IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th November 2007, 13:47
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране д-р Мая Аргирова

Вчера я гедах в Пълна Промяна, а женаа която направи стана прекрасна, работеше доста добре! Обмислям операциика на бюста :P , но съм още на начален етап. Та за тази докторка от Пирогов, някой имал ли е консултация с нея и т.н.?
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th November 2007, 18:12
navramova navramova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 7
По подразбиране

Д-р Аргирова беше първата, скоято се консултирах, когато реших да си оперирам бюста. Препоръчаха ми я приятели, които са ходели при нея, но по друг повод( и са нейни пациенти). Докторката ми направи добро впечатление, но след това не успях да намеря никой, който се е оперирал в Пирогов. Никакво мнение за работата и в областта на мамопластиката не можах да изкопча и се отказах.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th November 2007, 19:12
KANELLA KANELLA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 48
По подразбиране

определено работи добре,но нямам повече инфо
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th December 2007, 10:00
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Тя е племенница на една моя учителка по Испански от НБУ и тя ми я препоръча в самото начало когато си мислех да си слагам цици но нали знаете че когато няма инфо и реклама човек трудно се навива да легне при някои за когото не е информиран.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th January 2008, 21:32
snowy snowy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 37
По подразбиране (

И аз се интересувах от докторката, понеже ми хареса какво направи в Пълна промяна, ама вижте на какво попаднах в нета:
http://bulpress.net/index.php?p=view&r[id]=4288
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd January 2008, 11:18
dacito3 dacito3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Аз съм си правила при нея много нешта и смело твърдя че тя е много добър специалист
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd January 2008, 11:24
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

А може ли да споделиш с нас какво точно си правила, кога и какви са резултатите Благодаря ти
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd January 2008, 15:13
snowy snowy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 37
По подразбиране

dacito3, наистина би ли споделила по-подробно Във форума няма много инфо за нея.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd January 2008, 13:17
dacito3 dacito3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 7
По подразбиране

както в казах няма нешто което да не сам си правила ,при мен проблема беше ако мога така да кажа здравословен.Бях 120 кг и последствията от отслабването бяха трагични.Тази докторка беше единствения човек които се сагласи да направи всички интервенции.Разбира се тя работи в екип с оште двама хирурзи .Всичко ми беше обяснено че ште се направи така че да не ми се навреди.Ето и интервенциите.лифтинг на средната и долна част на лицето;блефаропластика на горни клепачи;корекция на носа;липосукция на краката;циркулярна липектомия/отстраняжане на излишната кожа на корем;паласките и гьрба;вертикален и хоризонтален лифтинг на бедра и седалиште;мамопластика вкл.повдигане на гьрдите отстраняване на излишната кожа и поставяне импланти.;и отстраняване на излишната кожа от предмишниците.Всичко това беше направено на 3 етапа.Да чукна на дьрво минаха 6 месеца чувствам се много добре.Вече не подминавам огледалото.Като се има впредвид това че те са пластични хирурзи в отделение за изгаряния и какви операции се правят няма място за сьмнение за работа им.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd January 2008, 13:35
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Доста си преживяла, но най-важното е, че сега се чувстваш и изглеждаш добре.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МаяАргирова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:35.