IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2121  
Стар 22nd June 2011, 12:10
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Аз бих сложила горнище не само заради белези, а и защото съм слушала много лекции за вредата на слънцето върху жлезата.
  #2122  
Стар 22nd June 2011, 18:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

С парче плат или без-вреда има.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #2123  
Стар 22nd June 2011, 21:32
rosito_m_m rosito_m_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna/California
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до rosito_m_m
Wink

Стриите ми всъщност се бяха появили по време на първата ми бременност, когато имах огромни гърди. После се скриха. Сега отново са видими, но са много тънки и малки, трябва отблизо и отдолу да се загледа някой, за да ги види. Но аз се дразня, че са там и ще опитвам да ги премахна.

Днес ми махнаха превръзката и си видях белезите. От утре започвам да мажа. За плаж докторката каза след 21я ден, така че още ми е рано. Но пък си купих бански Голям зор беше, защото сега стандартните комбинации долница-горница не ми пасват. Заякова явно не е заклет фен на сутиените, защото ми каза да ги оставям да висят и да си почивам от сутиена. Съвсем друг въпрос е, че аз не мога да се покажа от къщи без него, заради наежените ми зърна. В този ред на мисли откде купувате онези лепенки за зърна? Има ли ги в БГ?

И на масаж ходих днес, направиха ми го по познатия начин с кърпи под мен. Гърбът обаче все още ме боли много. Хомеопатичният ми Арника крем е на привършване и се чудя какво вълшебно мазило да си взема сега.

infinity*, какви лепенки слагаш под банския? Обикновени или някакви по-специални?


Сладък сън на всички ви!
  #2124  
Стар 23rd June 2011, 11:01
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosito_m_m Виж мнението
Но пък си купих бански Голям зор беше, защото сега стандартните комбинации долница-горница не ми пасват.
infinity*, какви лепенки слагаш под банския? Обикновени или някакви по-специални?
Това с банските, не е никак сложен проблем. Има много марки които предлагат отделно горнище и долнище за да можеш за си подбереш подходящите размери. Обикновено предлагат и няколко варианта долнище и горнище от една серия, което е много удобно. В момента се сещам за Етам. Аз тази година си взех бански и на Маркс и Спенсър и съм много доволна.Разгледай, има много симпатични бански и не са скъпи. Този е моят, но долната част е с връзки.
http://www.marksandspencer.com/Kalei...qid=1308819318
Лепенки от тези дето са на ролка, за превръзка, хипоалергични си купих и под горнището не се забелязваха изобщо, независимо че при мен разреза е под гърдата.
  #2125  
Стар 26th June 2011, 10:27
Аватара на Tinko1011
Tinko1011 Tinko1011 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 2
По подразбиране Доктор Ефстатиев

Оперирал ли се е някои при др Ефстатиев? Какви са условията при него като цени,услуга,внимание??? Някои ако може да сподели.Благодаря Ви
  #2126  
Стар 27th June 2011, 07:15
ELEIA ELEIA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,момичета!Ето че и аз се нуждая от вашата компетентност.На 40 дни съм след операция.Разрезите са ми под гърдите,тънички и видимо прилични.Въпросът ми е нормално ли е на пипане мястото около тях да е твърдичко,някак по-плътно?Има ли място за притеснение?Извинявам се,ако вече е имало подобен въпрос?Приятен ден на всички...
  #2127  
Стар 27th June 2011, 08:19
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

здравей миличка и честито за новите придобивки! със здраве и самочувствие да си ги носиш!
аз също съм на 40 дни и моите разрези на пипане са като ребро- доста твърди. Най-вероятно си оперирана подмускулно и при зарастването на самия мускул мястото се втвърдява. С какво ги мажеш белезите?
  #2128  
Стар 27th June 2011, 08:59
ELEIA ELEIA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря,честито и на теб!Да,подмускулно съм оперирана.Но защо да зараства мускула,нали той не е рязан?След седмица съм на контролен преглед и тогава ще ми кажат да ги мажа ли въобще белезите с нещо..Моят д-р май нещо не вярва на подобни мазила,но...ще го чуя какво ще каже..
  #2129  
Стар 27th June 2011, 10:23
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

и аз благодаря. Втвърдяването е от конците. Когато се разградят и белезите ще се отпуснат.
  #2130  
Стар 28th June 2011, 17:54
desi147 desi147 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: дупница
Мнения: 4
По подразбиране

момичета много искам да си сложа импланти в бюста,но още много сериозно се лутам в избора на доктор знае ли някой кой док. е оперирал николета лозанова нейния бюст много ми харесва
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:34.