IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd March 2017, 07:04
e_li e_li не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 2
По подразбиране Natrelle Soft Touch или Cohesive Gel

Здравейте, колебая се между Natrelle 410FF и 410FX. Естествено, предпочитам по-големите, но това, което ме притеснява е, че те са само Cohesive Gel, което било по-твърдо от Soft Touch, което е възможно при по-малкия вариант. Всякакви съвети за усещането и твърдостта, както и за разликите между двете твърдости, ще са ми изключително полезни. Последната ми доуточняваща консултация е след няколко дни и трябва да реша. Благодаря!

Изходното ми положение е нулево, даже под нулата, ако е важно да го уточня.

Последно редактирано от e_li : 23rd March 2017 на 07:08
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd March 2017, 11:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Natrelle® Style 410FF Full Height Full Projection Textured shell. Anatomical / teardrop shape. Full height. Full projection. Highly cohesive silicone implant (gummy bear type).

Natrelle® Style 410FX Full Height Extra Full Projection Textured shell. Anatomical / teardrop shape. Full height. Extra full projection. Highly cohesive silicone implant (gummy bear type).


Аз не виждам разлика в кохезитета на гела..... само в проекцията. Имай предвид, че когато няма собствена жлеза колкото и меки импланти да сложиш винаги са твърди.... т.е. не разчитай на естествени на пипане гърди. Такова чудо нЕма...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd March 2017, 14:28
e_li e_li не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Natrelle® Style 410FF Full Height Full Projection Textured shell. Anatomical / teardrop shape. Full height. Full projection. Highly cohesive silicone implant (gummy bear type).

Natrelle® Style 410FX Full Height Extra Full Projection Textured shell. Anatomical / teardrop shape. Full height. Extra full projection. Highly cohesive silicone implant (gummy bear type).


Аз не виждам разлика в кохезитета на гела..... само в проекцията. Имай предвид, че когато няма собствена жлеза колкото и меки импланти да сложиш винаги са твърди.... т.е. не разчитай на естествени на пипане гърди. Такова чудо нЕма...
Благодаря ти за отговора, lily.ana! Намерих следното инфо: Option of Cohesive Gel or Soft Touch™ silicone gel, това за FF. FX - Cohesive Gel only. Категорично като размер предпочитам втората, но се опасявам да не е много твърда. От друга старана по-твърдите се предполага, че са по-обезопасени откъм спукване, трудно ми е да преценя...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th May 2017, 18:17
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

независимо дали са софт тъч или кохезив и при двата варянта няма опасност от спукване....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: NatrelleSoftTouchилиCohesive
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:54.