IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2951  
Стар 31st January 2012, 16:40
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Струва ми се, че говорите за едно и също нещо, само че някои пропускат казаното от Лайф, че височината не е първото нещо, което определя размера и вида на имплантите...Страшно безсмислен спор и до нищо не води.

Бижи, лесен старт имаш Няма да му е трудно на хирурга ти.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2952  
Стар 31st January 2012, 16:40
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Преиначаваш въпроса на момичето, а също и това което и казахме ние.
За мен тя зададе абсолютно адекватен въпрос и търси само насока, не е питала нищо конкретно и не мисля, че разчита на някоя от нас да и предпише точните импланти.

Хм, не знам какво разбираш и каво не, но форумът е за да се изказват мнения и гледни точки. Разбира се без обиди и лоши думи ! Който не може да спори и да си налага мнението, обикновенно напуска, нагледала съм се на много такива тук
Нищо не преиначавам, просто казвам, че ми се вижда нелепо да и се казва, че под еди си колко си кубика нямало да си личат и т.н. Въпроса на момичето не съм го цитирала, казах просто, ако някой зададе въпрос от сорта на колко куби да си сложа, няма смисъл да му се хвърля един боб и да се гадае тук, след като има достатъчно пластични хирурзи, които на консултация ще си кажат мнението.
Всъщност не разбирам, какво точно целиш с това. Не ме и интересува, но този форум със сигурност няма нужда от напускането на потребители..поне така като гледам.

Последно редактирано от Lifeisbeautiful : 31st January 2012 на 16:46
  #2953  
Стар 31st January 2012, 16:41
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Чак прекалила не, но в определени моменти ми идват в повече
Изобщо не съм фен на големите гърди, а пък в комбинация с нисък ръст или кльощава фигура, направо са ми грозни. Всички засегнати да ме извинят Според мен гърдите трябва да бъдат толкова големи, че по никакъв начин да не ограничават начина на живот на притежателката им. Спортните натури (като мен) знаят за какво говоря. Миската как си я представяте с едни 600 кубика да врътка по 10 км. всеки ден, или аз да се катеря по планините и разните му други щуротии, които върша.....ако бях с 500-600 кубика примерно Да не говорим, че големите кубици са предпоставка за един куп здравословни проблеми. Като почнат да се появяват ще ти все тая за пропорции и естетика. Нелс, не визирам теб в случая, защото твоите кубици наистина се стопиха, но принципно не подкрепям агитката ти за големи кубици. Peace
Еми, абсолютно съм съгласна. Това, че не искам големи цици се отнася само за мен и моят начин на живот, иначе на Гуен и стоят много добре, харесват ми, но аз не бих могла да ги "стопанисвам" правилно
  #2954  
Стар 31st January 2012, 16:45
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Виж, аз спирам, защото имам вродено чувство да споря по точно зададена тема Да се защитаваш като прескачаш в съвсем различни посоки не ми е интересно.

Не виждам връзка м/у ботъминг и отношението ръст/кубици.

Благодаря ти за вниманието
Питаш какво разбирам под проблем , бе миссс. Обяснявам и давам пример за проблем. Връзката между ръст , кубици и ботъминг няма, единствено връзка има, че ако се съобразяваш с ръста, без да се съобразяваш с индивидуалните особености на една жена може да си докараш някой реален проблем, поради неправилно подбрани импланти. Дала съм примери за различни ситуации и проблеми , възникнали от неправилно подбрани импланти.
  #2955  
Стар 31st January 2012, 16:49
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Моите бяха почЕти кат на Биджуто преди мамопластиката... и аз до преди няколко години си мислех, че никога не бих ги пипнала ама ги пипнАх
  #2956  
Стар 31st January 2012, 16:52
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Нищо не преиначавам, просто казвам, че ми се вижда нелепо да и се казва, че под еди си колко си кубика нямало да си личат и т.н. Въпроса на момичето не съм го цитирала, казах просто, ако някой зададе въпрос от сорта на колко куби да си сложа, няма смисъл да му се хвърля един боб и да се гадае тук, след като има достатъчно пластични хирурзи, които на консултация ще си кажат мнението.
Всъщност не разбирам, какво точно целиш с това. Не ме и интересува, но този форум със сигурност няма нужда от напускането на потрубители..поне така като гледам.
Не е нелепо, на мен 335 сс НЕ ми личат, когато съм с дрехи. След като съм с имплантите за които пита и с подобен на нейния ръст, що да не и кажа от опит ? Ако си замълчим или и кажем дежурното: "лекарят ще прецени" за какво въобще е тоя форум ? Само за да се оплачем след като вече има проблем ли ? Е , да ама тогава пък следва : " ти що не пита преди операцията, ами чак сега идваш да ревеш, че са ти малки ? "

Е те за`тва напсукат де, момичето попита нещо нормално, получи упрек, как да попита нещо по - конкретно пак ?

Нищо не целя, нали ти каза, че разбираш защо напускали ?!

М/у другото явно си нова и още не знаеш, но свиквай, това е един от основните и най-често задавани въпроси тук !
  #2957  
Стар 31st January 2012, 16:56
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
че ако се съобразяваш с ръста, без да се съобразяваш с индивидуалните особености на една жена
Това кой го каза ? Никой не твърди, че ръстът е единствен критерий, разбира се, че има значение и анатомията, но момичето пита как стоят 335 сс на 175 см ръст, ние и отговорихме "Малки са". Ако ме пита някое момиче с ръст 155 ще и отговоря друго, разбираш ли кво искам да кажа или пак биеш на другаде ?
  #2958  
Стар 31st January 2012, 17:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Пфу Миске... ти не разбра ли, че ръстът е последното, което се гледа!!!

Ъъъъъъъъ Лайфката да не е роднина на Лъкето?
  #2959  
Стар 31st January 2012, 17:01
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Не е нелепо, на мен 335 сс НЕ ми личат, когато съм с дрехи. След като съм с имплантите за които пита и с подобен на нейния ръст, що да не и кажа от опит ? Ако си замълчим или и кажем дежурното: "лекарят ще прецени" за какво въобще е тоя форум ? Само за да се оплачем след като вече има проблем ли ? Е , да ама тогава пък следва : " ти що не пита преди операцията, ами чак сега идваш да ревеш, че са ти малки ? "

Е те за`тва напсукат де, момичето попита нещо нормално, получи упрек, как да попита нещо по - конкретно пак ?

Нищо не целя, нали ти каза, че разбираш защо напускали ?!

М/у другото явно си нова и още не знаеш, но свиквай, това е един от основните и най-често задавани въпроси тук !
Идеята на това, което написах беше, че факта, че си с ръст колкото нейния, изобщо не означава, че на нея ще и стоят като на теб тези импланти, така че няма да и помогнеш, а най-много да я объркаш. Височината не е първостепенен фактор за крайната визия, вече изброих кои са по-важните неща. Ако беше по-важна, изобщо нямаше да събличат, мерят и изчисляват хирурзите.
Както и да е..не разбирам защо спориш, но да си жива и здрава.
  #2960  
Стар 31st January 2012, 17:07
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ъъъъъъъъ Лайфката да не е роднина на Лъкето?
Тц, Лъкето е пич, държи здраво и си спори с кеф.
Бютифъллайв малко тънкообидна ми се вижда, ако не може да приема и чуждо мнение, няма да изкара дълго на това темпо тук
Имам много богат опит, обикновенно като страничен наблюдател с мераци да съм в агитката на едната страна
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:46.