петна.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th August 2013, 11:44
julkata julkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Ами аз нямам пигментни петна, но разпитах, защото имам приятелка с такъв проблем и доколкото разбрах другият модел на Silk'n, който е срещу бръчки премахва и такива петна ето го: http://www.krasivotialo.com/promocii...nti-aging.html
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st August 2013, 12:18
Stef91 Stef91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Акнето се лекува вътрешно.Зарежи пържено, сладко, захар, сол, инстантното кафе, бял хляб.След седмица ще имаш първите резултати.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd August 2013, 12:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от M37_Unseen Виж мнението
Акнето се лекува вътрешно.
ТОчно,ама повечето жени си мислят,че с козметика,процедури,уреди и всевъзмможни глупости ще направят нещо повече от временен резултат.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th August 2013, 11:16
julkata julkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 15
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от M37_Unseen Виж мнението
Акнето се лекува вътрешно.Зарежи пържено, сладко, захар, сол, инстантното кафе, бял хляб.След седмица ще имаш първите резултати.
И аз съм съгласна, но правилното хранене не е достатъчно. Доказано е, че ключът към добре изглеждащата кожа са козметичните процедури. При това за много хора е трудно да се лишат от всички тези удоволствия
Отговори с цитат
  #27  
Стар 26th August 2013, 13:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julkata Виж мнението
И аз съм съгласна, но правилното хранене не е достатъчно. Доказано е, че ключът към добре изглеждащата кожа са козметичните процедури. При това за много хора е трудно да се лишат от всички тези удоволствия
Доказано е,ако кожата е здрава,а не акнеична!
Правилното хранене се определя от здравословното състояние на организма и винаги върши работа,но това не значи,че ще излекува съответния вътрешен проблем.А и доста често процедурите замаскират големия проблем/замазват очите/,което утежнява лечението на причината за акнето...отлага го във времето,което е много зле за здравето
От както съм спряла да ходя на козметик с процедури и приключих лечението си кожата ми започна да се оправя.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 26th August 2013 на 13:35
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: пъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:22.