IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 24th November 2017, 17:15
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Аз съм с такива импланти, но съм на месец и малко, та още е рано да кажа. И повдигане имам с разрез котва.
При ИС се оперирах, точно запълнен горен полюс исках, имах и своя жлеза, увисване, асиметрия...
За сега да чукна на дърво ми харесват, само по големи да бях сложила 375 и 405 съм сега.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th November 2017, 17:24
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Оф, сега ти видях снимките.....Чак не мога да повярвам, че Заякова е направила това. Между другото и на друга жена видях лош резултат. Тя уж е една от най добрите.
Явно не е от марката на импланта, да не би защото са над мускулно..знам ли. Моите са същата марка, малко по малки, но под мускулно, също имам корекция на ареоли, но резултата при мен е УАУ в сравнение с преди
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th November 2017, 18:43
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от El_83 Виж мнението
Оф, сега ти видях снимките.....Чак не мога да повярвам, че Заякова е направила това. Между другото и на друга жена видях лош резултат. Тя уж е една от най добрите.
Явно не е от марката на импланта, да не би защото са над мускулно..знам ли. Моите са същата марка, малко по малки, но под мускулно, също имам корекция на ареоли, но резултата при мен е УАУ в сравнение с преди
Радвам се , че си доволна от резултата си. Първият ми избор беше ИС , но аз много пътувам и не можехме да напаснем графици-
съжелявам че не изчаках, защото със ре-то ще излязат около 20 000лв...Имплантите са подмускилно, и жлеза имаше доста, както и асиметрия. Аз твои снимки не виждам или ?

Последно редактирано от Caprice® : 24th November 2017 на 18:50
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th November 2017, 19:21
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Къде да видя и аз снимките ?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th November 2017, 22:26
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
Радвам се , че си доволна от резултата си. Първият ми избор беше ИС , но аз много пътувам и не можехме да напаснем графици-
съжелявам че не изчаках, защото със ре-то ще излязат около 20 000лв...Имплантите са подмускилно, и жлеза имаше доста, както и асиметрия. Аз твои снимки не виждам или ?
Той ли ти каза около 20 000? В другата тема мисля, че прочетох над мускулно, може да съм объркала. Снимки не съм качвала, мога да ти пратя на мейл.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 24th November 2017, 23:06
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от El_83 Виж мнението
Той ли ти каза около 20 000? В другата тема мисля, че прочетох над мускулно, може да съм объркала. Снимки не съм качвала, мога да ти пратя на мейл.
O, права си- добре че ми обърна внимание- коригирах го. Не, смятам грубо това което съм дала досега плюс потенциални 5 000 евра за риплейсмънт и повдигането= Х ?.Но официална цена нямам от ИС, това е по сайта.Мейла ми е posh_chick2001@yahoo.com
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25th November 2017, 19:25
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
Thumbs up

Уж Заякова била светило.....Стоянов щеше да ги направи страхотни,но не се ядосвай.Станалото,станало.. .Ще ги оправиш.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th December 2017, 01:25
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

а защо е сложен Natrelle Inspira TRX смисъл незнам при какви обстоятелства се слага но по принцип не слагат ли TSX ,което е софт тъч? но мисля, че натрел наистина няма добре изразен горен полюс независимо дали е висока проекция или екстра фул.. Успех с реоперацията
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12th December 2017, 17:31
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Моите са Natrelle Inspira среден профил и са с добре изразен горен полюс.
Софт тъч какво общо има с проекцията?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th December 2017, 19:32
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

по скоро беше въпрос данеби да не е доволна от импланта защото е TRX,което е респонсив гел
Responsive Gel is the softest cohesive gel. Soft Touch™ gel is a slightly firmer cohesive gel offering shape control with natural movement and feeling
не съм много наясно с видовете импланти
И аз съм с natrelle inspira и нямам ясно изразен горен полюс
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колебаниемежду
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.