IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2131  
Стар 28th June 2011, 19:56
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Д-р Юрий Асенов от Торакс Пловдив

Скоро бюстът и няма да ти харесва най-вероятно

Ако се чудиш защо-защото е надмускулно
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #2132  
Стар 28th June 2011, 21:39
desi147 desi147 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: дупница
Мнения: 4
По подразбиране

много ти благодария аз родих само преди три месеца и много искам да си уголемия бюста но не знам дали не триабва да изчакам още малко понеже до скоро кърмех бебчо,но най вероиатно триабва отида на консултация и тогава да си правия планове, защото ми се иска заедно с бюста да ми коригира и върха на носарниакои друг правил ли го е и изобщо дали е възможно?
  #2133  
Стар 28th June 2011, 21:50
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Задължително трябва да изчакаш МИНИМУМ 4-5 месеца след кърмене, преди да слагаш импланти!!!
Аз сложих 7-8 месеца след това и не се изследавах дали имам още мляко, а се е оказало, че още изпускам... и това показа бактерии по време на операцията, което е опасно!
__________________
Ordnung muss sein!
  #2134  
Стар 29th June 2011, 18:59
desi147 desi147 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: дупница
Мнения: 4
Unhappy

след като са установили бактерии по време на операцията имаше ли усложнения,а и още нещо щом имаш детенце да ти е живо и здраво,как се грижеше за него след операцията това е едно от нещата които много ме притеснява
  #2135  
Стар 29th June 2011, 19:24
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desi147 Виж мнението
,а и още нещо щом имаш детенце да ти е живо и здраво,как се грижеше за него след операцията това е едно от нещата които много ме притеснява
Всъщност минимума е 6 месеца от спиране на кърмата и то по преценка на хирурга и мамолога.Зависи как ти се възстановява жлезистата тъкан, колко бързо се нормализират хормоните. Наистина е добре да се изследваш преди операцията, но за това вероятно ще те посъветва мамолога при нужда. Аз се оперирах преди почти 2 месеца. Бебка тогава беше на 7 месеца. Наложи се първата седмица баба и да я гледа, защото е категорично забранено да се вдигат тежести над 5 килограма, а и то да кажеш да седи миро...рита, опитва се да ходи, страхотия. Добре е да има кой да ти помага поне 3 седмици,а ако може и повече, чудесно. Аз лично започнах да я вдигам към началото на третата седмица. Не че до тогава не съм я местила и прочие но, има известна несигурност, сякаш ей сега ще я изпусна. Определено мога да кажа, че дори преди навършване на месец след операцията се справях абсолютно самостоятелно с грижите за дъщеря си, без всякаква болка или дискомфорт. Подчертавам обаче, че говоря само за личния си опит!!! Желая ти успех в избора на хирург!
  #2136  
Стар 29th June 2011, 22:01
desi147 desi147 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: дупница
Мнения: 4
По подразбиране

благодаря ти,пожелавам си и аз да се възтановя бързо като теб като му дойде времето,поздрави на бебка.
  #2137  
Стар 30th June 2011, 11:30
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desi147 Виж мнението
след като са установили бактерии по време на операцията имаше ли усложнения,а и още нещо щом имаш детенце да ти е живо и здраво,как се грижеше за него след операцията това е едно от нещата които много ме притеснява
Нямам усложнения, засега Но докторката каза, че аз съм я имала тази бактерия и преди операцията и вероятно тялото ми се справя самО с нея.
Е, изпих превантивно 1 антибиотик, в болницата също дават венозен за 3 дни.
Но вероятността от КК е по-голяма,когато има налични бактерии или инфеккции в тялото. Затова си правя упражнението всеки ден по 30 мин

За детето и след операцията - взехме си целодневна гледачка /която иначе ни е почасова/ и тя вършеше всичко...Иначе забрави!
Първите 2 седмици един морков не можеш да нарежеш
__________________
Ordnung muss sein!
  #2138  
Стар 1st July 2011, 13:38
rosito_m_m rosito_m_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna/California
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до rosito_m_m
По подразбиране

LUCKY, Морковите са си твърдички. Аз без да се замислям започнах да правя супа на децата на 10я ден. Доста болка изтърпях, докато настържа 2 моркова...

Спокойно мога да кажа обаче, че 3 седмици след операцията се чувствам прекрасно. Гърдите ми изглеждат много добре, болките в гърба/кръста отминаха макар, че все още спя предимно по гръб, белезите ми са тънки и изобщо не ме притесняват. Дано и занапред да е така!

Моите деца са много големи и съответно тежки (17кг), но от около седмица си позволявам да ги вдигна за малко, да ги преместя по-скоро. Миналата събота бяхме на цирк с приятели и без проблем през цялото време се грижих за момченцето им на 1,5год, като няколко пъти го вдигах и свалях. Но определено бих казала с малко детенце поне 2 седмици е добре да има помощник постоянно.

Слънчев ден!!!
  #2139  
Стар 1st July 2011, 16:50
ELEIA ELEIA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Момичета,още едно въпросче..Тези от вас,които преди операцията са вземали противозачат.таблетки,прод ължихте ли с тях и след това?Наложиха ли имплантите някаква промяна?Дали е възможна несъвместимост между импланти и таблетки... или пък таблетки,които да навредят на имплантите...Чудя се кой ще ми даде по-адекватен отговор:хирурга или генеколога?Как е при вас?Споделете,вие сте минали по тоя път?..
  #2140  
Стар 2nd July 2011, 21:26
Аватара на Tinko1011
Tinko1011 Tinko1011 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Момичета има ли някой да си е сложил импланти в чужбина, бих искала да си сложа но се чудя дали да е в БГ или някаде на друго място.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:18.