IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4071  
Стар 23rd November 2016, 09:47
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Много тъпо се почувствах, на рецепцията ме гледаха като паднала от Марс, обясниха ми, че за увеличаване на бюста трябва да направя ехография и просто ме отпратиха.
Отговори с цитат
  #4072  
Стар 23rd November 2016, 11:34
КЕТ КЕТ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
А, честито!
Нормално. Въоръжи се с търпение и позитивно мислене. Носиш ли ластична лента?
БЛАГОДАРЯ !!

Не, само сутиена...
Отговори с цитат
  #4073  
Стар 25th November 2016, 19:45
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
Много тъпо се почувствах, на рецепцията ме гледаха като паднала от Марс, обясниха ми, че за увеличаване на бюста трябва да направя ехография и просто ме отпратиха.
Аз ходих на мамолог и там ми направиха само ехограф и написа един лист не си спомням дали ми даде снимка трябва да проверя и това дадох в клиниката
Отговори с цитат
  #4074  
Стар 29th November 2016, 11:52
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
Smile

Здравейте, момичета,

на мен не ми искаха никаква снимка или ехограф, но аз ,е си носех снимка от ехографа . Друг хирург, с който бях правила консултация, ми беше казал, че е задължителна мамография, за да има база за сравнение след мамопластиката. Мамологът пък каза, че подмускулното поставяне на импланти нямало общо с жлезата и не пречело за профилактиката по-нататък. Всеки различно, но е факт , че преди операцията в Торакс не ми искаха нищо.

Сега да питам по-опитните - колко време ви отне за да "омекнат" имплантите? При мен минаха вече 6 седмици и си стоят супер твърди, иначе изглеждат чудесно, от самото начало са си там, където трябва да бъдат, нямам отоци, подвижни са вече, но са си камък, особено в долната част, където нямам и чувствителност все още.
Отговори с цитат
  #4075  
Стар 29th November 2016, 12:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За омекването (най-рано след 3ти месец) зависи какъв е кохезитетът на имплантите.... дали си имала достатъчно собствена жлеза преди мамото (или е било пъпка на ребро)... масажите също помагат за омекване, но не очаквай да станат като истински... "масапласа", както викаше един мой познайник
Отговори с цитат
  #4076  
Стар 30th November 2016, 11:59
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
За омекването (най-рано след 3ти месец) зависи какъв е кохезитетът на имплантите.... дали си имала достатъчно собствена жлеза преди мамото (или е било пъпка на ребро)... масажите също помагат за омекване, но не очаквай да станат като истински... "масапласа", както викаше един мой познайник
Охоо, значи ще си почакам още.. Тя собствената жлеза, доколкото изобщо беше останала такава, вече омекна, но отдолу твърдичкоо. А с тез масажи големи противоречия. Гледам по чужбинските форуми масово се коментира, че текстурирани не се масажират, само гладки, аз въпреки това ги помасажирах малко ?!
Отговори с цитат
  #4077  
Стар 30th November 2016, 17:47
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Е що ти ше се мъчиш с масажи, а и сама да си ги правиш е трудно и няма да има ефект, няма ли някой мъж да ги поомеши едно хубаво

А това омекване за което се говори е по скоро чувството за движение на импланта и за това трябва мускула да се отпусне. Инак ако имаш жлеза и са възможно най-меките импланти може да се доближат до истинските на пипане. Но ако ги пипна аз винаги ще ги позная.

Като мъж мога да кажа, че е много по приятно при пипане и мачкане гърдите да не са като твърди неподвижни гьолета. Усещането за подвижност и при мачкане с длани да усещаш как поемат формата в длайта ти е изключително приятно.

Преди време един приятел ми сподели, че е пипал едни силиконови бомби, аз ги видях и бяха надмуслулно поставени импланти, като гьолета и били толкова твърди и хич не му е харесало това усещане. Знам, че има и по твърди и по меки импланти, но не знам как се избира какви да се сложат.

Но въпреки, че понякога може да са по твърди, няма да ви лъжа, много по добре е от някои увиснали с кофти форма естествени цомби, които се получават с напредване на възраста. И разбира се никога над мускулно поставяне.

Но ако трябва да съм напълно искрен ще ви кажа, въпреки, че има една част от мъжете цицомани, за мнозинството едни не много добри гърди могат да бъдат компенсирани със едно секси дупе, докато и най-перфектните цици да има една жена, ако задника и е като пихтия това е антисекси.

Но жените само ако знаят какво могат да постигнат с упражнения и правилно хранене. Виждал съм супер зле дупета, а и цялотсно и след няколко месеца здрави тренировки ефекта е уоу.
Аз пак се отплеснах, но обичам да мотивирам жените да тренират и да изглеждат страхотно.
Виждам толкова много жени със отпуснати тела, но знам как могат да изглеждат ако тренират и се хранят правилно и не ги разбирам, защо не го правят и не искат да изглеждат страхотно. Дали не е от мързел, защото знам доста такива жени.
Отговори с цитат
  #4078  
Стар 30th November 2016, 19:17
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

И аз не ги масажирах и ми омекнаха твърде късно, даже се бях отчаяла мислих си явно имплантите са такива,да да ама не омекнаха много се промениха само търпение.Сега друго ме мъчи ..... явно някакво психично отклонение получих след операцията хаха,че въпреки имплантите гърдите са ми много малки или по-точно имплантите са ми малки УЖАСТ
И малко извън темата Пуфпаф би ли препоръчал някого за такава програма(хранителна и тренировъчна)

Последно редактирано от MartaSanchez : 2nd December 2016 на 15:28
Отговори с цитат
  #4079  
Стар 8th December 2016, 10:01
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Аз искам да ви попитам това усещане за подуване, все едно сте газирана напитка, кога отшумява. Нормално ли е коремът ми да се подува, направо съм като бъчва Като свалям сутиена и лентата, за да си взема душ, явно и гърдите ми се пълнят с тази течност после едвам ги закопчавам и лентата направо ме задушава.
Отговори с цитат
  #4080  
Стар 9th December 2016, 09:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Подуването трябва да отшуми са около седмица...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:32.