IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3181  
Стар 21st July 2015, 10:09
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Поне месец им трябва, ако шевовете са под гърдата и там има отоци.... за това нямаш гънка още ма ще се получи само търпение му е майката.
Отговори с цитат
  #3182  
Стар 21st July 2015, 10:15
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Ако щете ми вярвайте, това го прочетох преди години като практика за концертите на Бионсе. и тогава си помислих- един ден, ако някога в живота ми имам гърди,ще използвам тоя метод хахахаха...ей на, доживях. само 1 лента сложих, че тиксото ми е от широките иначе на х, предполагам, става...ххахахаах.
Карина, раничко е,още са подути, трябва да минат 2-3 мес. да се поотпуснат, в нач. са си камък, няма как. и шевът сиг ти опъва отдолу. ти с какъв старт и какви кубици си? То нормално да са сплескани, сигурно, като носиш спортен сутиен непрекъснато. Също е нормално да виждаш разлики, щото ги гледаш под лупа. и аз виждам в моите. ама само аз си ги виждам, се оказа...
Отговори с цитат
  #3183  
Стар 21st July 2015, 11:54
Karina0905 Karina0905 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря за успокоителните думи на lily.ana и kanari !!

Ми малко да разбуня духовете с кубиците и да живне пак темичката, само моля за снизходително отношение, щото нямах никаква възможност за избор!!

Само да направя и някои уточнения, че да не ме захапе някой още във въздуха
Висока съм 1,64 и тежа около 50-51кг., винаги съм имала много голям бюст (чашка d), но след дебела бременност и сваляне на 30кг всичко изчезна тихомълком и неусетно (до чашка а, птоза 2 степен от останалата кожа)
ИС мери, гледа и каза, че обикновено казва какъв е максимумът, който може да си позволиш като кубици, а на мен ми каза, че ще ми постави минимум, който беше 495сс!?!?, но най-добър резултат предвижда с 560сс!! Аз много от кубици не се бях интересувала, исках си старите цици и друго не ме интересуваше, записаха ми час за операция и повече въобще не съм го мислила, нито съм чела, нито съм питала и разпитвала и така...
Един ден отивам да зареждам и на касата на една бензиностанция стои дама, висока, слаба с доста спортна натура, викам си брей, много яка кака, плаща си тя и се обрърна с лице към мен и какво да видя... Две огромни цици, ама от висящите полегнали силикончета, ама вимета!!! В допълнение едни надвиснали джуки!!!
Платих си, излязох навън и кротко звъннах в клиниката с молба за нова консултация, викам си, да слага там нещо на половина и да прави котва и това е, няма да се излагам!! След седмица пак се срещнахме с док, успокои ме, каза, че е по-добрият вариант да пристъпим към уголемяване с дуал плейн и така 27-FX140-560 560 14.0 14.5 6.5. - анатомични.
Та това е!

Последно редактирано от Karina0905 : 21st July 2015 на 12:02
Отговори с цитат
  #3184  
Стар 21st July 2015, 18:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karina0905 Виж мнението
Madhouse, моя приятелка също много се дразни на стърчащите зърна, купува си силиконови лепенки за зърна за многократна употреба, на нея й вършат чудесна работа, нещо от сорта на 12-15лв., провери в някоя аптека или online.
Днес гледах един женски тенис мач и на едната тенесистка зрънчовците и изпъкваха през бодито, като копчета на Веф Радио приемнки, нещо такова -

http://f2.s.qip.ru/WuKdMxPA.jpg

Много добре и стояха, прекрасна гледка, а вие какви глупости правите да ги скривате, а пък това с тиксото е много лоша идея, лепилото в него ще ви вкара токсини в тялото. Не разбирам защо се притеснявате, все едно някой мъж да си залепи салама с тиксо към тялото, за да не му изпъква пакета.

Кво му е лошото на това примерно -





И по изпъкнали да са къв е проблема, екстра са си, стига сте се занимавали с глупости !
Ай беж на морето да ги печете стига само ги коментирате
Отговори с цитат
  #3185  
Стар 21st July 2015, 22:47
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

ами аз съм от малко провинциално градче и ми омръзнаха въпроси от сорта на "ама, ти що си така натопорчена". всеки се познава тук и някак си не върви, неудобно ми става понякога.
Отговори с цитат
  #3186  
Стар 22nd July 2015, 08:40
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

ох, пуф ме съсипва с приложения снимков материал. тенисистките явно не са си били сложили тиксото...
иначе мен ме кефи на другите,но на мен не ме кефи,а на работа изобщо не мога да си го позволя, имаме строг етикет. и изобщо дори да няма етикет, човек трябва да има малко останал морал. туй си е лично мое мнение,по-младите също не ме разбират. и бтв, и салама изглежда адски горзно,когато се очертава. предпочитам да гледам зърна...
Карина, щом и преди си си имала, и предвид,че знам какви травми може да нанесе кърменето, не виждам защо някой тр. да те линчува за коментара ти. имам приятелки с голеееми гърди,които след него станаха направо гротескни,но понеже обмислят втори деца, засега още не са се подложили на операция. аз все още не съм виждала на живо над 400 кубика, та когато имаш смелост и желание,бих оставила мейл,за да ми изпратиш -почвам да се чувствам нахално вече,но ми е много любопитно...
Отговори с цитат
  #3187  
Стар 22nd July 2015, 08:57
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

А аз днес рано-рано в 7ч бях при доц.Тепавичарова.

Много ми допадна.

Трябва да си купя специален сутиен на триумф и с него да мерим импланти. Каза, че мога да сложа, както анатомични, така и кръгли, но ако избера първите - да забравя за спане по корем или на една страна -само по гръб. По принцип спя на една страна, по корем не. Учудена съм, че напоследък се събуждам по гръб - не мога да си обясня защо го правя спейки - да се обръщам така

Операциите ще са две -едната за пълнежа 7241 лв, а другата за симетрия - лявата гърда беше по-голяма и след 2 кърмения е по-увиснала. Цена за втората 1150 лв, през ареолата.

Престой в болницата 2 дни, дренажи колкото е нужно 2-5 дни. Работа -1-2 седмици след това.

За сутиена - каза, че имало такъв магазин на Петте кьошета.
Отговори с цитат
  #3188  
Стар 22nd July 2015, 10:30
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Еми то магазини на триумф-навсякъде, ама...как ще купиш размер без да си установила чашката? аз лично много трудно си намерих спортен сутиен дори след операцията. оказа се, че половината са ми къси, т.е. се наложи да търся задължително с възм.за удължаване на презрамките, и на триумф ми стана номер, който не очакваше нито продавачката, нито аз. не помня вече какъв,защото в крайна сметка си купих един на х и м, тъй като беше наполовина евтин, а пак ми върши чудесна работа.
Отговори с цитат
  #3189  
Стар 22nd July 2015, 11:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи баба Пена малко преувеличава и драмаризира за спането настрани.... едно време (га е била млада през първата балканска) имплантите не са били грапави и при анатомичните е имало възможност за обръщане... сега това е почти невъзможно, защото текстурираните импланти се срастват с тъканта и дори да се разшири Жоба не се обръщат. Канари е права.... как така ще си купуваш сутиен само за проба?!?!?!
Отговори с цитат
  #3190  
Стар 22nd July 2015, 12:13
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

аз също съм с анатомични на Ментор. спя си настрани, по корем, както дойде. до сега такива проблеми не съм имала
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:57.